✈ Autobus Port lotniczy Warszawa Chopina (WAW) - Lublin

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Lublin
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Fakty dotyczące autobusów wahadłowych z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina (WAW) do miasta Lublin

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak FlixBus, PKS Bilgoraj i Akkord-Plus, którzy podróżują 6 razy każdego dnia autobusem wahadłowym z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Lublin jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina miasta Lublin już od 29 zł!

Najtańsze połączenie 29 zł
Najszybsze połączenie 1h 53m
Najwcześniejszy odjazd 10:00
Najpóźniejszy odjazd 20:55
Codzienne połączenia 6 Ø
Dystans 150,3 km
Firmy autobusowe FlixBus, PKS Bilgoraj i Akkord-Plus

Najtańsze połączenia wahadłowe z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Lublin

Każdego dnia, 6 autobusy wahadłowe z 3 firm autobusowych odjeżdżają z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Lublin: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus wahadłowy na tej trasie, począwszy od 2024-02-26 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 26.02
42 zł
wtorek 27.02
42 zł
środa 28.02
35 zł
czwartek 29.02
45 zł
piątek 01.03
42 zł
sobota 02.03
45 zł
niedziela 03.03
29 zł
poniedziałek 04.03
45 zł
wtorek 05.03
29 zł
środa 06.03
45 zł
czwartek 07.03
45 zł
piątek 08.03
40 zł
sobota 09.03
45 zł
niedziela 10.03
45 zł
poniedziałek 11.03
45 zł
wtorek 12.03
45 zł
środa 13.03
45 zł
czwartek 14.03
45 zł
piątek 15.03
sobota 16.03
45 zł
niedziela 17.03
45 zł
poniedziałek 18.03
29 zł
wtorek 19.03
45 zł
środa 20.03
45 zł
czwartek 21.03
45 zł
piątek 22.03
42 zł
sobota 23.03
45 zł
niedziela 24.03

Najtańszy czas podróży z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Lublin.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Lublin, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 29 zł, wtorek jest najtańszym dniem dla autobusu wahadłowego z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Lublin. Zamiast tego poniedziałek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 45 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Lublin jest rano, z 29 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 35 zł jest wieczór.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Lublin?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Lublin z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie wahadłowym z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Lublin, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy wahadłowe z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Lublin są również bardziej puste.

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów wahadłowych z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Lublin.

Oto wybór najtańszych przejazdów wahadłowych z rozkładu jazdy z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Lublin od różnych operatorów autobusowych, takich jak FlixBus, PKS Bilgoraj albo Akkord-Plus na następne dni.
  • PKS Bilgoraj
    1h 53m
    07:00
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    08:53
    Lublin
    PKS Bilgoraj
    Ekonomiczna
    od 29 zł
  • FlixBus
    2h 5m
    10:00
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    12:05
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 35 zł
  • Akkord-Plus
    2h 0m
    19:30
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    21:30
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Akkord-Plus
    Ekonomiczna
    od 41 zł
  • FlixBus
    2h 5m
    10:00
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    12:05
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 42 zł
  • Akkord-Plus
    2h 0m
    19:30
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    21:30
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Akkord-Plus
    Ekonomiczna
    od 42 zł
  • FlixBus
    2h 5m
    10:00
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    12:05
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 45 zł
  • FlixBus
    2h 5m
    17:40
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    19:45
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 47 zł
  • PKS Bilgoraj
    2h 48m
    07:00
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    09:48
    Lublin
    PKS Bilgoraj
    Ekonomiczna
    od 47 zł
  • FlixBus
    2h 2m
    11:18
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    13:20
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 50 zł

Inni przewoźnicy autobusowi zazwyczaj dostępni dla trasy Port lotniczy Warszawa Chopina - Lublin

Rozkłady jazdy autobusów wahadłowych ulegają ciągłym zmianom. Poniższe oferty nie są już dostępne dla autobusów wahadłowych z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Lublin, ale mogą powrócić w przyszłości. Miej na nie oko!

  • PKS Przemysl
    3h 10m
    15:30
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    18:40
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    PKS Przemysl
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2023-06-28
    Ekonomiczna
    od 35 zł

Częstotliwość połączeń wahadłowych między miastem Port lotniczy Warszawa Chopina i lotniskiem Lublin

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastem Port lotniczy Warszawa Chopina i lotniskiem Lublin w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest niedziela, z ponad 11 autobusami wahadłowymi dziennie z miasta Port lotniczy Warszawa Chopina na lotnisko Lublin. Natomiast ma poniedziałek najmniej połączeń, z zaledwie 5 autobusów wahadłowych dziennie między miastem Port lotniczy Warszawa Chopina i lotniskiem Lublin.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest rano, z 22 autobusami wahadłowymi z miasta Port lotniczy Warszawa Chopina na lotnisko Lublin, podczas gdy wieczór widzi najmniej połączeń między miastem Port lotniczy Warszawa Chopina i lotniskiem Lublin, z ofertami 10.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Lublin

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy lotniskiem Port lotniczy Warszawa Chopina a miastem Lublin.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki na lotnisku Port lotniczy Warszawa Chopina i w mieście Lublin.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe lotnisku Port lotniczy Warszawa Chopina i w mieściena Lublin.

Obsługa i komfort w autobusie wahadłowym z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Lublin

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach wahadłowych na trasie z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Lublin? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Lublin? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Lublin

Ile kosztuje podróż wahadłowa z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Lublin?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd wahadłowy jest dostępny od 29 zł i trwa 1h 53m do osiagnięcia celu do miasta Lublin. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów wahadłowych na trasie z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Lublin?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 3. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 29 zł do 50 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Lublin.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Lublin?

Liczba dziennych połączeń wahadłowych obsługujących trasę z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Lublin wynosi: 6. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów wahadłowych i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż wahadłowa z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Lublin?

Najszybsze połączenie wahadłowe z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Lublin oferuje PKS Bilgoraj a podróż trwa 1h 53m. Najtańsze bilety wahadłowe na tym połączeniu kosztują 29 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus wahadłowy z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Lublin?

Najwcześniejszy autobus wahadłowy do miasta Lublin odjeżdża z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina o 10:00. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus wahadłowy z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Lublin?

Ostatni autobus wahadłowy z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Lublin wyrusza o 20:55. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie wahadłowe z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Lublin?

Podróżując autobusem wahadłowym z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Lublin, pasażerowie mogą wybrać FlixBus, PKS Bilgoraj i Akkord-Plus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety wahadłowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między lotniskiem Port lotniczy Warszawa Chopina i miastem Lublin?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy lotniskiem Port lotniczy Warszawa Chopina i miastem Lublin używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia wahadłowe: FlixBus, PKS Bilgoraj i Akkord-Plus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego na trasie z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Lublin?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Lublin możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie wahadłowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy wahadłowe obsługujące trasę z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Lublin?

Wyposażenie autobusów wahadłowych różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele autobusów wahadłowych posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu wahadłowego na trasie z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Lublin w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Port lotniczy Warszawa Chopina - Lublin

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Lublin

Nie znalazłeś odpowiedniego autobusu? Oto wybór alternatywnych rodzajów transportu z rozkładu jazdy od miasta Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Lublin na następne dni.

Tanie bilety kolejowe z miasta Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Lublin

Oto wybór najtańszych pociągów z rozkładu jazdy od miasta Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Lublin na następne dni.
  • PKP Intercity
    2h 52m
    18:12
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    21:04
    Lublin
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 22 zł
  • PKP Intercity
    2h 51m
    07:39
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    10:30
    Lublin
    Dworzec Główny
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 26 zł
  • PKP Intercity
    1h 40m
    07:39
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    09:19
    Lublin
    Dworzec Główny
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 39 zł
  • PKP Intercity
    1h 43m
    06:51
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    08:34
    Lublin
    Dworzec Główny
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 47 zł

Tani carpooling z miasta Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Lublin

Oto wybór najtańszych ofert carpoolingu z rozkładu jazdy od miasta Port lotniczy Warszawa Chopina do miasta Lublin na najbliższe dni.
  • BlaBlaCar
    2h 0m
    09:30
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    11:30
    Lublin
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 22 zł
  • BlaBlaCar
    1h 53m
    05:00
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    06:53
    Lublin
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 28 zł
  • BlaBlaCar
    1h 50m
    07:20
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    09:10
    Lublin
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 33 zł
  • BlaBlaCar
    2h 30m
    17:30
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    20:00
    Lublin
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 38 zł
  • BlaBlaCar
    2h 0m
    09:30
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    11:30
    Lublin
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 22 zł
  • BlaBlaCar
    1h 53m
    05:00
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    06:53
    Lublin
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 28 zł
  • BlaBlaCar
    1h 50m
    07:20
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    09:10
    Lublin
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 33 zł
  • BlaBlaCar
    2h 30m
    17:30
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    20:00
    Lublin
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 38 zł

Więcej tras autobusowych z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina i miasta Lublin.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina oraz z miasta Lublin. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.