Autobusy w całej Polsce i nie tylko!

Znajdź i porównaj ceny oraz ofertę wszystkich firmy autokarowych na CheckMyBus

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
1027 Firm - 3 721 135 Połączeń
Najlepsze ofertyPorównaj i zaoszczędź średnio 70 %
Najlepsze połączeniaDopasowane wyniki na całym świecie
Prosto i przejrzyścieWyszukaj jednym kliknięciem
Warszawa

Chcesz zwiedzić zabytkowe miasta i dowiedzieć się więcej o historii naszego kraju? Polska to bardzo atrakcyjny kraj, który ma turystom wiele do zaoferowania. Warszawa, przyciąga atmosferą stolicy, nowoczesnymi budynkami, monumentalnym Pałacem Kultury i Nauki, knajpkami na Starym mieście i niepowtarzalnym życiem nocnym nad Wisłą. Na południe zaprasza Kraków, dawna stolica, jedno z najlepiej zachowanych średniowiecznych miast w Europie, gród smoka Wawelskiego i hejnału z wieży Kościoła Mariackiego.

Warto także odwiedzić Wrocław, Europejską Stolicę Kultury 2016, by odwiedzić urokliwe stare miasto i poszukać ukrytych rzeźb skrzatów. Nie można pominąć Gdańska, z niepowtarzalną architekturą, fontanną Neptuna i romantycznym klimatem portu. Polska to także wspaniałe krajobrazy, które zachwycą wszystkich miłośników przyrody. Nad Bałtyk przyciągają malownicze kurorty, gdzie miłośnicy relaksu mogą cieszyć się długimi, piaszczystymi plażami. Miłośnicy słodkowodnych akwenów znajdą coś dla siebie nad licznymi rzekami oraz jeziorami, szczególnie na Pojezierzu Mazurskim. Amatorzy pieszych wędrówek mogą skorzystać z ogromnej ilości, dobrze oznaczonych szlaków pieszych na terenie całego kraju. To właśnie w Polsce znajduje się ostatni pierwotny las w Europie, Puszcza Białowieska. Można ją przemierzać pieszo lub na rowerze i podziwiać żyjące na wolności żubry oraz inne zwierzęta. Fani sportów zimowych również znajdą w Polsce coś dla siebie. Tatry i Beskidy są idealnym miejscem na wypoczynek na jednej lub dwóch deskach. Polska, niezależnie od regionu, ma turystom wiele do zaoferowania. Niepowtarzalna atmosfera, pyszna kuchnia, piękne krajobrazy i gościnni mieszkańcy, to tylko niektóre powody, dla których warto spędzić swój urlop w Polsce!

Najłatwiej i najwygodniej podróżować po Polsce autobusem. Dzięki dogodnym połączeniom autokarowym dotrzesz do Warszawy, Krakowa, Gdańska, Wrocławia, nad morze, w góry i nie tylko. Dzięki CheckMyBus bez problemu porównasz dostępne połączenia i błyskawicznie znajdziesz to najtańsze oraz najbardziej dogodne. Podróżuj autobusem po Polsce z CheckMyBus!

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie