Autokar z Lotnisko Warszawa Chopina (WAW) do Białystok

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z Lotnisko Warszawa Chopina do Białystok

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem
Jakie bilety są najtańsze dla połączenia autobusowego z Lotnisko Warszawa Chopina do Białystok. Którym autobusem podróż będzie najszybsza? Porównaj wszystkie połączenia i firmy autokarowe, szukając tras z Lotnisko Warszawa Chopina do Białystok. Znajdź wszystkie rozkłady autobusowe jednym kliknięciem!

Lotnisko Warszawa Chopina (WAW) – Białystok informacje o połączeniu

Najtańsze połączenie 29,67 zł
Najszybsze połączenie 2h 40m
Najwcześniejszy odjazd 12:15
Najpóźniejszy odjazd 15:35
Codzienne połączenia 1 Ø
Dystans 183,2 km
Firmy autobusowe Żak Express, FlixBus
Czy chcesz pojechać autobusem z Lotnisko Warszawa Chopina do Białystok?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia z Lotnisko Warszawa Chopina do Białystok, pokazujemy godziny odjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży, a także najniższe ceny biletów. Pomożemy Ci wybrać firmy autokarowe oferujące tę trasę, łącznie z FlixBus albo Żak Express. Pokażemy Ci również informacje o wszystkich udogodnieniach na pokładzie autokarów. Sprawdź czy autobus posiada dostęp do Wi-Fi, gniazdka elektryczne i klimatyzację.
Na tej stronie zobaczysz najtańsze połączenia z Lotnisko Warszawa Chopina do Białystok na najbliższe dni. Znajdziesz też informacje o przystankach międzymiastowych w Lotnisko Warszawa Chopina i Białystok, które pomogą Ci w organizacji wyjazdu. Prezentujemy również najtańsze opcje dalszej podróży z Lotnisko Warszawa Chopina, a także alternatywne kierunki wyjazdu z Białystok.

Najtańsze połączenia carpooling z Lotnisko Warszawa Chopina do Białystok

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

 • BlaBlaCar
  09:00
  Lotnisko Warszawa Chopina
  Czas jazdy 2h 30m
  11:30
  Białystok
  od 22,68 zł

Jakie są najtańsze połączenia autobusowe na trasie z Lotnisko Warszawa Chopina do Białystok, które zazwyczaj znajdujesz?

Rozkłady jazdy autobusów mogą ulec zmianie. Poniżej znajdziesz firmy autokarowe, które zazwyczaj obsługują trasę z Lotnisko Warszawa Chopina do Białystok , ale obecnie nie kursują.
 • Żak Express
  15:35
  Lotnisko Warszawa Chopina
  Czas jazdy 2h 40m
  18:15
  Białystok
  od 29,67 zł
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-04-08
 • FlixBus
  12:15
  Lotnisko Warszawa Chopina
  Czas jazdy 3h 0m
  15:15
  Białystok - B.M.Cassino/Dworzec PKS
  od 49,99 zł
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-08-03

Autobus z Lotnisko Warszawa Chopina do Białystok: pozostałe informacje

Chcesz dostosować wyniki swojego wyszukiwania?
W wynikach wyszukiwania znajdziesz już Lotnisko Warszawa Chopina, jako swoje miejsce wyjazdu oraz Białystok, jako miejsce docelowe Twojej podróży. Jeśli przejazd do Białystok z Lotnisko Warszawa Chopina ma odbyć się w odwrotnym kierunku, naciśnij strzałki przy miejscu wyjazdu.
Podaliśmy już domyślną datę wyjazdu. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd z wyprzedzeniem od trzech do siedmiu dni. Jeśli chcesz ustawić konkretną datę, to wybierz ją z kalendarza przy pasku wyszukiwania.
Wiesz już kiedy będziesz wracać z Białystok do Lotnisko Warszawa Chopina? Sprawdź dostępne opcje powrotu, które wyświetlą się po wskazaniu daty podróży.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż ile osób jedzie z Tobą i kontynuuj wyszukiwanie przejazdów.
Możesz porównać wszystkie ceny biletów autobusowych na trasie z Lotnisko Warszawa Chopina do Białystok. Nastepnie możesz wybrać najbardziej pasującą Ci podróż. Najtańsze połączenie za 29,67 zł oferuje Żak Express, natomiast najszybsza podróż trwa 2h 40m. Niezależnie czy wolisz najtańszy bilet czy najszybszą podróż z największą liczbą udogodnień, możemy Ci pomóc w znalezieniu najlepszej oferty!
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i powrotu, a także filtrować je według przewoźnika lub miejsc postoju, dzięki czemu na pewno nie spóźnisz się na swój lot.
Dla połączeń z Lotnisko Warszawa Chopina do Białystok staramy się wskazać dodatkowe opcje transportowe, takie jak kolej, loty czy podróże samochodowe.

Przystanki autobusowe w Lotnisko Warszawa Chopina i Białystok

Stacje
Bialystok - Kleosin
Białystok (Polska)
Białystok - B.M.Cassino/Dworzec PKS
ul. Bohaterów Monte Cassino 8, 15-873 Białystok (Polska)
Białystok - Brukowa
Brukowa 24, 15-889  Białystok (Polska)
Białystok - Hypermarket Auchan
Białystok (Polska)
Białystok - Piastowska
Białystok (Polska)
Białystok Dworzec Główny
Białystok (Polska)

Najczęśćiej zadawane pytania (FAQ) o trasie autobusowej z Lotnisko Warszawa Chopina do Białystok

Ile kosztuje bilet autobusowy z Lotnisko Warszawa Chopina do Białystok?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Cena najtańszego biletu na tej trasie wynosi 29,67 zł a podróż trwa 2h 40m aby dojechać do Białystok. Oszczędzaj porównując ceny biletów autobusowych!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny biletów na trasie z Lotnisko Warszawa Chopina do Białystok?

Liczba firm autokarowych obsługujących tę trasę wynosi: 2. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 29,67 zł do 49,99 zł. Dlatego radzimy Ci zarezerwować bilet najwcześniej, jak to tylko możliwe, co zapewni Ci najniższą cenę na połączenie do Białystok.

Ile połączeń autobusowych dziennie jest dostępnych średnio z Lotnisko Warszawa Chopina do Białystok?

Liczba dziennych połączeń autobusowych z Lotnisko Warszawa Chopina do Białystok wynosi: 1. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż autobusem z Lotnisko Warszawa Chopina do Białystok?

Żak Express oferuje najszybsze połączenie z Lotnisko Warszawa Chopina do Białystok, które trwa 2h 40m. Najtańsze bilety na to połączenie kosztują 29,67 zł. Pamiętaj jednak, że podróż autobusem może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

Czy jest bezpośrednie połączenie autobusowe z Lotnisko Warszawa Chopina do Białystok?

Dla trasy z Lotnisko Warszawa Chopina do Białystok liczba aktualnie porównywanych połączeń bezpośrednich przez naszą wyszukiwarkę wynosi: 3 Żak Express.

O której odjeżdża pierwszy autobus z Lotnisko Warszawa Chopina do Białystok?

Pierwszy autobus do Białystok z Lotnisko Warszawa Chopina odjeżdża o 12:15. W weekendy i święta godziny odjazdów mogą być inne. Najprościej zaplanujesz swoją podróż znajdując dokładny rozkład na naszej wyszukiwarce.

O której odjeżdża ostatni autobus z Lotnisko Warszawa Chopina do Białystok?

Ostatni autobus z Lotnisko Warszawa Chopina do Białystok odjeżdża o 15:35. W weekendy i święta godziny odjazdów mogą być inne. A zatem po prostu użyj naszej wyszukiwarki, żeby dokładnie zaplanować Twoją podróż.

Które firmy autokarowe obsługują trasę z Lotnisko Warszawa Chopina do Białystok?

Podróżując na trasie autobusowej z Lotnisko Warszawa Chopina do Białystok, pasażerowie mogą wybrać takie firmy, jak FlixBus i Żak Express. Używając naszej wyszukiwarki możesz porównać wszystkie dostępne połączenia i znaleźć to, które Ci pasuje.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z Lotnisko Warszawa Chopina do Białystok?

Firmy autokarowe mają różne przepsiy dotyczące rzeczy dopuszczanych na ich pokłady. Zazwyczaj, na trasie z Lotnisko Warszawa Chopina do Białystok możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki i znajdź autobus, który najlepiej zaspokoi potrzeby Twojej podróży.

Jakie wyposażenie jest dostępne w autobusie na trasie z Lotnisko Warszawa Chopina do Białystok?

Wyposażenie w autobusach różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj, wiele międzymiastowych autobusów posiada Wi-Fi, co pozwala na stały kontakt z Twoimi przyjaciółmi i przekazanie im miejsca, w którym znajdujesz się podczas podróży. Z kolei klimatyzacja zapwenia lepszy komfort przejazdu. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz znaleźć dokładne informacje na temat wyposażenia w autobusie na trasie z Lotnisko Warszawa Chopina do Białystok w dniu zaplanowanej podróży.

Połączenia autobusowe z Lotnisko Warszawa Chopina oraz z Białystok

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.