Autobusy w USA i nie tylko!

Znajdź i porównaj ceny oraz ofertę wszystkich firmy autokarowych na CheckMyBus

swap
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem
New-York City panoramęUSA to cel wymarzonej podróży dla bardzo wielu osób na całym świecie. Pomiędzy wschodnim i zachodnim wybrzeżem, można znaleźć wspaniałe parki narodowe, cuda natury, jak chociażby Wielki Kanion oraz miasta. Los Angeles, Las Vegas, Filadelfia, no i oczywiście Nowy Jork. Dzieci będą zachwycone, mogąc odwiedzić Disneyland albo inny z wielu parków rozrywki. Dorośli natomiast docenią przyrodę i kulturę, która na żywo wygląda trochę inaczej niż w filmach.
Jadąc do Ameryki, koniecznie trzeba zobaczyć Nowy Jork. Wielkie jabłko, jak mówią o nim miejscowi, czeka na Ciebie. Po całym dniu zwiedzania i zakupów zostaw sobie siły, bo wieczorem trzeba zobaczyć musical na Broadwayu i wpaść do baru. Przepłyń promem na Liberty Island, żeby zobaczyć z bliska Statuę Wolności. Przejdź się alejkami Central Park, albo pójdź na mecz w Madison Square Garden. Miasto, które nigdy nie zasypia, spełni oczekiwania każdego. Jeśli twój szlak wiedzie dalej na zachód, wtedy Boston, Filadelfia i Chicago będą po drodze. Znajdziesz w nich niezliczone muzea i zabytki. Jeśli wybierasz się na południe, koniecznie musisz udać się do Teksasu. Prawdziwych kowbojów spotkasz w Dallas i Houston. Jeśli od kowbojskiego południa wolisz bardziej zrelaksowaną atmosferę, to w Kaliforni, na zachodnim wybrzeżu poczujesz się jak w domu. Odwiedź Hollywood, by zobaczyć, gdzie mieszkają sławni i bogaci. Albo pojedź do San Francisco, kolebki hippisów. Powiadają, że w południowej Kalifornii nigdy nie pada, więc warto wpleść w plany pobyt na plaży. Jeśli pragniesz się rozerwać, Las Vegas to odpowiednie miejsce. Spróbuj szczęścia grając na automatach, albo zmierz się z najlepszymi w turnieju blackjacka. Nawet jeśli nie pociąga Cię hazard, Las Vegas to miejsce które trzeba koniecznie zobaczyć. Niesamowite hotele, rewie i atmosfera na Las Vegas Strip robią wrażenie.
Autokar to w USA środek transportu z bardzo dużymi tradycjami. Na CheckMyBus porównasz oferty różnych przewoźników w Ameryce i wybierzesz odpowiadające Ci połączenie. Znajdziesz wszystkie informacje, potrzebne by zarezerwować podróż autobusem przez Stany Zjednoczone. Poznasz rozkład jazdy, dowiesz się gdzie znajdują się dworce, jak wyposażone są autobusy i wiele więcej. Niezależnie od tego gdzie jesteś, podróż autokarem jest tania i wygodna!

Popularne linie autokarowe w USA

Miasta obsługiwane przez najwięcej linii autokarowych w USA

Pozostałe przystanki autokarowe w USA

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.