✈ Autobus Port lotniczy Warszawa Chopina (WAW) - Białystok

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Białystok
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Fakty dotyczące autobusów wahadłowych z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina (WAW) do miasta Białystok

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak Omni-Bus, FlixBus i Avtokombinat 1, którzy podróżują 13 razy każdego dnia autobusem wahadłowym z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Białystok jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina miasta Białystok już od 43 zł!

Najtańsze połączenie 43 zł
Najszybsze połączenie 2h 40m
Najwcześniejszy odjazd 07:55
Najpóźniejszy odjazd 22:00
Codzienne połączenia 13 Ø
Dystans 183,2 km
Firmy autobusowe Omni-Bus, FlixBus i Avtokombinat 1

Najtańsze połączenia wahadłowe z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Białystok

Każdego dnia, 13 autobusy wahadłowe z 3 firm autobusowych odjeżdżają z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Białystok: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus wahadłowy na tej trasie, począwszy od 2024-02-26 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 26.02
52 zł
wtorek 27.02
52 zł
środa 28.02
52 zł
czwartek 29.02
76 zł
piątek 01.03
74 zł
sobota 02.03
50 zł
niedziela 03.03
75 zł
poniedziałek 04.03
43 zł
wtorek 05.03
50 zł
środa 06.03
50 zł
czwartek 07.03
43 zł
piątek 08.03
75 zł
sobota 09.03
50 zł
niedziela 10.03
43 zł
poniedziałek 11.03
50 zł
wtorek 12.03
43 zł
środa 13.03
50 zł
czwartek 14.03
43 zł
piątek 15.03
43 zł
sobota 16.03
50 zł
niedziela 17.03
43 zł
poniedziałek 18.03
50 zł
wtorek 19.03
50 zł
środa 20.03
50 zł
czwartek 21.03
50 zł
piątek 22.03
74 zł
sobota 23.03
43 zł
niedziela 24.03

Najtańszy czas podróży z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Białystok.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Białystok, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 43 zł, piątek jest najtańszym dniem dla autobusu wahadłowego z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Białystok. Zamiast tego wtorek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 50 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Białystok jest rano, z 43 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 54 zł jest noc.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Białystok?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Białystok z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie wahadłowym z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Białystok, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy wahadłowe z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Białystok są również bardziej puste.

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów wahadłowych z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Białystok.

Oto wybór najtańszych przejazdów wahadłowych z rozkładu jazdy z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Białystok od różnych operatorów autobusowych, takich jak Omni-Bus, FlixBus albo Avtokombinat 1 na następne dni.
  • Omni-Bus
    2h 55m
    11:15
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    14:10
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    Omni-Bus
    Ekonomiczna
    od 43 zł
  • FlixBus
    3h 20m
    21:10
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    00:30
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 50 zł
  • FlixBus
    3h 10m
    07:55
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    11:05
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 52 zł
  • Omni-Bus
    2h 45m
    01:00
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    03:45
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    Omni-Bus
    Ekonomiczna
    od 54 zł
  • FlixBus
    3h 0m
    22:00
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    01:00
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 60 zł
  • FlixBus
    3h 10m
    14:30
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    17:40
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 70 zł
  • Avtokombinat 1
    2h 45m
    23:30
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    02:15
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    Avtokombinat 1
    Ekonomiczna
    od 70 zł
  • Avtokombinat 1
    2h 45m
    23:30
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    02:15
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    Avtokombinat 1
    Ekonomiczna
    od 73 zł
  • Omni-Bus
    3h 25m
    10:45
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    14:10
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    Omni-Bus
    Ekonomiczna
    od 74 zł
  • Omni-Bus
    3h 25m
    10:45
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    14:10
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    Omni-Bus
    Ekonomiczna
    od 75 zł
  • Omni-Bus
    3h 25m
    10:45
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    14:10
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    Omni-Bus
    Ekonomiczna
    od 76 zł
  • Omni-Bus
    3h 5m
    00:40
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    03:45
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    Omni-Bus
    Ekonomiczna
    od 85 zł
  • Omni-Bus
    3h 5m
    00:40
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    03:45
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    Omni-Bus
    Ekonomiczna
    od 86 zł
  • FlixBus
    3h 0m
    22:00
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    01:00
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 100 zł

Częstotliwość połączeń wahadłowych między miastem Port lotniczy Warszawa Chopina i lotniskiem Białystok

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastem Port lotniczy Warszawa Chopina i lotniskiem Białystok w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest środa, z ponad 18 autobusami wahadłowymi dziennie z miasta Port lotniczy Warszawa Chopina na lotnisko Białystok. Natomiast ma sobota najmniej połączeń, z zaledwie 9 autobusów wahadłowych dziennie między miastem Port lotniczy Warszawa Chopina i lotniskiem Białystok.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest popołudnie, z 39 autobusami wahadłowymi z miasta Port lotniczy Warszawa Chopina na lotnisko Białystok, podczas gdy noc widzi najmniej połączeń między miastem Port lotniczy Warszawa Chopina i lotniskiem Białystok, z ofertami 3.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Białystok

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy lotniskiem Port lotniczy Warszawa Chopina a miastem Białystok.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki na lotnisku Port lotniczy Warszawa Chopina i w mieście Białystok.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe lotnisku Port lotniczy Warszawa Chopina i w mieściena Białystok.

Obsługa i komfort w autobusie wahadłowym z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Białystok

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach wahadłowych na trasie z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Białystok? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Białystok? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Białystok

Ile kosztuje podróż wahadłowa z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Białystok?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd wahadłowy jest dostępny od 43 zł i trwa 2h 55m do osiagnięcia celu do miasta Białystok. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów wahadłowych na trasie z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Białystok?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 3. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 43 zł do 100 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Białystok.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Białystok?

Liczba dziennych połączeń wahadłowych obsługujących trasę z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Białystok wynosi: 13. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów wahadłowych i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż wahadłowa z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Białystok?

Najszybsze połączenie wahadłowe z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Białystok oferuje Omni-Bus a podróż trwa 2h 40m. Najtańsze bilety wahadłowe na tym połączeniu kosztują 43 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus wahadłowy z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Białystok?

Najwcześniejszy autobus wahadłowy do miasta Białystok odjeżdża z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina o 07:55. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus wahadłowy z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Białystok?

Ostatni autobus wahadłowy z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Białystok wyrusza o 22:00. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie wahadłowe z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Białystok?

Podróżując autobusem wahadłowym z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Białystok, pasażerowie mogą wybrać Omni-Bus, FlixBus i Avtokombinat 1. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety wahadłowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między lotniskiem Port lotniczy Warszawa Chopina i miastem Białystok?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy lotniskiem Port lotniczy Warszawa Chopina i miastem Białystok używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia wahadłowe: Omni-Bus, FlixBus i Avtokombinat 1.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego na trasie z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Białystok?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Białystok możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie wahadłowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy wahadłowe obsługujące trasę z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Białystok?

Wyposażenie autobusów wahadłowych różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele autobusów wahadłowych posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu wahadłowego na trasie z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Białystok w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Port lotniczy Warszawa Chopina - Białystok

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Białystok

Nie znalazłeś odpowiedniego autobusu? Oto wybór alternatywnych rodzajów transportu z rozkładu jazdy od miasta Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Białystok na następne dni.

Tanie bilety kolejowe z miasta Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Białystok

Oto wybór najtańszych pociągów z rozkładu jazdy od miasta Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Białystok na następne dni.
  • PKP Intercity
    2h 43m
    05:11
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    07:54
    Białystok
    Dworzec Główny
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 17 zł
  • PKP Intercity
    2h 7m
    05:47
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    07:54
    Białystok
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 34 zł
  • PKP Intercity
    2h 12m
    07:53
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    10:05
    Białystok
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 39 zł
  • PKP Intercity
    2h 0m
    15:18
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    17:18
    Białystok
    Dworzec Główny
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 43 zł

Tani carpooling z miasta Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Białystok

Oto wybór najtańszych ofert carpoolingu z rozkładu jazdy od miasta Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Białystok na najbliższe dni.
  • BlaBlaCar
    2h 30m
    17:00
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    19:30
    Białystok
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 28 zł
  • BlaBlaCar
    2h 20m
    05:00
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    07:20
    Białystok
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 29 zł
  • BlaBlaCar
    2h 40m
    21:00
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    23:40
    Białystok
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 33 zł
  • BlaBlaCar
    2h 30m
    01:00
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    03:30
    Białystok
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 43 zł
  • BlaBlaCar
    2h 30m
    17:00
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    19:30
    Białystok
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 28 zł
  • BlaBlaCar
    2h 20m
    05:00
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    07:20
    Białystok
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 29 zł
  • BlaBlaCar
    2h 40m
    21:00
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    23:40
    Białystok
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 33 zł
  • BlaBlaCar
    2h 30m
    01:00
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    03:30
    Białystok
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 43 zł

Więcej tras autobusowych z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina i miasta Białystok.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina oraz z miasta Białystok. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.