Popularne trasy autokarów w Polsce

Najbardziej popularne połączenia autokarowe w Polsce i za granicą

swap
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem
W każdym z większych polskich miast znajdziesz dworzec autobusowy, który pozwoli Ci wyruszyć na krajowe albo zagraniczne trasy niedużym kosztem. Firmy takie jak PKS Polonus, Neobus czy FlixBus łączą miejscowości swoją siecią połączeń. Do Warszawy, Poznania, Katowic czy Białegostoku można udać się autokarem. Osoby, które preferują podróż samolotem, powinny pamiętać o możliwości dostania się na lotnisko jednym z łatwo dostępnych autobusów. Kursują one zazwyczaj do największych portów lotniczych, takich jak Okęcie, Pyrzowice czy Balice.

Popularne połączenia autobusowe w Polsce

Krajowe połączenia autobusowe Sieć połączeń autobusowych w Polsce pozwala na codzienny transport milionów pasażerów. Ich liczba rośnie, na co wpływ mają zarówno mieszkańcy polskich miast, jak i odwiedzający nasz kraj turyści. Dzięki firmom, takim jak PKS Polonus, FlixBus oraz Neobus, a także wielu innym, trasy przejazdów autobusów łączą ze sobą różne regiony Polski i pozwalają na niedrogie przejazdy.

Trasy zagranicznych połączeń autobusowych

Międzynarodowe połączenia autobusowe
Jeśli podróżujesz za granicę, możesz skorzystać z usług międzynarodowych firm, takich jak FlixBus czy LEO Express. Mają one w swojej ofercie połączenia z Warszawy do atrakcyjnych miast pokroju Berlina, Paryża czy Pragi. Sprawdź rozkład jazdy i zapoznaj się z krajowymi oraz międzynarodowymi przedsiębiorstwami przewozowymi, które pozwolą Ci osiągnąć Twój cel podróży – zarówno w Polsce, jak i poza nią. Nasza porada: lepiej wydać mniej na przejazd, a więcej na atrakcje na miejscu!

Podróżuj autokarem po całym świecie

Połączenia autokarowe są dostępne w wielu państwach świata i często stanowią najtańszy – jeśli nie jedyny - środek transportu.

Inne polskie miasta z połączeniami autobusowymi

Nie udało Ci się znaleźć poszukiwanej trasy? Bez obaw, to tylko mała próbka miejsc w Polsce, do których możesz dojechać autokarem. Poniżej znajdziesz listę wszystkich dostępnych połączeń:
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.