Autobus Białystok

Sprawdź wszystkie połączenia do miasta Białystok i znajdź najtańsze bilety autobusowe
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Wszystko o autobusach do Białystoku

Szukasz taniego autobusu do Białystoku? Porównaj wszystkich 14 przewoźników autobusowych do Białystoku i dowiedz się o godzinach odjazdu i przyjazdu, wszystkich 13 dworcach autobusowych w Białystokie, czasach podróży i oczywiście najlepszych cenach dla 283 autobusów dziennie do Białystoku.
const setTime = () => { LocalTime.SetCurrentTimeInUserLocale("time-in-bialystok", 2); }; // Update the time every second window.setInterval(setTime, 1000);
Czas lokalny
Kraj Polska
Waluta Złoty
Autobusowe 283
Przystanki autobusowe 13
Najtańszy przejazd 21 zł
Najpopularniejsze Przewoźnicy
Omni-BusFlixBusŻak ExpressAvtokombinat 1
Inne firmy to Biacomex, ECOLINES, Eurolines Lithuania, Like Bus, Neobus, Openline i 4 innych.

Białystok - tanie bilety autobusowe do punktu

  • Neobus
    6h 5m
    12:30
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    18:35
    Białystok
    Neobus
    Ekonomiczna
    21 zł
  • FlixBus
    2h 20m
    09:40
    Warszawa
    Metro Marymont
    12:00
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    FlixBus
    Ekonomiczna
    25 zł
  • Omni-Bus
    0h 55m
    21:30
    Zambrów
    Przystanek autobusowy
    22:25
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    Omni-Bus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • Żak Express
    2h 45m
    12:45
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    15:30
    Białystok
    Dworzec Główny
    Żak Express
    Ekonomiczna
    44 zł
  • ECOLINES
    3h 20m
    17:40
    Kowno
    Dworzec Główny Autobusowy
    21:00
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    ECOLINES
    Ekonomiczna
    52 zł
  • Avtokombinat 1
    2h 45m
    23:30
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    02:15
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    Avtokombinat 1
    Ekonomiczna
    67 zł
  • Toks
    2h 50m
    22:35
    Kowno
    Dworzec Główny Autobusowy
    01:25
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    Toks
    Ekonomiczna
    82 zł
  • Eurolines Lithuania
    2h 50m
    22:35
    Kowno
    Dworzec Główny Autobusowy
    01:25
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    Eurolines Lithuania
    Ekonomiczna
    82 zł
  • Trans Tempo
    1h 50m
    21:00
    Kowno
    Dworzec Główny Autobusowy
    22:50
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    Trans Tempo
    Ekonomiczna
    108 zł
  • PKS Bilgoraj
    7h 13m
    09:00
    Warszawa
    16:13
    Białystok
    PKS Bilgoraj
    Ekonomiczna
    112 zł
  • Sindbad
    11h 10m
    16:30
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    03:40
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    Sindbad
    Ekonomiczna
    129 zł
  • Like Bus
    2h 40m
    12:40
    Kowno
    Dworzec Główny Autobusowy
    15:20
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    Like Bus
    Ekonomiczna
    129 zł
  • Biacomex
    2h 50m
    22:35
    Kowno
    Dworzec Główny Autobusowy
    01:25
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    Biacomex
    Ekonomiczna
    130 zł
  • Openline
    2h 40m
    12:40
    Kowno
    Dworzec Główny Autobusowy
    15:20
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    Openline
    Ekonomiczna
    136 zł

Białystok - tanie bilety kolejowe do punktu

  • PKP Intercity
    2h 23m
    05:06
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    07:29
    Białystok
    Dworzec Główny
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 17 zł
  • PolRegio
    1h 34m
    07:38
    Ełk
    Dworzec Główny
    09:12
    Białystok
    Dworzec Główny
    PolRegio
    Ekonomiczna
    od 17 zł
  • PKP Intercity
    2h 1m
    05:28
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    07:29
    Białystok
    Dworzec Główny
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 43 zł
  • PolRegio
    5h 31m
    06:47
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    12:18
    Białystok
    Dworzec Główny
    PolRegio
    Ekonomiczna
    od 78 zł

Tanie przejazdy do Białystok

  • BlaBlaCar
    2h 20m
    13:10
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    15:30
    Białystok
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 12 zł
  • BlaBlaCar
    2h 0m
    14:20
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    16:20
    Białystok
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 28 zł
  • BlaBlaCar
    2h 10m
    17:00
    Warszawa
    19:10
    Białystok
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 29 zł
  • BlaBlaCar
    2h 10m
    18:20
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    20:30
    Białystok
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 38 zł
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Białystok dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w mieście Białystok – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do miasta Białystok.

Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do miasta Białystok, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.

Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z miasta Białystok? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.

Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.

Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z miasta Białystok.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w mieście Białystok

Najczęściej zadawane pytania dotyczące trasy autobusu do Białystok

Czy istnieje bezpośredni autobus do Białystok?

To, czy istnieje bezpośrednie połączenie autobusowe do Białystok, zależy od miasta, z którego podróżujesz. Dlatego po prostu wprowadź swoje miasto początkowe w naszym wyszukiwaniu, aby dowiedzieć się, czy istnieje bezpośrednie połączenie autobusowe do Białystok. W tym kontekście pamiętaj, że w zależności od daty podróży bezpośrednich połączeń może być mniej.

Co mogę zabrać ze sobą w podróż autobusem do Białystok?

W zależności od tego, z którym przewoźnikiem podróżujesz do Białystok, to, co możesz ze sobą zabrać, może się różnić. Aby dowiedzieć się, czy możesz zabrać ze sobą na przykład rower, deskę snowboardową lub narty, po prostu skorzystaj z naszej wyszukiwarki, aby znaleźć autobus, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom w planowanej dacie podróży.

Jakie wyposażenie i udogodnienia posiada autobus do Białystok?

Wyposażenie autobusu różni się w zależności od przewoźnika. Większość autobusów ma obecnie klimatyzację, gniazdka i WiFi na pokładzie. Usługi, takie jak Bagaż podręczny i Bezpłatny bagaż, są często bezpłatne. Niektórzy przewoźnicy oferują również dodatkowe usługi za dodatkową opłatą, w tym Napoje i Bagaż wielkogabarytowy. Najlepiej jest skorzystać z naszej wyszukiwarki, aby uzyskać dokładne informacje na temat wyposażenia i usług dostępnych w autobusie do Białystok w planowanej dacie podróży.

Jakie przystanki autobusowe znajdują się w Białystok?

W mieście Białystok znajduje się łącznie 13 przystanków autobusowych. Większość autobusów zatrzymuje się na B.M.Cassino/Dworzec PKS. Sprawdź naszą mapę Białystok, aby znaleźć przystanek autobusowy, który najbardziej Ci odpowiada.

Które linie autobusowe kursują do Białystok?

Istnieją 14 przewoźnicy autobusowi kursujący do Białystok: Omni-Bus, FlixBus, Żak Express, Avtokombinat 1, Neobus, Sindbad, Toks, ECOLINES, Eurolines Lithuania, Like Bus, PKS Bilgoraj, Openline, Trans Tempo i Biacomex

Jak mogę znaleźć najlepsze oferty biletów autobusowych do Białystok?

Znajdź najlepsze oferty biletów do Białystok łatwo z CheckMyBus. Po prostu wpisz miasto początkowe i datę podróży w naszej wyszukiwarce i rozpocznij wyszukiwanie. Następnie możesz filtrować wyniki według swoich potrzeb lub sortować je według ceny lub czasu podróży.

Ile mogę zaoszczędzić porównując autobusy do Białystok?

To, ile możesz zaoszczędzić, zależy od miasta, z którego podróżujesz do Białystok. Zazwyczaj możesz zaoszczędzić więcej, rezerwując bilet z dużym wyprzedzeniem. Aby znaleźć najtańszą ofertę do Białystok, przejdź do naszej wyszukiwarki, wprowadź miasto początkowe i datę podróży, a następnie rozpocznij wyszukiwanie, aby znaleźć wszystkie możliwe opcje.

Odkryj inne kierunki

Najpopularniejsze trasy autobusowe z Białystok

Oto przegląd najczęściej wybieranych połączeń z Białystok. Wystarczy kliknąć na wybrane połączenie, aby zobaczyć wszystkie szczegóły trasy!

Miasta w pobliżu miasta Białystok: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu miasta Białystok znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Grodno, Łomża albo Grajewo, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.