Autokary do Szczecin

Sprawdź wszystkie połączenia do Szczecin i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Szczecin - tanie bilety autobusowe do punktu
  • Follow Me
    11:50
    Lotnisko Berlin Brandenburg
    Czas jazdy 2h 5m
    13:55
    Szczecin
    od86,55 zł
  • FlixBus
    17:15
    Hamburg - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 6h 40m
    23:55
    Szczecin Dworzec
    od113,83 zł
  • Eurolines Germany
    03:00
    Berlin - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 4h 15m
    07:15
    Szczecin Dworzec
    od214,09 zł
  • Sindbad
    03:00
    Lotnisko Berlin-Tegel
    Czas jazdy 4h 15m
    07:15
    Szczecin
    od268,79 zł
  • Sindbad
    17:15
    Kaiserslautern
    Czas jazdy 14h 0m
    07:15
    Szczecin
    od314,30 zł
  • Sindbad
    20:15
    Frankfurt nad Menem
    Czas jazdy 11h 0m
    07:15
    Szczecin
    od330,47 zł
  • Sindbad
    16:00
    Kopenhaga
    Czas jazdy 15h 15m
    07:15
    Szczecin
    od373,51 zł
  • Sindbad
    07:15
    Oslo
    Czas jazdy 24h 0m
    07:15
    Szczecin
    od444,44 zł

Szczecin - tanie bilety kolejowe do punktu
  • PKP Intercity
    05:45
    Świnoujście
    Czas jazdy 1h 24m
    07:09
    Szczecin
    od22,78 zł
  • PolRegio
    04:21
    Koszalin
    Czas jazdy 2h 17m
    06:38
    Szczecin
    od36,44 zł
  • PKP Intercity
    09:49
    Kołobrzeg
    Czas jazdy 3h 1m
    12:50
    Szczecin
    od50,11 zł
  • PKP Intercity
    05:20
    Gdańsk
    Czas jazdy 4h 59m
    10:19
    Szczecin
    od63,77 zł
845 Autobusowe
8 Przystanki autobusowe
7 Przewoźnicy
22,78 zł Najtańszy przejazd
Szczecin w skrócie
Polska
407 811
Złoty
Czy chcesz pojechać autobusem do Szczecin?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Szczecin oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Szczecin dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Szczecin – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Szczecin.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Szczecin, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Szczecin? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Szczecin.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Szczecin

Stacje
Szczecin (Polska)
Księcia Świętopełka 3, Szczecin (Polska)
Szczecin (Polska)
Droga Krajowa 13, 72-005 Szczecin (Polska)
Szczecin (Polska)
Południowa 9, 71-001 Szczecin (Polska)
Krzysztofa Kolumba 1, Szczecin (Polska)

Odkryj inne kierunki

Informacja podróżna: odwiedź Szczecin

Transport publiczny
Szczecin - transport publiczny
Lokalny bilet w jedną stronę3,00 zł
Bilet miesięczny100,00 zł
Autobusem lub tramwajem40 %
Taksówką lub samochodem
Taxi krótki dystans5,99 zł
Taxi średni dystans11,97 zł
Taxi długi dystans32,90 zł
Paliwo4,58 zł
Jedzenie i Napoje
W restauracji lub kawiarni
Niedrogi posiłek20,00 zł
Menu trzydaniowe40,00 zł
Małe cappuccino7,69 zł
Duże piwo beczkowe4,00 zł
Zakupy w markecie i samodzielne gotowanie
Posiłek wegetariański3,92 zł
Dania mięsne6,17 zł
Butelka wody1,74 zł
Butelka wina (średnia półka)20,00 zł

Najczęstsze połączenia autobusowe z i do Szczecin

Miasta w pobliżu Szczecin: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu Szczecin znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Stargard Szczeciński, Świnoujście albo Kücknitz, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Szczecin z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Anklam, Pasewalk, Międzyzdroje i innych miejscowościach. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.

Tanie i wygodne połączenia autobusowe do innych miast

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.