Autokar z Kraków do Lwów i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Kraków do Lwów i z powrotem

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Kraków do Lwów – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie70,15 zł
Najszybsze połączenie7h 15m
Najwcześniejszy przejazd00:15
Najpóźniejszy pojazd23:45
Codzienne połączenia5 Ø
Dystans293,3 km
Firmy autobusoweBusbud, INFOBUS, AGAT, EuroTicket, Euroclub, Menyok FOP, Eurolines Polska, Sindbad, Modultrans, Winew, East West Eurolines, Kozak Express, ECOLINES, P-Trans
Czy chcesz pojechać autobusem z Kraków do Lwów albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Kraków a Lwów i show wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Kraków do Lwów dla najbliższych dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Kraków i Lwów, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu z Kraków, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Lwów, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Kraków i Lwów.

Najtańsze połączenie z Kraków do Lwów

Dzisiaj
od 103,40 zł
Jutro
od 103,40 zł
19.04
od 83,27 zł
20.04
od 103,40 zł
21.04
22.04
od 103,40 zł

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • Busbud
    12:30
    Kraków
    Czas jazdy 9h 30m
    22:00
    Lwów
    od70,15 zł
  • INFOBUS
    23:10
    Kraków
    Czas jazdy 9h 15m
    08:25
    Lwów
    od83,27 zł
  • AGAT
    23:45
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 7h 15m
    07:00
    Lwów - Dworzec Autobusowy
    od84,50 zł
  • EuroTicket
    23:45
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 7h 15m
    07:00
    Lwów - Dworzec Autobusowy
    od84,50 zł
  • Euroclub
    23:30
    Kraków
    Czas jazdy 7h 30m
    07:00
    Lwów
    od91,10 zł
  • Menyok FOP
    00:30
    Kraków
    Czas jazdy 9h 30m
    10:00
    Lwów
    od91,19 zł
  • Eurolines Polska
    18:00
    Kraków
    Czas jazdy 10h 55m
    04:55
    Lwów
    od91,24 zł
  • Sindbad
    23:45
    Kraków
    Czas jazdy 7h 15m
    07:00
    Lwów
    od95,66 zł
  • Modultrans
    20:00
    Kraków
    Czas jazdy 8h 10m
    04:10
    Lwów
    od97,20 zł
  • Winew
    00:15
    Kraków
    Czas jazdy 9h 45m
    10:00
    Lwów
    od98,21 zł
  • East West Eurolines
    00:45
    Kraków
    Czas jazdy 9h 0m
    09:45
    Lwów
    od101,35 zł
  • Kozak Express
    16:00
    Kraków
    Czas jazdy 9h 20m
    01:20
    Lwów
    od101,35 zł
  • ECOLINES
    17:10
    Kraków
    Czas jazdy 7h 51m
    01:01
    Lwów - Dworzec Kolejowy
    od103,40 zł
  • P-Trans
    16:00
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 8h 30m
    00:30
    Lwów - Dworzec Autobusowy
    od105,00 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Kraków do Lwów

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    13:20
    Kraków
    Czas jazdy 6h 10m
    19:30
    Lwów
    od25,05 zł
  • BlaBlaCar
    07:00
    Kraków
    Czas jazdy 5h 0m
    12:00
    Lwów
    od31,89 zł
  • BlaBlaCar
    08:30
    Kraków
    Czas jazdy 5h 0m
    13:30
    Lwów
    od39,86 zł

Chcesz iść w drugą stronę? Sprawdź wszystkie oferty z Lwów do Kraków

Autobus z Kraków do Lwów: dalsze informacje

Chcesz dostosować pod siebie wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Kraków jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Lwów jako kierunek Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić odwrotną trasę z Lwów do Kraków, wystarczy że klikniesz strzałki przy kierunkach.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Lwów do Kraków.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ile pasażerów pojedzie ze sobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Kraków - Lwów, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak samoloty, pociągi czy samochody.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Kraków do Lwów!

Przystanki w Kraków i Lwów

Stacje
ulica Stryjska 109, 79000 Lwów (Ukraina)
Dvirtseva Square 1, 79000 Lwów (Ukraina)
Lwów (Ukraina)
Lwów (Ukraina)
Lwów (Ukraina)
Lwów (Ukraina)
Lwów (Ukraina)

Porównaj Kraków i Lwów

8,00 zł
4,76 zł
Kraków
Lwów
Przejazd taksówką w lokalizacji: Kraków jest 41% droższy niż w lokalizacji: Lwów.
3,80 zł
0,54 zł
Kraków
Lwów
Przejazd autobusem w lokalizacji: Kraków jest 86% droższy niż w lokalizacji: Lwów.
7,00 zł
2,04 zł
Kraków
Lwów
Duży kufel piwa w lokalizacji: Kraków jest 71% droższy niż w lokalizacji: Lwów.
1,87 zł
1,38 zł
Kraków
Lwów
1 litr wody w lokalizacji: Kraków jest 27% droższy niż w lokalizacji: Lwów.
21,59 zł
15,47 zł
Kraków
Lwów
Pełny posiłek w lokalizacji: Kraków jest 29% droższy niż w lokalizacji: Lwów.

Kontynuuj swoją podróż da Kraków i Lwów

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.