Autobus Kaliningrad

Sprawdź wszystkie połączenia do miasta Kaliningrad i znajdź najtańsze bilety autobusowe
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Wszystko o autobusach do Kaliningradu

Szukasz taniego autobusu do Kaliningradu? Porównaj wszystkich 1 przewoźników autobusowych do Kaliningradu i dowiedz się o godzinach odjazdu i przyjazdu, wszystkich 1 dworcach autobusowych w Kaliningradie, czasach podróży i oczywiście najlepszych cenach dla 18 autobusów dziennie do Kaliningradu.
const setTime = () => { LocalTime.SetCurrentTimeInUserLocale("time-in-kaliningrad", 2); }; // Update the time every second window.setInterval(setTime, 1000);
Czas lokalny
Kraj Rosja
Autobusowe 18
Przystanki autobusowe 1
Przewoźnicy ECOLINES

Kaliningrad - tanie bilety autobusowe do punktu

 • ECOLINES
  5h 40m
  11:50
  Olsztyn
  Dworzec Autobusowy
  17:30
  Kaliningrad
  Dworzec Główny Autobusowy
  ECOLINES
  Ekonomiczna
  od 147 zł
 • ECOLINES
  12h 10m
  07:30
  Ryga
  Dworzec Główny Autobusowy
  19:40
  Kaliningrad
  Dworzec Główny Autobusowy
  ECOLINES
  Ekonomiczna
  od 237 zł
 • ECOLINES
  29h 50m
  11:40
  Praga
  ÚAN Florenc
  17:30
  Kaliningrad
  Dworzec Główny Autobusowy
  ECOLINES
  Ekonomiczna
  od 254 zł
 • ECOLINES
  9h 30m
  08:00
  Warszawa
  Dworzec Zachodni
  17:30
  Kaliningrad
  Dworzec Główny Autobusowy
  ECOLINES
  Ekonomiczna
  od 259 zł
 • ECOLINES
  19h 30m
  22:00
  Berlin
  Massedamm 6 Przystanek Autobusowy
  17:30
  Kaliningrad
  Dworzec Główny Autobusowy
  ECOLINES
  Ekonomiczna
  od 323 zł
 • ECOLINES
  23h 55m
  17:35
  Drezno
  Dworzec Głowny
  17:30
  Kaliningrad
  Dworzec Główny Autobusowy
  ECOLINES
  Ekonomiczna
  od 358 zł
 • ECOLINES
  25h 15m
  16:15
  Chemnitz
  Dworzec Główny Autobusowy
  17:30
  Kaliningrad
  Dworzec Główny Autobusowy
  ECOLINES
  Ekonomiczna
  od 401 zł
 • ECOLINES
  28h 40m
  12:50
  Norymberga
  Wöhrder Wiese Przystanek Autobusowy
  17:30
  Kaliningrad
  Dworzec Główny Autobusowy
  ECOLINES
  Ekonomiczna
  od 427 zł
 • ECOLINES
  33h 45m
  07:45
  Ulm
  Dworzec Główny Autobusowy
  17:30
  Kaliningrad
  Dworzec Główny Autobusowy
  ECOLINES
  Ekonomiczna
  od 444 zł
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Kaliningrad dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w mieście Kaliningrad – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do miasta Kaliningrad.

Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do miasta Kaliningrad, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.

Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z miasta Kaliningrad? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.

Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.

Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z miasta Kaliningrad.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w mieście Kaliningrad

Najczęściej zadawane pytania dotyczące trasy autobusu do Kaliningrad

Czy istnieje bezpośredni autobus do Kaliningrad?

To, czy istnieje bezpośrednie połączenie autobusowe do Kaliningrad, zależy od miasta, z którego podróżujesz. Dlatego po prostu wprowadź swoje miasto początkowe w naszym wyszukiwaniu, aby dowiedzieć się, czy istnieje bezpośrednie połączenie autobusowe do Kaliningrad. W tym kontekście pamiętaj, że w zależności od daty podróży bezpośrednich połączeń może być mniej.

Co mogę zabrać ze sobą w podróż autobusem do Kaliningrad?

W zależności od tego, z którym przewoźnikiem podróżujesz do Kaliningrad, to, co możesz ze sobą zabrać, może się różnić. Aby dowiedzieć się, czy możesz zabrać ze sobą na przykład rower, deskę snowboardową lub narty, po prostu skorzystaj z naszej wyszukiwarki, aby znaleźć autobus, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom w planowanej dacie podróży.

Jakie wyposażenie i udogodnienia posiada autobus do Kaliningrad?

Wyposażenie autobusu różni się w zależności od przewoźnika. Większość autobusów ma obecnie klimatyzację, gniazdka i WiFi na pokładzie. Usługi, takie jak Toalety i Gniazdka, są często bezpłatne. Niektórzy przewoźnicy oferują również dodatkowe usługi za dodatkową opłatą, w tym Napoje. Najlepiej jest skorzystać z naszej wyszukiwarki, aby uzyskać dokładne informacje na temat wyposażenia i usług dostępnych w autobusie do Kaliningrad w planowanej dacie podróży.

Jakie przystanki autobusowe znajdują się w Kaliningrad?

W mieście Kaliningrad znajduje się łącznie 1 przystanków autobusowych. Większość autobusów zatrzymuje się na Dworzec Główny Autobusowy. Sprawdź naszą mapę Kaliningrad, aby znaleźć przystanek autobusowy, który najbardziej Ci odpowiada.

Które linie autobusowe kursują do Kaliningrad?

Istnieją 1 przewoźnicy autobusowi kursujący do Kaliningrad: ECOLINES

Jak mogę znaleźć najlepsze oferty biletów autobusowych do Kaliningrad?

Znajdź najlepsze oferty biletów do Kaliningrad łatwo z CheckMyBus. Po prostu wpisz miasto początkowe i datę podróży w naszej wyszukiwarce i rozpocznij wyszukiwanie. Następnie możesz filtrować wyniki według swoich potrzeb lub sortować je według ceny lub czasu podróży.

Ile mogę zaoszczędzić porównując autobusy do Kaliningrad?

To, ile możesz zaoszczędzić, zależy od miasta, z którego podróżujesz do Kaliningrad. Zazwyczaj możesz zaoszczędzić więcej, rezerwując bilet z dużym wyprzedzeniem. Aby znaleźć najtańszą ofertę do Kaliningrad, przejdź do naszej wyszukiwarki, wprowadź miasto początkowe i datę podróży, a następnie rozpocznij wyszukiwanie, aby znaleźć wszystkie możliwe opcje.

Odkryj inne kierunki

Najpopularniejsze trasy autobusowe z Kaliningrad

Oto przegląd najczęściej wybieranych połączeń z Kaliningrad. Wystarczy kliknąć na wybrane połączenie, aby zobaczyć wszystkie szczegóły trasy!

Najczęściej wyszukiwane połączenia autobusowe w Polsce

Miasta w pobliżu miasta Kaliningrad: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu miasta Kaliningrad znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Bartoszyce, Gwardiejsk albo Frombork, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.