Autobusy w: Argentyna i nie tylko!

Znajdź i porównaj ceny oraz ofertę wszystkich firm autokarowych na CheckMyBus
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem
Argentyna Tak zwany “Koniec Świata” odnosi się do argentyńskich terenów położonych najdalej na południe na całym globie - i zasługuje na to miano. Południe Argentyny zachwyca oszałamiającymi krajobrazami: tajemniczymi lodowcami, pokrytymi śniegiem szczytami górskimi, lagunami, sawanną, wodospadami, bagnami i metropoliami. Możesz też nie wiedzieć, że nazwa “Argentina” pochodzi od łacińskiego określenia srebra – “argentum” – gdyż w czasach kolonizatorów odkrywcy mieli nadzieję znaleźć tu złoża tego pierwiastka.
Buenos Aires to kulturowe i gospodarcze serce kraju, to tu narodziło się tango argentino. Niemal jedna trzecia Argentyńczyków mieszka w tej aglomeracji. Kolejne co do wielkości miasta to Córdoba, Rosario i Mar del Plata. Jeśli lubisz odkrywać kuchnię innych stron świata, powinienieś spróbować przysmaku z wołowiny asado, jak również argentyńskiego wina Malbec. Jeśli jednak interesują Cię przede wszystkim zabytki i atrakcje turystyczne, służymy listą miejsc obowiązkowych:
1. Wodospady Iguazú: Mające 2.7 kilometra długości skomplikowane cieki wodne stanowią największą tego rodzaju atrakcją natury na kuli ziemskiej. Nie do przeoczenia.
2. Tierra del Fuego oraz Ushuaia: Surowe klify i silne wiatry charakteryzują tę najbardziej na południe wysunięte tereny Ameryki Południowej, stąd nazwa "Koniec Świata". Ekspedycje na Antarktydę czy na Isla Magdalena pełną pingwinów, zaczynają się w tym miejscu.
3. Bariloche i Region Jezior: Piękne jeziora usytuowane są w centrum łańcucha górskiego Andów, otoczone soczystą zielenią drzew są w zestawieniu z granatową tonią wód nie do pominięcia na szlaku.
CheckMyBus pomaga znaleźć najlepsze połączenia autobusowe w Argentynie. Najpopularniejszymi przewoźnikami w regionie są Flecha Bus, El Rápido Argentino, Chevallier i Plusmar. Bez względu na to czy szukasz autobusów w Ameryce Połudnowej, Północnej czy w Europie, porównujemy dla Ciebie ceny i czasy przejazdu na danych trasach. Dzięki temu możesz swobodnie zaplanować podróż, nie ruszając się z kanapy.

Popularne linie autokarowe w: Argentyna

Miasta obsługiwane przez najwięcej linii autokarowych w: Argentyna

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.