Autobusy w Tajlandia i nie tylko!

Znajdź i porównaj ceny oraz ofertę wszystkich firm autokarowych na CheckMyBus

swap
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem
TajlandiaTajlandia zawiera się w słowach buddyzm, Bangkok i plaże. Mało który kraj na świecie jest tak chaotyczny, a jednocześnie czytelny i wyluzowany. Malownicze plaże na południu kraju otaczające wyspy Phuket, Koh Samui i Koh Phi Phi są dobrze znane wśród turystów i stały się jeszcze lepiej rozpoznawalne dzięki hollywoodzkim produkcjom, od serii o Jamesie Bondzie po film Danny'ego Boyle'a "Niebiańska plaża" z Leonardo DiCaprio (2000).
Zacznij swoją wycieczkę objazdową po Tajlandii w jej największym jak dotąd mieście - Bangkoku. Nowoczesne biurowce i centra handlowe znajdują się tam obok starożytnych świątyni i tradycyjnych ryneczków. Punktem obowiązkowym jest spacer nad rzeką Chao Phraya gdzie zobaczymy słynne pływające bazary. Spośród 400 świątynii w mieście, kompleks Wat Phra Kaew z popularnym Szmaragdowym Buddhą, jest najbardziej znany. Podróżując wgłąb kraju napotkamy buddyjskie miasta, takie jak Ayutthaya, Kanchanaburi czy Sukhothai. Północ tych terenów nazywana jest też “Złotym Trójkątem”, jako że stykają się tu obszary Laosu, Myanmaru i Tajlandii. Popularne pod względem turystycznym są prowincje Chiang Mai i Chiang Rai, położone w lasach palmowych. Raz w roku odbywa się tradycyjny festiwal świateł nazywany “Loi Krathong”, kiedy płonące lampiony wypuszczane są w powietrze ku niebu.
CheckMyBus daje Ci możliwość rozpoczęcia podróży juz na etapie swobodnego planowania z Twojej kanapy: po prostu sprawdź ceny i rozkłady autobusowe w Tajlandii i rezerwuj bilety.

Popularne linie autokarowe w Tajlandia

Miasta obsługiwane przez najwięcej linii autokarowych w Tajlandia

Pozostałe przystanki autokarowe w Tajlandia

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.