Autobusy w: Kanada i nie tylko!

Znajdź i porównaj ceny oraz ofertę wszystkich firm autokarowych na CheckMyBus

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Kanada Czy marzy Ci się wycieczka pod namiot, dzikie zwierzęta, wspaniałe krajobrazy czy rezerwaty przyrody blisko od dużych miast? Kanada powinna więc znaleźć się na czele Twojej listy podróży! Ten drugi największy kraj na Ziemi oferuje wiele zajęć i szlaków turystycznych. Około 70 procent pokrywa zróżnicowana dzika natura, lasy, góry oraz dżungla. Jeśli uwielbiasz wodę odwiedź arktyczne rejony Kanady, gdzie znajdziesz wieloryby, morsy, foki i niedźwiedzie polarne.
Zajmujący około 45,000 kilometrów kwadratowych Park Narodowy Wood Buffalo jest największym takim rezerwatem w Kanadzie oraz domem dla wielu zagrożonych wyginięciem gatunków zwierząt - przede wszystkim jednak bizonów. Oto co jeszcze kraj ma do zaproponowania: wspaniałe miasta Toronto, Québec, Montreal i Calgary, będące tętniącymi życiem metropoliami ze wspaniałą architekturą. Ottawa, czyli stolica państwa, posiada najwyższy standard życia dla obywateli. Świetnym pomysłem na planowanie wizyty w Kanadzie jest "babie lato" (ang. Indian Summer,), kiedy to drzewa okalające region Wielkich Jezior pokrywają się feerią kolorów odbijających się w okolicznych wodach: to zieleń, żółcień, czerwień i brąz tworzące piękny spektakl natury!
Odwiedzając Kanadę, pamiętaj o polecanych przez nas podróżami autobusem, które pozwalają odkryć najciekawsze miejsca w kraju za niewielką cenę. Amerykański przewoźnik autobusowy Greyhound oferuje podróże po Kanadzie oraz USA. CheckMyBus zawsze udostępnia aktualne ceny przejazdów, co pozwala na precyzyjne zaplanowanie Twojego wyjątkowego czasu w Kanadzie.

Popularne linie autokarowe w: Kanada

Miasta obsługiwane przez najwięcej linii autokarowych w: Kanada

Pozostałe przystanki autokarowe w: Kanada

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.