Autobusy w Austrii i nie tylko!

Znajdź i porównaj ceny oraz ofertę wszystkich firmy autokarowych na CheckMyBus

swap
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem
Schönbrunn W Austrii czekają na Ciebie niepowtarzalne krajobrazy z pokrytymi śniegiem alpejskimi szczytami, historyczne budynki oraz niezliczone atrakcje. Ten górzysty kraj to doskonały cel podróży dla miłośników sportów zimowych, ale warto odwiedzić go także w innych porach roku, bo oferta turystyczna jest niezwykle bogata przez cały rok.
Ciesz się spokojną atmosferą górskich szlaków lub wyzwól odrobinę adrenaliny wspinając się na jeden z szczytów o wysokości ponad 3000 m.n.p.m. Po męczącym dniu odśwież się w jednym z wielu okolicznych jezior. Cesarska przeszłość Austrii pozostawiła do dziś swoje ślady. Przejdź się śladami księżniczki Sisi, naucz się tańczyć Walca Wiedeńskiego, albo odwiedź słynny Bregenz Festival na jeziorze. Na trasie swojego autokarowego wypadu nie możesz pominąć Wiednia. Słynne ciasto Sacher, klimatyczne kawiarnie i interesujące muzea czekają tam na Ciebie. W Linzu możesz udać się na nietypowy Ars Elrctronica Festival, a w Salzburgu spróbować lokalnej specjalności „Mozartkugeln”. Gdziekolwiek nie pojedziesz, będzie Ci towarzyszyć wyborne lokalne wino. Austria może być mała, ale ma wiele atrakcji. Spakuj zatem walizki i wybierz się w podróż do tego górzystego kraju w sercu Europy.
Podróż Autobusem do Austrii jest komfortowa, szybka i tania, niezależnie do którego miasta się wybierasz. Duża ilość przewoźników sprawia, że łatwo znaleźć tanie bilety do Wiednia, Insbrucku, czy Salzburga. Na CheckMyBus, w mgnieniu oka wyszukasz i przejrzysz wszystkie oferty, tak by wybrać tą najlepszą. Sprawdź rozkłady jazdy i już dziś zdecyduj kiedy wybierzesz się w fascynującą podróż do Austrii. Jeśli chcesz pojeździć na nartach lub snowboardzie, bez problemu sprawdzisz który przewoźnik pozwala zabrać do autobusu sprzęt sportowy. Dzięki CheckMyBus, twoja podróż będzie udana.

Popularne linie autokarowe w Austrii

Miasta obsługiwane przez najwięcej linii autokarowych w Austrii

Pozostałe przystanki autokarowe w Austrii

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.