Autobus Warszawa - Rzeszów

Znajdź najtańsze bilety na trasie Warszawa - Rzeszów
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Fakty dotyczące autobusów z miasta Warszawa do miasta Rzeszów

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak Neobus, Luna Trans i FlixBus, którzy podróżują 84 razy każdego dnia autobusem z miasta Warszawa do miasta Rzeszów jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Warszawa do miasta Rzeszów już od 1 zł!

Najtańsze połączenie 1 zł
Najszybsze połączenie 4h 10m
Najwcześniejszy odjazd 00:10
Najpóźniejszy odjazd 23:40
Codzienne połączenia 84 Ø
Dystans 252,9 km
Firmy autobusowe Neobus, Luna Trans, FlixBus i Royal Company

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Warszawa do miasta Rzeszów

Każdego dnia, 84 autobusy z 4 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Warszawa do miasta Rzeszów: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-02-26 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 26.02
30 zł
wtorek 27.02
30 zł
środa 28.02
30 zł
czwartek 29.02
30 zł
piątek 01.03
39 zł
sobota 02.03
19 zł
niedziela 03.03
29 zł
poniedziałek 04.03
19 zł
wtorek 05.03
19 zł
środa 06.03
1 zł
czwartek 07.03
29 zł
piątek 08.03
29 zł
sobota 09.03
22 zł
niedziela 10.03
19 zł
poniedziałek 11.03
19 zł
wtorek 12.03
19 zł
środa 13.03
22 zł
czwartek 14.03
19 zł
piątek 15.03
19 zł
sobota 16.03
19 zł
niedziela 17.03
19 zł
poniedziałek 18.03
1 zł
wtorek 19.03
19 zł
środa 20.03
1 zł
czwartek 21.03
1 zł
piątek 22.03
19 zł
sobota 23.03
19 zł
niedziela 24.03

Najtańszy czas podróży z miasta Warszawa do miasta Rzeszów.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet autobusowy z miasta Warszawa do miasta Rzeszów, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 19 zł, sobota jest najtańszym dniem dla autobusu z miasta Warszawa do miasta Rzeszów. Zamiast tego wtorek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 30 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Warszawa do miasta Rzeszów jest noc, z 19 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 19 zł jest rano.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Warszawa do miasta Rzeszów?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Warszawa do miasta Rzeszów z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Warszawa do miasta Rzeszów, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Warszawa do miasta Rzeszów są również bardziej puste.

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Warszawa do miasta Rzeszów.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Warszawa do miasta Rzeszów od różnych operatorów autobusowych, takich jak Neobus, Luna Trans albo FlixBus na następne dni.
  • Neobus
    4h 20m
    00:10
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    04:30
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 1 zł
  • FlixBus
    5h 5m
    05:30
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    10:35
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 30 zł
  • Neobus
    4h 20m
    00:10
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    04:30
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 39 zł
  • FlixBus
    4h 30m
    11:00
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    15:30
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 40 zł
  • Neobus
    4h 20m
    00:10
    Warszawa
    04:30
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 42 zł
  • Neobus
    4h 20m
    00:10
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    04:30
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 45 zł
  • FlixBus
    5h 29m
    16:26
    Warszawa
    Wschodnia Dworzec Kolejowy
    21:55
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 61 zł
  • Luna Trans
    5h 12m
    12:00
    Warszawa
    Dworzec Główny
    17:12
    Rzeszów
    Dworzec Główny
    Luna Trans
    Ekonomiczna
    od 65 zł
  • Luna Trans
    5h 12m
    18:00
    Warszawa
    23:12
    Rzeszów
    Dworzec Główny
    Luna Trans
    Ekonomiczna
    od 66 zł
  • Luna Trans
    5h 12m
    12:00
    Warszawa
    17:12
    Rzeszów
    Dworzec Główny
    Luna Trans
    Ekonomiczna
    od 67 zł
  • Luna Trans
    4h 48m
    12:14
    Warszawa
    Dworzec Główny
    17:02
    Rzeszów
    Mrowla II 16 nż
    Luna Trans
    Ekonomiczna
    od 85 zł
  • Neobus
    4h 30m
    00:10
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    04:40
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy Główny
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 87 zł
  • Royal Company
    10h 55m
    14:35
    Warszawa
    Hotel Grodzisko
    01:30
    Rzeszów
    Dworzec Główny
    Royal Company
    Ekonomiczna
    od 117 zł
  • Royal Company
    11h 25m
    14:35
    Warszawa
    Hotel Grodzisko
    02:00
    Rzeszów
    Jasionka
    Royal Company
    Ekonomiczna
    od 130 zł

Inni przewoźnicy autobusowi zazwyczaj dostępni dla trasy Warszawa - Rzeszów

Rozkłady jazdy autobusów ulegają ciągłym zmianom. Poniższe oferty nie są już dostępne dla autobusów z miasta Warszawa do miasta Rzeszów, ale mogą powrócić w przyszłości. Miej na nie oko!

  • PKS Przemysl
    5h 2m
    15:48
    Warszawa
    Metro Młociny
    20:50
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    PKS Przemysl
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2023-11-13
    Ekonomiczna
    od 30 zł

Częstotliwość połączeń autobusowych między miastami Warszawa i Rzeszów.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastami Warszawa i Rzeszów w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest poniedziałek, z ponad 107 autobusami dziennie z miasta Warszawa do miasta Rzeszów. Natomiast ma czwartek najmniej połączeń, z zaledwie 65 autobusów dziennie między miastami Warszawa i Rzeszów.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest popołudnie, z 254 autobusami z miasta Warszawa do miasta Rzeszów, podczas gdy rano widzi najmniej połączeń między miastami Warszawa i Rzeszów, z ofertami 78.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Warszawa do miasta Rzeszów

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastami Warszawa a Rzeszów.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Warszawa i Rzeszów.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Warszawa i Rzeszów.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Warszawa do miasta Rzeszów

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Warszawa do miasta Rzeszów? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Warszawa do miasta Rzeszów? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Warszawa do miasta Rzeszów

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Warszawa do miasta Rzeszów?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 1 zł i trwa 4h 20m do osiagnięcia celu w mieście Rzeszów. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Warszawa do miasta Rzeszów?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 4. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 1 zł do 130 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Rzeszów.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Warszawa do miasta Rzeszów?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Warszawa do miasta Rzeszów wynosi: 84. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Warszawa do miasta Rzeszów?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Warszawa do miasta Rzeszów oferuje Neobus a podróż trwa 4h 10m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 101 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Warszawa do miasta Rzeszów?

Najwcześniejszy autobus do miasta Rzeszów odjeżdża z miasta Warszawa o 00:10. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Warszawa do miasta Rzeszów?

Ostatni autobus z miasta Warszawa do miasta Rzeszów wyrusza o 23:40. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Warszawa do miasta Rzeszów?

Podróżując autobusem z miasta Warszawa do miasta Rzeszów, pasażerowie mogą wybrać Neobus, Luna Trans i FlixBus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Warszawa i Rzeszów?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Warszawa i Rzeszów używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: Neobus, Luna Trans i FlixBus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Warszawa do miasta Rzeszów?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Warszawa do miasta Rzeszów możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Warszawa do miasta Rzeszów?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Warszawa do miasta Rzeszów w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Warszawa - Rzeszów

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z miasta Warszawa do miasta Rzeszów

Nie znalazłeś odpowiedniego autobusu? Oto wybór alternatywnych rodzajów transportu z rozkładu jazdy od miasta Warszawa do miasta Rzeszów na następne dni.

Tanie bilety kolejowe z miasta Warszawa do miasta Rzeszów

Oto wybór najtańszych pociągów z rozkładu jazdy od miasta Warszawa do miasta Rzeszów na następne dni.
  • PKP Intercity
    4h 18m
    07:39
    Warszawa
    11:57
    Rzeszów
    Dworzec Główny
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 43 zł
  • PKP Intercity
    4h 39m
    05:39
    Warszawa
    10:18
    Rzeszów
    Dworzec Główny
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 73 zł
  • PKP Intercity
    5h 35m
    11:44
    Warszawa
    17:19
    Rzeszów
    Dworzec Główny
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 86 zł
  • PKP Intercity
    3h 41m
    17:46
    Warszawa
    21:27
    Rzeszów
    Dworzec Główny
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 207 zł

Tani carpooling z miasta Warszawa do miasta Rzeszów

Oto wybór najtańszych ofert carpoolingu z rozkładu jazdy od miasta Warszawa do miasta Rzeszów na najbliższe dni.
  • BlaBlaCar
    4h 20m
    07:00
    Warszawa
    11:20
    Rzeszów
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 55 zł

Więcej tras autobusowych z miasta Warszawa i miasta Rzeszów.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Warszawa oraz z miasta Rzeszów. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.