✈ Autokar z Lotnisko Warszawa Chopina (WAW) do Mińsk

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z Lotnisko Warszawa Chopina do Mińsk

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Jakie bilety są najtańsze dla połączenia autobusowego Lotnisko Warszawa Chopina Mińsk Którym autobusem podróż jest najszybsza? Porównaj wszystkie połączenia i firmy autokarowe szukając tras z Lotnisko Warszawa Chopina do Mińsk. Znajdż wszystkie rozkłady autobusowe jednym kliknięciem!

Lotnisko Warszawa Chopina (WAW) – Mińsk informacje o połączeniu

Najtańsze połączenie91,41 zł
Najszybsze połączenie9h 40m
Najwcześniejszy przejazd12:25
Najpóźniejszy pojazd23:30
Codzienne połączenia2 Ø
Dystans481,2 km
Firmy autobusoweSindbad, FlixBus, ECOLINES, Intercars Europe, INFOBUS, Minsktrans, Visit-Tour, 12Go Asia, Busbud, Biacomex
Czy chcesz pojechać autobusem z Lotnisko Warszawa Chopina do Mińsk?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia z Lotnisko Warszawa Chopina do Mińsk, pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży, a także najlepsze ceny biletów. Pokażemy Ci również informacje o wszystkich udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź czy autokar ma dostęp do Wi-Fi, posiada gniazdka elektryczne i klimatyzację
Na tej stronie zobaczysz najtańsze połączenia z Lotnisko Warszawa Chopina do Mińsk dla najbliższych dni. Znajdziesz też informacje o przystankach międzymiastowych w Lotnisko Warszawa Chopina i Mińsk, które pomogą Ci w organizacji wyjazdu. Prezentujemy również najtańsze opcje dalsza podróż Lotnisko Warszawa Chopina, a także alternatywne kierunki wyjazdu z Mińsk.

Najtańsze połączenie z Lotnisko Warszawa Chopina do Mińsk

Dzisiaj
od 93,70 zł
Jutro
26.07
od 91,41 zł
27.07
28.07
29.07

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • Sindbad
    12:25
    Lotnisko Warszawa Chopina
    Czas jazdy 11h 30m
    23:55
    Mińsk
    od91,41 zł
  • Sindbad
    23:30
    Lotnisko Warszawa Chopina
    Czas jazdy 11h 0m
    10:30
    Mińsk
    od91,41 zł
  • FlixBus
    18:15
    Lotnisko Warszawa Chopina
    Czas jazdy 9h 40m
    03:55
    Minsk - Babrujskaja
    od100,00 zł
  • Sindbad
    18:15
    Lotnisko Warszawa Chopina
    Czas jazdy 10h 40m
    04:55
    Mińsk
    od100,55 zł

Jakie są najtańsze autobusy na trasie z Lotnisko Warszawa Chopina do Mińsk, które zazwyczaj znajdujesz?

Rozkłady jazdy autobusów mogą ulec zmianie. Poniżej znajdziesz firmy autokarowe, które zazwyczaj obsługują trasę z Lotnisko Warszawa Chopina do Mińsk , ale obecnie nie kursują.
  • ECOLINES
    22:05
    Lotnisko Warszawa Chopina
    Czas jazdy 10h 35m
    08:40
    Mińsk
    od73,13 zł
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-06-18
  • Intercars Europe
    23:50
    Lotnisko Warszawa Chopina
    Czas jazdy 11h 10m
    11:00
    Mińsk
    od80,65 zł
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-06-17
  • INFOBUS
    18:15
    Lotnisko Warszawa Chopina
    Czas jazdy 10h 40m
    04:55
    Mińsk
    od89,40 zł
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-07-03
  • Minsktrans
    12:00
    Lotnisko Warszawa Chopina
    Czas jazdy 11h 55m
    23:55
    Mińsk
    od91,73 zł
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-07-03
  • Visit-Tour
    18:30
    Lotnisko Warszawa Chopina
    Czas jazdy 10h 50m
    05:20
    Mińsk
    od92,84 zł
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-06-18
  • 12Go Asia
    12:25
    Lotnisko Warszawa Chopina
    Czas jazdy 10h 30m
    22:55
    Mińsk
    od93,31 zł
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-06-25
  • Busbud
    18:30
    Lotnisko Warszawa Chopina
    Czas jazdy 11h 50m
    06:20
    Mińsk
    od98,31 zł
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-06-24
  • Biacomex
    12:00
    Lotnisko Warszawa Chopina
    Czas jazdy 12h 50m
    00:50
    Mińsk
    od119,02 zł
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-06-23

Autobus z Lotnisko Warszawa Chopina do Mińsk: dalsze informacje

Chcesz dostosować wyniki swojego wyszukiwania?
W wynikach wyszukiwania znajdziesz już Lotnisko Warszawa Chopina, jako swoje miejsce wyjazdu oraz Mińsk, jako miejsce docelowe swojej podróży. Jeśli przejazd z Mińsk do Lotnisko Warszawa Chopina powinien być odwrotny, naciśnij strzałki, a miejsca zamienią się ze sobą.
Podaliśmy już domyślną datę wyjazdu. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz ustawić konkretną datę, to wybierz ją z kalendarza przy pasku wyszukiwania.
Wiesz już kiedy będziesz wracać z Mińsk do Lotnisko Warszawa Chopina? Sprawdź dostępne opcje powrotu, które wyświetlą się po wskazaniu daty podróży.
Podróżujesz z innymi? Wskaż ile osób jedzie z Tobą i kontynuuj wyszukiwanie przejazdów.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i powrotu, a także filtrować je według przewoźnika lub miejsc postoju, dzięki czemu na pewno nie spóźnisz się na swój lot.
Dla połączeń z Lotnisko Warszawa Chopina do Mińsk staramy się wskazać dodatkowe opcje transportowe, takie jak pociągi, loty czy samochody.

Przystanki autobusowe w Lotnisko Warszawa Chopina i Mińsk

Stacje
Minsk - Avtovokzal Vostochnyi
vulica Vaniejeva 34, Mińsk  (Białoruś)
Minsk - Babrujskaja
vulica Babrujskaja 6, Mińsk  (Białoruś)
Mińsk - Borisovsky Metro Station
Mińsk  (Białoruś)
Mińsk - Filimonava
Mińsk  (Białoruś)
Mińsk - Railway Station
Mińsk  (Białoruś)
Mińsk Dworzec Główny
Vakzaĺnaja vulica , Mińsk  (Białoruś)

Połączenia autobusowe z Lotnisko Warszawa Chopina oraz z Mińsk

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.