Autobusy w Szwecji i nie tylko!

Znajdź i porównaj ceny oraz ofertę wszystkich firmy autokarowych na CheckMyBus

swap
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem
SzwecjaSzwecja łączy w sobie piękne krajobrazy, średniowieczne wioski i nowoczesną architekturę. Odwiedzajac ten północny kraj masz wiele opcji spędzenia czasu. Możesz zwiedzać miasta, albo spacerować po szlakach w jednym z wielu parków narodowych. To niesamowite, ale 15% powierzchni kraju jest położone za kołem podbiegunowym. Jeśli się tam wybierzesz i odwiedzisz przykładowo Park Narodowy Abisko w Laponii, twoje doświadczenia będą niezapomniane, a jeśli będziesz mieć szczęście, to być może uda Ci się zobaczyć zorzę polarną.
Stolicą Szwecji jest Sztokholm, który słynie z wielu muzeów, dokumentujących wszystko co szwedzkie. Jedne z najbardziej znanych to muzeum muzeum ABBY, tak, tej grupy muzycznej oraz Muzeum Vasa. To drugie, mieści w sobie autentyczny XVII wieczny okręt wojenny, który został wydobyty z dna morza. Warto także odwiedzić Pałac Drottningholm, oficjalną rezydencję szwedzkiej rodziny królewskiej, gdyż jest on wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Podobnie jak miasteczko Visby na Gotlandii, gdzie znajdują się średniowieczne ruiny i XVII wieczne, drewniane budynki, otoczone zostały ogrodami różanymi. Tworzy to ciekawą, nostalgiczna atmosferę. Jeśli interesuje Cię klasyczna architektura, wybierz się do Lund, by zobaczyć miejscową katedrę. Jeden z najlepszych okazów stylu romańskiego. Jeśli preferujesz bardziej współczesne budynki, w Szwecji również się nie zawiedziesz. Jedną z perełek światowej inżynierii jest most Öresund. Jego długość wynosi 8 kilometrów i łączy on szwedzkie Malmö ze stolicą Danii, Kopenhagą.
Wiele firm autokarowych oferuje tanie przejazdy do Skandynawii i Szwecja jest jednym z najczęściej wybieranych kierunków. Można wybierać miedzy innymi w ofertach firm Bohemian Lines, Eurolines Niemcy, FlixBus i Swebus. CheckMyBus pomoże Ci znaleźć najlepsze połączenie do Szwecji i pozwoli zaoszczędzić, dzięki porównaniu cen biletów.

Popularne linie autokarowe w Szwecji

Miasta obsługiwane przez najwięcej linii autokarowych w Szwecji

Pozostałe przystanki autokarowe w Szwecji

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.