Autobusy w Belgii i nie tylko!

Znajdź i porównaj ceny oraz ofertę wszystkich firmy autokarowych na CheckMyBus

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Bruksela Z trzema oficjalnymi językami, intrygującymi tradycjami i położeniem w centrum Europy, Belgia to bardzo ciekawe, choć często niedoceniane miejsce. Będąc siedzibą instytucji Unii Europejskiej i NATO, Królestwo Belgii jest ważnym punktem na politycznej mapie Europy i Świata. W przeszłości też było o tym kraju głośno, chociażby przy okazji pamiętnej bitwy pod Waterloo. Warto odwiedzić średniowieczne miasta Gandawa i Brugia, a także nowoczesne metropolie jak Bruksela, żeby poznać urok prawdziwej Belgii.

Bruksela jest obowiązkowym przystankiem podczas podróży do Belgii. Zabytki takie jak Grand Place, Katedra św. Michała i św. Guduli, Atomium i sikający chłopczyk, Manneken Pis, sprawiają, że stolica Belgii należy do najchętniej odwiedzanych miast. Miłośnicy średniowiecznej architektury i atmosfery powinni udać się do Brugii. Jest to jedno z najlepiej zachowanych historycznych miast na świecie. Nic wiec dziwnego, że znalazło się na liście Światowego dziedzictwa UNESCO. W Belgii jest też więcej miejsc do zobaczenia. Chociażby Sukiennice w Gandawie, dzwonnica w Namur lub katedra w Tournai. Jeśli po zwiedzaniu pragniesz się zrelaksować, zrobisz to bez problemy w jednym z maleńkich barów. Nie zapomnij skosztować belgijskiej czekolady i napić się piwa.

Ponieważ Belgia znajduje się w sercu Europy, znalezienie dogodnego połączenia autobusowego jest dziecinnie proste. Firmy przewozowe Flibco, FlixBus i Eurolines oferują tanie bilety na połączenia do i z Belgii. CheckMyBus pomoże Ci znaleźć najlepszą ofertę i zaplanować podróż autokarem do Królestwa Belgii.

Popularne linie autokarowe w Belgii

Popularne linie autokarowe z / do Belgia

Miasta obsługiwane przez najwięcej linii autokarowych w Belgii

Pozostałe przystanki autokarowe w Belgii

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.