Autobus Kraków - Lwów i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z miasta Kraków do miasta Lwów i z powrotem
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Fakty dotyczące autobusów z miasta Kraków do miasta Lwów

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak Sindbad, AGAT i Eurolines Polska, którzy podróżują 307 razy każdego dnia autobusem z miasta Kraków do miasta Lwów jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Kraków do miasta Lwów już od 51 zł!

Najtańsze połączenie 51 zł
Najszybsze połączenie 4h 40m
Najwcześniejszy odjazd 00:00
Najpóźniejszy odjazd 23:55
Codzienne połączenia 307 Ø
Dystans 293,3 km
Firmy autobusowe Sindbad, AGAT, Eurolines Polska, East West Eurolines, Modultrans, FlixBus, P-Trans, Lev Bus, ECOLINES , Fop Ostapczuk i 54 innych.

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Kraków do miasta Lwów

Każdego dnia, 307 autobusy z 64 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Kraków do miasta Lwów: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-02-26 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 26.02
73 zł
wtorek 27.02
53 zł
środa 28.02
180 zł
czwartek 29.02
74 zł
piątek 01.03
53 zł
sobota 02.03
180 zł
niedziela 03.03
73 zł
poniedziałek 04.03
53 zł
wtorek 05.03
53 zł
środa 06.03
145 zł
czwartek 07.03
54 zł
piątek 08.03
54 zł
sobota 09.03
75 zł
niedziela 10.03
54 zł
poniedziałek 11.03
180 zł
wtorek 12.03
57 zł
środa 13.03
73 zł
czwartek 14.03
58 zł
piątek 15.03
180 zł
sobota 16.03
75 zł
niedziela 17.03
57 zł
poniedziałek 18.03
64 zł
wtorek 19.03
64 zł
środa 20.03
48 zł
czwartek 21.03
180 zł
piątek 22.03
74 zł
sobota 23.03
72 zł
niedziela 24.03

Najtańszy czas podróży z miasta Kraków do miasta Lwów.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet autobusowy z miasta Kraków do miasta Lwów, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 51 zł, sobota jest najtańszym dniem dla autobusu z miasta Kraków do miasta Lwów. Zamiast tego środa jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 53 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Kraków do miasta Lwów jest popołudnie, z 51 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 66 zł jest rano.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Kraków do miasta Lwów?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Kraków do miasta Lwów z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Kraków do miasta Lwów, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Kraków do miasta Lwów są również bardziej puste.

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Kraków do miasta Lwów.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Kraków do miasta Lwów od różnych operatorów autobusowych, takich jak Sindbad, AGAT albo Eurolines Polska na następne dni.
  • BonBus
    7h 30m
    12:10
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    19:40
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    BonBus
    Ekonomiczna
    od 51 zł
  • East West Eurolines
    8h 50m
    00:10
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    09:00
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    East West Eurolines
    Ekonomiczna
    od 53 zł
  • Lvivske ATP
    7h 5m
    12:30
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    19:35
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Lvivske ATP
    Ekonomiczna
    od 53 zł
  • Sindbad
    9h 0m
    00:45
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    09:45
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Sindbad
    Ekonomiczna
    od 56 zł
  • Avtokombinat 1
    9h 40m
    21:50
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    07:30
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Avtokombinat 1
    Ekonomiczna
    od 58 zł
  • Menyok FOP
    8h 30m
    20:30
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    05:00
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Menyok FOP
    Ekonomiczna
    od 63 zł
  • Eurolines Polska
    7h 55m
    11:05
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    19:00
    Lwów
    Prymiskyi vokzal Bus Stop
    Eurolines Polska
    Ekonomiczna
    od 66 zł
  • LUX Express
    7h 55m
    11:05
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    19:00
    Lwów
    Prymiskyi vokzal Bus Stop
    LUX Express
    Ekonomiczna
    od 66 zł
  • Royal Company
    9h 10m
    21:20
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    06:30
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Royal Company
    Ekonomiczna
    od 68 zł
  • Winew
    7h 5m
    23:55
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    07:00
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Winew
    Ekonomiczna
    od 68 zł
  • СТЕЦИК Т.В. ФОП
    8h 40m
    20:20
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    05:00
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    СТЕЦИК Т.В. ФОП
    Ekonomiczna
    od 72 zł
  • TocoBus
    7h 30m
    23:30
    Kraków
    Przystanek autobusowy
    07:00
    Lwów
    Hotel Lviv
    TocoBus
    Ekonomiczna
    od 73 zł
  • Pavluks Trans
    7h 55m
    17:05
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    01:00
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Pavluks Trans
    Ekonomiczna
    od 74 zł
  • Like Bus
    8h 10m
    18:00
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    02:10
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Like Bus
    Ekonomiczna
    od 74 zł
  • Modultrans
    7h 40m
    20:30
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    04:10
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Modultrans
    Ekonomiczna
    od 77 zł
  • Eastern European Travel
    7h 55m
    11:05
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    19:00
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Eastern European Travel
    Ekonomiczna
    od 79 zł
  • Kozak Express
    5h 50m
    15:00
    Kraków
    Przystanek autobusowy
    20:50
    Lwów
    Hotel Lviv
    Kozak Express
    Ekonomiczna
    od 79 zł
  • Mandrivnyk Prykarpattia
    7h 35m
    01:10
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    08:45
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Mandrivnyk Prykarpattia
    Ekonomiczna
    od 79 zł
  • FlixBus
    8h 15m
    09:20
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    17:35
    Lwów
    Dworzec Kolejowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 80 zł
  • Zesen Trans
    8h 50m
    12:50
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    21:40
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Zesen Trans
    Ekonomiczna
    od 80 zł
  • Gdamaler Tour
    7h 40m
    20:40
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    04:20
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Gdamaler Tour
    Ekonomiczna
    od 80 zł
  • AGAT
    8h 55m
    20:05
    Kraków
    05:00
    Lwów
    AGAT
    Ekonomiczna
    od 81 zł
  • Dim Bus
    8h 35m
    13:45
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    22:20
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Dim Bus
    Ekonomiczna
    od 81 zł
  • P-Trans
    8h 5m
    17:25
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    01:30
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    P-Trans
    Ekonomiczna
    od 82 zł
  • ATLASTRAVELBUS-AVTOEKSPRES
    7h 45m
    13:05
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    20:50
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    ATLASTRAVELBUS-AVTOEKSPRES
    Ekonomiczna
    od 83 zł
  • Ternvoyazh
    7h 45m
    23:15
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    07:00
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Ternvoyazh
    Ekonomiczna
    od 85 zł
  • Grechanyuk Viktor
    7h 50m
    20:40
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    04:30
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Grechanyuk Viktor
    Ekonomiczna
    od 85 zł
  • ATP LWÓW
    7h 0m
    12:30
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    19:30
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    ATP LWÓW
    Ekonomiczna
    od 85 zł
  • TOV Nasorokh
    9h 35m
    22:45
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    08:20
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    TOV Nasorokh
    Ekonomiczna
    od 85 zł
  • Ideal Travel
    8h 5m
    19:05
    Kraków
    Przystanek autobusowy
    03:10
    Lwów
    Hotel Lviv
    Ideal Travel
    Ekonomiczna
    od 87 zł
  • Naszbus
    7h 10m
    19:00
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    02:10
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Naszbus
    Ekonomiczna
    od 88 zł
  • Kantol
    10h 10m
    20:20
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    06:30
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Kantol
    Ekonomiczna
    od 88 zł
  • Fortuna Tour
    6h 40m
    22:20
    Kraków
    Przystanek autobusowy
    05:00
    Lwów
    Hotel Lviv
    Fortuna Tour
    Ekonomiczna
    od 89 zł
  • Fox Trans
    8h 40m
    01:10
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    09:50
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Fox Trans
    Ekonomiczna
    od 90 zł
  • DMD Group
    8h 15m
    01:45
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    10:00
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    DMD Group
    Ekonomiczna
    od 90 zł
  • Pov Sv LInes
    7h 10m
    20:30
    Kraków
    Przystanek autobusowy
    03:40
    Lwów
    Hotel Lviv
    Pov Sv LInes
    Ekonomiczna
    od 94 zł
  • Lys-Auto-Trans
    7h 40m
    18:20
    Kraków
    02:00
    Lwów
    Lys-Auto-Trans
    Ekonomiczna
    od 97 zł
  • Lev Bus
    7h 0m
    08:30
    Kraków
    Przystanek autobusowy
    15:30
    Lwów
    Hotel Lviv
    Lev Bus
    Ekonomiczna
    od 98 zł
  • Nadiya Bus
    6h 30m
    17:00
    Kraków
    Przystanek autobusowy
    23:30
    Lwów
    Hotel Lviv
    Nadiya Bus
    Ekonomiczna
    od 98 zł
  • Forsage Auto
    8h 20m
    16:00
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    00:20
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Forsage Auto
    Ekonomiczna
    od 99 zł
  • KLR Bus
    9h 0m
    03:30
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    12:30
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    KLR Bus
    Ekonomiczna
    od 100 zł
  • Orion Bus
    9h 10m
    13:00
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    22:10
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Orion Bus
    Ekonomiczna
    od 104 zł
  • TRIGOR
    6h 0m
    16:00
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    22:00
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    TRIGOR
    Ekonomiczna
    od 104 zł
  • Pan-bus Sumy
    8h 35m
    16:05
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    00:40
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Pan-bus Sumy
    Ekonomiczna
    od 105 zł
  • Fop Ostapczuk
    8h 30m
    21:50
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    06:20
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Fop Ostapczuk
    Ekonomiczna
    od 107 zł
  • Bus Trans
    6h 5m
    22:55
    Kraków
    Przystanek autobusowy
    05:00
    Lwów
    Hotel Lviv
    Bus Trans
    Ekonomiczna
    od 108 zł
  • PP Koval
    7h 45m
    19:15
    Kraków
    03:00
    Lwów
    PP Koval
    Ekonomiczna
    od 108 zł
  • Jaguar Autotrans
    6h 20m
    05:10
    Kraków
    Przystanek autobusowy
    11:30
    Lwów
    Hotel Lviv
    Jaguar Autotrans
    Ekonomiczna
    od 109 zł
  • Latlines
    8h 30m
    18:20
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    02:50
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Latlines
    Ekonomiczna
    od 110 zł
  • Elite Express
    9h 15m
    21:45
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    07:00
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Elite Express
    Ekonomiczna
    od 110 zł
  • PrAT TERNOPILSKE ATP 16127
    7h 10m
    22:50
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    06:00
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    PrAT TERNOPILSKE ATP 16127
    Ekonomiczna
    od 111 zł
  • Sultan Travel
    7h 40m
    16:30
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    00:10
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Sultan Travel
    Ekonomiczna
    od 112 zł
  • Openline
    8h 0m
    18:00
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    02:00
    Lwów
    Prymiskyi vokzal Bus Stop
    Openline
    Ekonomiczna
    od 118 zł
  • PE AVTOTRANZYT
    7h 10m
    20:20
    Kraków
    Dworzec Główny
    03:30
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    PE AVTOTRANZYT
    Ekonomiczna
    od 120 zł
  • Vital Euro Trans
    7h 30m
    19:10
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    02:40
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Vital Euro Trans
    Ekonomiczna
    od 120 zł
  • Prykarpatskyi Express
    8h 25m
    18:30
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    02:55
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Prykarpatskyi Express
    Ekonomiczna
    od 127 zł
  • ECOLINES
    7h 40m
    06:20
    Kraków
    Nowy Kleparz Dworzec Autobusowy
    14:00
    Lwów
    Dworzec Kolejowy
    ECOLINES
    Ekonomiczna
    od 138 zł
  • Avtotranzit
    7h 15m
    20:20
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    03:35
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Avtotranzit
    Ekonomiczna
    od 138 zł
  • Musil Tour
    9h 0m
    17:00
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    02:00
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Musil Tour
    Ekonomiczna
    od 140 zł
  • Euroclub
    7h 30m
    23:30
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    07:00
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Euroclub
    Ekonomiczna
    od 140 zł
  • Lux-reisen BIS
    7h 40m
    03:30
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    11:10
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Lux-reisen BIS
    Ekonomiczna
    od 145 zł
  • Lux Bus
    7h 20m
    18:00
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    01:20
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Lux Bus
    Ekonomiczna
    od 148 zł
  • Travel-Bus
    7h 35m
    23:40
    Kraków
    07:15
    Lwów
    Travel-Bus
    Ekonomiczna
    od 148 zł
  • Trans Tempo
    6h 30m
    03:00
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    09:30
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Trans Tempo
    Ekonomiczna
    od 151 zł

Inni przewoźnicy autobusowi zazwyczaj dostępni dla trasy Kraków - Lwów

Rozkłady jazdy autobusów ulegają ciągłym zmianom. Poniższe oferty nie są już dostępne dla autobusów z miasta Kraków do miasta Lwów, ale mogą powrócić w przyszłości. Miej na nie oko!

  • Vasilkiv Trans Avto
    7h 55m
    19:40
    Kraków
    03:35
    Lwów
    Vasilkiv Trans Avto
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2023-12-05
    Ekonomiczna
    od 112 zł
  • Vlines
    7h 20m
    19:10
    Kraków
    02:30
    Lwów
    Vlines
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2024-01-12
    Ekonomiczna
    od 123 zł

Częstotliwość połączeń autobusowych między miastami Kraków i Lwów.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastami Kraków i Lwów w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest wtorek, z ponad 435 autobusami dziennie z miasta Kraków do miasta Lwów. Natomiast ma poniedziałek najmniej połączeń, z zaledwie 225 autobusów dziennie między miastami Kraków i Lwów.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest wieczór, z 996 autobusami z miasta Kraków do miasta Lwów, podczas gdy rano widzi najmniej połączeń między miastami Kraków i Lwów, z ofertami 131.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Kraków do miasta Lwów

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastami Kraków a Lwów.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Kraków i Lwów.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Kraków i Lwów.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Kraków do miasta Lwów

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Kraków do miasta Lwów? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Kraków do miasta Lwów? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Kraków do miasta Lwów

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Kraków do miasta Lwów?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 51 zł i trwa 7h 30m do osiagnięcia celu w mieście Lwów. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Kraków do miasta Lwów?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 64. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 51 zł do 289 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Lwów.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Kraków do miasta Lwów?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Kraków do miasta Lwów wynosi: 307. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Kraków do miasta Lwów?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Kraków do miasta Lwów oferuje East West Eurolines a podróż trwa 4h 40m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 74 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Kraków do miasta Lwów?

Najwcześniejszy autobus do miasta Lwów odjeżdża z miasta Kraków o 00:00. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Kraków do miasta Lwów?

Ostatni autobus z miasta Kraków do miasta Lwów wyrusza o 23:55. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Kraków do miasta Lwów?

Podróżując autobusem z miasta Kraków do miasta Lwów, pasażerowie mogą wybrać Sindbad, AGAT i Eurolines Polska. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Kraków i Lwów?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Kraków i Lwów używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: Sindbad, AGAT i Eurolines Polska.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Kraków do miasta Lwów?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Kraków do miasta Lwów możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Kraków do miasta Lwów?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Kraków do miasta Lwów w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Kraków - Lwów

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z miasta Kraków do miasta Lwów

Tani carpooling z miasta Kraków do miasta Lwów

Oto wybór najtańszych ofert carpoolingu z rozkładu jazdy od miasta Kraków do miasta Lwów na najbliższe dni.
  • BlaBlaCar
    5h 30m
    07:50
    Kraków
    13:20
    Lwów
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 55 zł
  • BlaBlaCar
    5h 0m
    09:30
    Kraków
    14:30
    Lwów
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 71 zł

Więcej tras autobusowych z miasta Kraków i miasta Lwów.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Kraków oraz z miasta Lwów. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.