✈ Autokar z Lotnisko Kraków Jana Pawła II (KRK) do Rzeszów

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z Lotnisko Kraków Jana Pawła II do Rzeszów

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Lotnisko Kraków Jana Pawła II (KRK) – Rzeszów informacje o połączeniu

Najtańsze połączenie1,16 zł
Najszybsze połączenie2h 0m
Najwcześniejszy przejazd01:50
Najpóźniejszy pojazd23:30
Codzienne połączenia5 Ø
Dystans158,4 km
Firmy autobusoweNeobus, FlixBus
Czy chcesz pojechać autobusem z Lotnisko Kraków Jana Pawła II do Rzeszów?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia z Lotnisko Kraków Jana Pawła II do Rzeszów, pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży, a także najlepsze ceny biletów. Pokażemy Ci również informacje o wszystkich udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź czy autokar ma dostęp do Wi-Fi, posiada gniazdka elektryczne i klimatyzację
Na tej stronie zobaczysz najtańsze połączenia z Lotnisko Kraków Jana Pawła II do Rzeszów dla najbliższych dni. Znajdziesz też informacje o przystankach międzymiastowych w Lotnisko Kraków Jana Pawła II i Rzeszów, które pomogą Ci w organizacji wyjazdu. Prezentujemy również najtańsze opcje dalsza podróż Lotnisko Kraków Jana Pawła II, a także alternatywne kierunki wyjazdu z Rzeszów.

Najtańsze połączenie z Lotnisko Kraków Jana Pawła II do Rzeszów

Dzisiaj
od 42,75 zł
Jutro
od 20,93 zł
28.11
od 42,75 zł
29.11
od 42,75 zł
30.11
od 42,75 zł
01.12
od 42,75 zł

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • Neobus
    11:15
    Lotnisko Kraków Jana Pawła II
    Czas jazdy 2h 10m
    13:25
    Rzeszów
    od1,16 zł
  • Neobus
    10:20
    Lotnisko Kraków Jana Pawła II
    Czas jazdy 2h 0m
    12:20
    Rzeszów
    od5,80 zł
  • Neobus
    21:30
    Lotnisko Kraków Jana Pawła II
    Czas jazdy 2h 0m
    23:30
    Rzeszów
    od5,80 zł
  • Neobus
    23:30
    Lotnisko Kraków Jana Pawła II
    Czas jazdy 2h 0m
    01:30
    Rzeszów
    od5,80 zł
  • Neobus
    11:45
    Lotnisko Kraków Jana Pawła II
    Czas jazdy 2h 26m
    14:11
    Rzeszów
    od9,28 zł
  • Neobus
    07:50
    Lotnisko Kraków Jana Pawła II
    Czas jazdy 2h 11m
    10:01
    Rzeszów
    od10,44 zł
  • Neobus
    19:45
    Lotnisko Kraków Jana Pawła II
    Czas jazdy 2h 18m
    22:03
    Rzeszów
    od10,44 zł
  • FlixBus
    10:25
    Lotnisko Kraków
    Czas jazdy 3h 50m
    14:15
    Rzeszów - Dworzec Autobusowy
    od26,68 zł
  • FlixBus
    17:35
    Lotnisko Kraków
    Czas jazdy 5h 30m
    23:05
    Rzeszów - Dworzec Autobusowy
    od26,68 zł
  • Neobus
    01:50
    Lotnisko Kraków
    Czas jazdy 2h 40m
    04:30
    Rzeszów Dworzec Główny
    od42,75 zł
  • Neobus
    07:00
    Lotnisko Kraków
    Czas jazdy 3h 1m
    10:01
    Rzeszów Dworzec Główny
    od42,75 zł
  • Neobus
    11:05
    Lotnisko Kraków
    Czas jazdy 3h 6m
    14:11
    Rzeszów Dworzec Główny
    od42,75 zł
  • Neobus
    15:30
    Lotnisko Kraków
    Czas jazdy 3h 11m
    18:41
    Rzeszów Dworzec Główny
    od42,75 zł
  • Neobus
    19:05
    Lotnisko Kraków
    Czas jazdy 2h 58m
    22:03
    Rzeszów Dworzec Główny
    od42,75 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Lotnisko Kraków Jana Pawła II do Rzeszów

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    10:50
    Lotnisko Kraków Jana Pawła II
    Czas jazdy 1h 40m
    12:30
    Rzeszów
    od13,39 zł
  • BlaBlaCar
    13:30
    Lotnisko Kraków Jana Pawła II
    Czas jazdy 1h 50m
    15:20
    Rzeszów
    od13,39 zł
  • BlaBlaCar
    17:20
    Lotnisko Kraków Jana Pawła II
    Czas jazdy 1h 40m
    19:00
    Rzeszów
    od13,39 zł
  • BlaBlaCar
    10:00
    Lotnisko Kraków Jana Pawła II
    Czas jazdy 2h 0m
    12:00
    Rzeszów
    od17,85 zł

Chcesz iść w drugą stronę? Sprawdź wszystkie oferty z Rzeszów do Lotnisko Kraków Jana Pawła II

Autobus z Lotnisko Kraków Jana Pawła II do Rzeszów: dalsze informacje

Chcesz dostosować wyniki swojego wyszukiwania?
W wynikach wyszukiwania znajdziesz już Lotnisko Kraków Jana Pawła II, jako swoje miejsce wyjazdu oraz Rzeszów, jako miejsce docelowe swojej podróży. Jeśli przejazd z Rzeszów do Lotnisko Kraków Jana Pawła II powinien być odwrotny, naciśnij strzałki, a miejsca zamienią się ze sobą.
Podaliśmy już domyślną datę wyjazdu. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz ustawić konkretną datę, to wybierz ją z kalendarza przy pasku wyszukiwania.
Wiesz już kiedy będziesz wracać z Rzeszów do Lotnisko Kraków Jana Pawła II? Sprawdź dostępne opcje powrotu, które wyświetlą się po wskazaniu daty podróży.
Podróżujesz z innymi? Wskaż ile osób jedzie z Tobą i kontynuuj wyszukiwanie przejazdów.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i powrotu, a także filtrować je według przewoźnika lub miejsc postoju, dzięki czemu na pewno nie spóźnisz się na swój lot.
Dla połączeń z Lotnisko Kraków Jana Pawła II do Rzeszów staramy się wskazać dodatkowe opcje transportowe, takie jak pociągi, loty czy samochody.

Przystanki autobusowe w Lotnisko Kraków Jana Pawła II i Rzeszów

Stacje
Rzeszów (Polska)
Generała Jarosława Dąbrowskiego 32, 35-036 Rzeszów (Polska)
ul. Kasprowicza 1, 35-010 Rzeszów (Polska)
Warszawska , 35-230 Rzeszów (Polska)
Artura Grottgera 10-12, 35-068 Rzeszów (Polska)

Połączenia autobusowe z Lotnisko Kraków Jana Pawła II oraz z Rzeszów

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.