Autobusy w Brazylii i nie tylko!

Znajdź i porównaj ceny oraz ofertę wszystkich firmy autokarowych na CheckMyBus

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
1850 Firm - 5 592 263 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Brazylia

Brazylia jest jednym z najbardziej zróżnicowanych krajów na świecie. Kontrasty zauważyć można nie tylko w naturze, ale także w miastach. Podczas podróży do Brazylii możesz przebierać w dostępnych atrakcjach. Przedzieranie się przez amazońską dżunglę, wspinanie się na Serra do Mar i zwiedzanie ultranowoczesnych miast, to tylko niektóre z nich. Jeśli do tego dołożymy najsłynniejsze plaże na świecie, Copacabanę oraz Ipanemę to przestaje dziwić, że Brazylia jest tak chętnie wybierana przez turystów.

Z wybrzeżem ciągnącym się przez prawie 7500 kilometrów, Brazylia jest rajem dla każdego, kto lubi relaksować się na plaży, najlepiej w towarzystwie drinka zwanego Caipirinha. Kraj ten to jednak nie tylko plaże. Znajdziesz tutaj miejsca zaliczone przez UNESCO do Światowego Dziedzictwa ludzkości, a także zapierające dech cuda natury, jak wodospady Iguazu na granicy z Argentyną, albo Rio da Prata, idealne miejsce na snorkeling. Nie możesz być w Brazylii i nie zobaczyć symbolu tego kraju, posągu Chrystusa Odkupiciela w Rio de Janeiro. To najczęściej odwiedzane przez turystów miasto do 1960 roku było stolicą, ale jego miejsce zajęła Brasilia. Specjalnie w tym celu zbudowana, kosmopolityczna i nowoczesna metropolia. Podróż do Brazylii warto zaplanować w okresie, kiedy dużo się dzieje, czyli podczas karnawału. Wtedy São Paulo, Recife, Salvador i inne miasta zamieniają się w jedną wielką zabawę, tańczącą sambę. Brazylia to także kraj dla kochających sport. Grand Prix Formuły 1 na torze Interlagos, piłka nożna, siatkówka, tym żyją wszyscy. Nic więc dziwnego, że kraj ten był gospodarzem Mistrzostw Świata w Piłce nożnej w 2014 roku i Igrzysk Olimpijskich w 2016.

Wiele lokalnych i międzynarodowych firm autokarowych oferuje tanie bilety na trasy pomiędzy miastami w Brazylii. Są to między innymi Águia Branca, Andorinha, Auto Viação 1001, Nacional Expresso, Util i Viação Cometa. Autobus to idealny sposób, żeby zwiedzić Brazylię i poznać ją ze wszystkich stron.


Miasta obsługiwane przez najwięcej linii autokarowych w Brazylii

Miasto
Ilość połączeń
Przewoźnicy
652
6
1305
6
1357
10
1356
7
1024
7
1440
8
255
5
565
5
16
3
Miasto
Ilość połączeń
Przewoźnicy
499
5
610
6
718
5
738
6
606
5
3121
13
666
6

Pozostałe przystanki autokarowe w Brazylii

Połączenia autobusowe z i do Brazylia

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie