Autokar z Warszawa do Wilno i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Warszawa do Wilno i z powrotem

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem
Jaki jest najtańszy bilet autobusowy z Warszawa do Wilno. Którym autobusem podróż jest najszybsza? Porównaj wszystkie połączenia i firmy autokarowe dla trasy Warszawa - Wilno. Znajdź wszystkie rozkłady autobusowe jednym kliknięciem!

Warszawa do Wilno – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie 23,80 zł
Najszybsze połączenie 9h 0m
Najwcześniejszy odjazd 02:15
Najpóźniejszy odjazd 22:15
Codzienne połączenia 4 Ø
Dystans 392,9 km
Firmy autobusowe Eurolines Lithuania, FlixBus, LUX Express, Biacomex, Żak Express, ECOLINES, Sindbad
Czy chcesz pojechać autobusem z Warszawa do Wilno albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Warszawa a Wilno i wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najniższe ceny biletów. Pokażemy Ci bilety autobusowe takich firm obsługujacych tę trasę, jak FlixBus, LUX Express albo Żak Express. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Warszawa do Wilno na najbliższe dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Warszawa i Wilno, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu do Warszawa, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Wilno, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Warszawa i Wilno.

Najtańsze połączenie z Warszawa do Wilno

Dzisiaj
od 69,99 zł
Jutro
od 92,07 zł
05.12
od 80,00 zł
06.12
od 49,99 zł
07.12
od 80,00 zł
08.12
od 73,66 zł

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • Eurolines Lithuania
    21:00
    Warszawa
    Czas jazdy 9h 15m
    06:15
    Wilno
    od 23,80 zł
  • Eurolines Lithuania
    21:15
    Warszawa
    Czas jazdy 9h 0m
    06:15
    Wilno
    od 23,80 zł
  • FlixBus
    03:35
    Warszawa - Dworzec Zachodni
    Czas jazdy 10h 5m
    13:40
    Wilno - Savanoriu prospektas
    od 29,99 zł
  • FlixBus
    04:00
    Warszawa - Metro Marymont
    Czas jazdy 9h 40m
    13:40
    Wilno - Savanoriu prospektas
    od 29,99 zł
  • LUX Express
    20:00
    Warszawa
    Czas jazdy 9h 0m
    05:00
    Wilno
    od 64,45 zł
  • LUX Express
    20:00
    Warszawa
    Czas jazdy 9h 10m
    05:10
    Wilno
    od 64,45 zł
  • Biacomex
    21:00
    Warszawa - Dworzec Zachodni
    Czas jazdy 9h 0m
    06:00
    Wilno - Dworzec Glówny Autobusowy
    od 80,00 zł
  • Żak Express
    02:15
    Warszawa - Pałac Kultury i Nauki
    Czas jazdy 11h 40m
    13:55
    Wilno - Dworzec Glówny Autobusowy
    od 87,99 zł
  • Żak Express
    02:15
    Warszawa - Pałac Kultury i Nauki
    Czas jazdy 11h 25m
    13:40
    Wilno - Savanoriu prospektas
    od 87,99 zł
  • ECOLINES
    15:15
    Warszawa - Dworzec Zachodni
    Czas jazdy 9h 5m
    00:20
    Wilno - Dworzec Glówny Autobusowy
    od 92,07 zł
  • ECOLINES
    22:15
    Warszawa - Dworzec Zachodni
    Czas jazdy 9h 0m
    07:15
    Wilno - Dworzec Glówny Autobusowy
    od 92,07 zł
  • Sindbad
    21:00
    Warszawa
    Czas jazdy 9h 15m
    06:15
    Wilno
    od 92,07 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Warszawa do Wilno

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    23:00
    Warszawa
    Czas jazdy 7h 20m
    06:20
    Wilno
    od 82,87 zł
  • BlaBlaCar
    23:00
    Warszawa
    Czas jazdy 7h 50m
    06:50
    Wilno
    od 96,68 zł

Autobus z Warszawa do Wilno: pozostałe informacje

Chcesz dostosować swoje wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Warszawa jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Wilno jako kierunek docelowy Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić trasę w przeciwnym kierunku do Wilno z Warszawa wystarczy, że klikniesz strzałki przy miejscu wyjazdu.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd z wyprzedzeniem od trzech do siedmiu dni. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Wilno do Warszawa.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ilu pasażerów pojedzie z Tobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Gdy uzyskasz wyniki wyszukiwania będziesz mógł porównać wszystkie dostepne autobusy z Warszawa do Wilno i rozważyć wiele czynników zanim zarazerwujesz podróż. Najtańśze bilety autobusowe oferuje Eurolines Lithuania za 23,80 zł, natomiast najszybsze połączenie trwa 9h 0m. To od Ciebie zależy decyzja, czy wolisz wybrać najtańszy bilet, najszybszą podróż albo autobus z największą liczbę udogodnień. Niezależnie czego szukasz, pomożemy Ci znaleźć ofertę, która spełni najlepiej Twoje oczekiwania!
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Warszawa - Wilno, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak kolej, loty czy podróże samochodowe.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Warszawa do Wilno!

Przystanki w Warszawa i Wilno

Stacje
Wilno - Dworzec Autobusowy Panorama
Saltoniškių gatvė 9, 08101 Wilno (Litwa)
Wilno - Dworzec Glówny Autobusowy
Sodų gatvė  22, 03211 Wilno (Litwa)
Wilno - Fabijoniškės
Ukmergės g. , 08217 Wilno (Litwa)
Wilno - Savanoriu prospektas
Savanorių prospektas , 03128 Wilno (Litwa)
Wilno - Seskines poliklinika
Ukmerges gatve 221, 07156 Wilno (Litwa)
Wilno - Studentų st.
Studentu st. , 08106 Wilno (Litwa)

Najczęściej zadawane pytania (FAQ) o trasie autobusowej z Warszawa do Wilno

Ile kosztuje podróż autobusowa z Warszawa do Wilno?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 23,80 zł i trwa 9h 15m do osiagnięcia celu w Wilno. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z Warszawa do Wilno?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 7. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 23,80 zł do 97,99 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do Wilno.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z Warszawa do Wilno?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z Warszawa do Wilno wynosi: 4. Za pomocą naszej wyszukiwarki możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z Warszawa do Wilno?

Najszybsze połączenie autobusowe z Warszawa do Wilno oferuje LUX Express a podróż trwa 9h 0m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 87,47 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z Warszawa do Wilno?

Najwcześniejszy autobus do Wilno odjeżdża z Warszawa o 02:15. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszej wyszukiwarki.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z Warszawa do Wilno?

Ostatni autobus z Warszawa do Wilno wyrusza o 22:15. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszej wyszukiwarki do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z Warszawa do Wilno?

Podróżując autobusem z Warszawa do Wilno, pasażerowie mogą wybrać FlixBus, LUX Express i Żak Express. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy kursuje bezposredni autobus z Warszawa do Wilno?

Jeśli szukasz bezpośredniego przejazdu z Warszawa do Wilno, aktualnie liczba porównywanych połączeń autobusowych przez CheckMyBus wynosi: 2. Przejazd oferuje FlixBus, LUX Express, ECOLINES, Sindbad, Biacomex i Eurolines Lithuania

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z Warszawa do Wilno?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z Warszawa do Wilno możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszej wyszukiwarki, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z Warszawa do Wilno?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszej wyszukiwarki do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z Warszawa do Wilno w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Porównaj Warszawa i Wilno

10,20 zł
5,52 zł
Warszawa
Wilno
Przejazd taksówką w lokalizacji: Warszawa jest 46% droższy niż w lokalizacji: Wilno.
4,40 zł
4,60 zł
Warszawa
Wilno
Przejazd autobusem w lokalizacji: Warszawa jest 5% tańszy niż w lokalizacji: Wilno.
8,00 zł
11,51 zł
Warszawa
Wilno
Duży kufel piwa w lokalizacji: Warszawa jest 31% tańszy niż w lokalizacji: Wilno.
1,96 zł
3,09 zł
Warszawa
Wilno
1 litr wody w lokalizacji: Warszawa jest 37% tańszy niż w lokalizacji: Wilno.
22,64 zł
31,98 zł
Warszawa
Wilno
Pełny posiłek w lokalizacji: Warszawa jest 30% tańszy niż w lokalizacji: Wilno.

Kontynuuj swoją podróż da Warszawa i Wilno

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.