Autobus Warszawa - Praga

Znajdź najtańsze bilety na trasie Warszawa - Praga
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Warszawa do miasta Praga.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Warszawa do miasta Praga od różnych operatorów autobusowych, takich jak FlixBus albo ECOLINES na następne dni.
dzisiaj
od 162 zł
jutro
od 81 zł
niedziela
od 162 zł
poniedziałek
od 81 zł
wtorek
od 81 zł
środa
od 81 zł
czwartek
od 162 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w dzisiaj

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • ECOLINES
    9h 30m
    07:00
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    16:30
    Praga
    ÚAN Florenc
    ECOLINES
    Ekonomiczna
    162 zł
  • ECOLINES
    9h 30m
    07:00
    Warszawa
    Ochota
    16:30
    Praga
    ÚAN Florenc
    ECOLINES
    Ekonomiczna
    162 zł
  • FlixBus
    10h 15m
    09:15
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    19:30
    Praga
    ÚAN Florenc
    FlixBus
    Ekonomiczna
    200 zł
  • FlixBus
    10h 20m
    00:20
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    10:40
    Praga
    Černý Most
    FlixBus
    Ekonomiczna
    230 zł
  • FlixBus
    10h 50m
    00:20
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    11:10
    Praga
    ÚAN Florenc
    FlixBus
    Ekonomiczna
    230 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • ECOLINES
    9h 30m
    07:00
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    16:30
    Praga
    ÚAN Florenc
    ECOLINES
    Ekonomiczna
    81 zł
  • ECOLINES
    9h 30m
    07:00
    Warszawa
    Ochota
    16:30
    Praga
    ÚAN Florenc
    ECOLINES
    Ekonomiczna
    81 zł
  • ECOLINES
    9h 30m
    05:00
    Warszawa
    14:30
    Praga
    ECOLINES
    Ekonomiczna
    163 zł
  • FlixBus
    9h 55m
    04:50
    Warszawa
    Pałac Kultury i Nauki
    14:45
    Praga
    ÚAN Florenc
    FlixBus
    Ekonomiczna
    180 zł
  • FlixBus
    9h 30m
    05:15
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    14:45
    Praga
    ÚAN Florenc
    FlixBus
    Ekonomiczna
    180 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w niedziela

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • ECOLINES
    9h 30m
    07:00
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    16:30
    Praga
    ÚAN Florenc
    ECOLINES
    Ekonomiczna
    162 zł
  • FlixBus
    9h 55m
    04:50
    Warszawa
    Pałac Kultury i Nauki
    14:45
    Praga
    ÚAN Florenc
    FlixBus
    Ekonomiczna
    180 zł
  • FlixBus
    9h 30m
    05:15
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    14:45
    Praga
    ÚAN Florenc
    FlixBus
    Ekonomiczna
    180 zł
  • FlixBus
    10h 15m
    09:15
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    19:30
    Praga
    ÚAN Florenc
    FlixBus
    Ekonomiczna
    200 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w poniedziałek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • ECOLINES
    9h 30m
    07:00
    Warszawa
    Ochota
    16:30
    Praga
    ÚAN Florenc
    ECOLINES
    Ekonomiczna
    81 zł
  • ECOLINES
    9h 30m
    07:00
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    16:30
    Praga
    ÚAN Florenc
    ECOLINES
    Ekonomiczna
    81 zł
  • FlixBus
    9h 30m
    05:15
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    14:45
    Praga
    ÚAN Florenc
    FlixBus
    Ekonomiczna
    160 zł
  • FlixBus
    10h 40m
    07:00
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    17:40
    Praga
    ÚAN Florenc
    FlixBus
    Ekonomiczna
    160 zł
  • FlixBus
    10h 15m
    09:15
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    19:30
    Praga
    ÚAN Florenc
    FlixBus
    Ekonomiczna
    160 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w wtorek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • ECOLINES
    9h 30m
    07:00
    Warszawa
    Ochota
    16:30
    Praga
    ÚAN Florenc
    ECOLINES
    Ekonomiczna
    81 zł
  • ECOLINES
    9h 30m
    07:00
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    16:30
    Praga
    ÚAN Florenc
    ECOLINES
    Ekonomiczna
    81 zł
  • FlixBus
    8h 40m
    15:25
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    00:05
    Praga
    ÚAN Florenc
    FlixBus
    Ekonomiczna
    100 zł
  • FlixBus
    9h 55m
    04:50
    Warszawa
    Pałac Kultury i Nauki
    14:45
    Praga
    ÚAN Florenc
    FlixBus
    Ekonomiczna
    160 zł
  • FlixBus
    9h 30m
    05:15
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    14:45
    Praga
    ÚAN Florenc
    FlixBus
    Ekonomiczna
    160 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w środa

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • ECOLINES
    9h 30m
    07:00
    Warszawa
    Ochota
    16:30
    Praga
    ÚAN Florenc
    ECOLINES
    Ekonomiczna
    81 zł
  • ECOLINES
    9h 30m
    07:00
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    16:30
    Praga
    ÚAN Florenc
    ECOLINES
    Ekonomiczna
    81 zł
  • ECOLINES
    9h 30m
    05:00
    Warszawa
    14:30
    Praga
    ECOLINES
    Ekonomiczna
    162 zł
  • FlixBus
    12h 40m
    00:20
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    13:00
    Praga
    Florenc Bus Station Central Bus Station
    FlixBus
    Ekonomiczna
    245 zł
  • FlixBus
    13h 10m
    07:00
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    20:10
    Praga
    Černý Most
    FlixBus
    Ekonomiczna
    245 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w czwartek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • ECOLINES
    9h 30m
    07:00
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    16:30
    Praga
    ÚAN Florenc
    ECOLINES
    Ekonomiczna
    162 zł
  • FlixBus
    13h 10m
    07:00
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    20:10
    Praga
    Černý Most
    FlixBus
    Ekonomiczna
    245 zł
  • FlixBus
    12h 40m
    00:20
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    13:00
    Praga
    Florenc Bus Station Central Bus Station
    FlixBus
    Ekonomiczna
    255 zł
  • FlixBus
    13h 15m
    14:40
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    03:55
    Praga
    Florenc Bus Station Central Bus Station
    FlixBus
    Ekonomiczna
    255 zł

Częstotliwość połączeń autobusowych między miastami Warszawa i Praga.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastami Warszawa i Praga w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest sobota, z ponad 45 autobusami dziennie z miasta Warszawa do miasta Praga. Natomiast ma wtorek najmniej połączeń, z zaledwie 41 autobusów dziennie między miastami Warszawa i Praga.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest rano, z 82 autobusami z miasta Warszawa do miasta Praga, podczas gdy popołudnie widzi najmniej połączeń między miastami Warszawa i Praga, z ofertami 70.

Fakty dotyczące autobusów z miasta Warszawa do miasta Praga

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak FlixBus i ECOLINES, którzy podróżują 42 razy każdego dnia autobusem z miasta Warszawa do miasta Praga jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Warszawa do miasta Praga już od 81 zł!

Najtańsze połączenie 81 zł
Najszybsze połączenie 8h 40m
Najwcześniejszy odjazd 00:20
Najpóźniejszy odjazd 23:50
Codzienne połączenia 42 Ø
Dystans 517,1 km
Firmy autobusowe FlixBus i ECOLINES

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Warszawa do miasta Praga

Każdego dnia, 42 autobusy z 2 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Warszawa do miasta Praga: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-05-24 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 20.05
wtorek 21.05
środa 22.05
czwartek 23.05
piątek 24.05
162 zł
sobota 25.05
81 zł
niedziela 26.05
162 zł
poniedziałek 27.05
81 zł
wtorek 28.05
81 zł
środa 29.05
81 zł
czwartek 30.05
162 zł
piątek 31.05
81 zł
sobota 01.06
100 zł
niedziela 02.06
100 zł
poniedziałek 03.06
100 zł
wtorek 04.06
100 zł
środa 05.06
100 zł
czwartek 06.06
100 zł
piątek 07.06
162 zł
sobota 08.06
100 zł
niedziela 09.06
100 zł
poniedziałek 10.06
100 zł
wtorek 11.06
100 zł
środa 12.06
100 zł
czwartek 13.06
100 zł
piątek 14.06
100 zł
sobota 15.06
100 zł
niedziela 16.06

Najtańszy czas podróży z miasta Warszawa do miasta Praga.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet autobusowy z miasta Warszawa do miasta Praga, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 81 zł, poniedziałek jest najtańszym dniem dla autobusu z miasta Warszawa do miasta Praga. Zamiast tego czwartek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 162 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Warszawa do miasta Praga jest rano, z 81 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 160 zł jest wieczór.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Warszawa do miasta Praga?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Warszawa do miasta Praga z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Warszawa do miasta Praga, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Warszawa do miasta Praga są również bardziej puste.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Warszawa do miasta Praga

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastami Warszawa a Praga.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Warszawa i Praga.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Warszawa i Praga.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Warszawa do miasta Praga

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Warszawa do miasta Praga? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Warszawa do miasta Praga? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Warszawa do miasta Praga

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Warszawa do miasta Praga?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 81 zł i trwa 9h 30m do osiagnięcia celu w mieście Praga. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Warszawa do miasta Praga?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 2. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 81 zł do 530 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Praga.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Warszawa do miasta Praga?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Warszawa do miasta Praga wynosi: 42. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Warszawa do miasta Praga?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Warszawa do miasta Praga oferuje FlixBus a podróż trwa 8h 40m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 230 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Warszawa do miasta Praga?

Najwcześniejszy autobus do miasta Praga odjeżdża z miasta Warszawa o 00:20. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Warszawa do miasta Praga?

Ostatni autobus z miasta Warszawa do miasta Praga wyrusza o 23:50. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Warszawa do miasta Praga?

Podróżując autobusem z miasta Warszawa do miasta Praga, pasażerowie mogą wybrać FlixBus i ECOLINES. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Warszawa i Praga?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Warszawa i Praga używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: FlixBus i ECOLINES.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Warszawa do miasta Praga?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Warszawa do miasta Praga możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Warszawa do miasta Praga?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Warszawa do miasta Praga w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Warszawa - Praga

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z miasta Warszawa do miasta Praga

Nie znalazłeś odpowiedniego autobusu? Oto wybór alternatywnych rodzajów transportu z rozkładu jazdy od miasta Warszawa do miasta Praga na następne dni.

Tanie bilety kolejowe z miasta Warszawa do miasta Praga

Oto wybór najtańszych pociągów z rozkładu jazdy od miasta Warszawa do miasta Praga na następne dni.
  • PKP Intercity
    8h 11m
    11:30
    Warszawa
    19:41
    Praga
    PKP Intercity
    Biznes
    od 93 zł
  • PKP Intercity
    8h 57m
    13:24
    Warszawa
    Dworzec Główny
    22:21
    Praga
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 102 zł
  • PKP Intercity
    8h 57m
    13:24
    Warszawa
    Dworzec Główny
    22:21
    Praga
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 107 zł
  • PKP Intercity
    8h 40m
    05:27
    Warszawa
    Dworzec Główny
    14:07
    Praga
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 132 zł

Tani carpooling z miasta Warszawa do miasta Praga

Oto wybór najtańszych ofert carpoolingu z rozkładu jazdy od miasta Warszawa do miasta Praga na najbliższe dni.
  • BlaBlaCar
    7h 40m
    10:00
    Warszawa
    17:40
    Praga
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 156 zł

Więcej tras autobusowych z miasta Warszawa i miasta Praga.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Warszawa oraz z miasta Praga. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.