✈ Autobus Warszawa - Port lotniczy Warszawa Modlin (WMI)

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Fakty dotyczące autobusów wahadłowych z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin (WMI)

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak FlixBus i Omni-Bus, którzy podróżują 37 razy każdego dnia autobusem wahadłowym z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin już od 30 zł!

Najtańsze połączenie 30 zł
Najszybsze połączenie 0h 25m
Najwcześniejszy odjazd 00:25
Najpóźniejszy odjazd 23:59
Codzienne połączenia 37 Ø
Dystans 34,3 km
Firmy autobusowe FlixBus i Omni-Bus

Najtańsze połączenia wahadłowe z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin

Każdego dnia, 37 autobusy wahadłowe z 2 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus wahadłowy na tej trasie, począwszy od 2024-02-26 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 26.02
30 zł
wtorek 27.02
30 zł
środa 28.02
30 zł
czwartek 29.02
30 zł
piątek 01.03
30 zł
sobota 02.03
30 zł
niedziela 03.03
30 zł
poniedziałek 04.03
30 zł
wtorek 05.03
30 zł
środa 06.03
30 zł
czwartek 07.03
30 zł
piątek 08.03
30 zł
sobota 09.03
30 zł
niedziela 10.03
30 zł
poniedziałek 11.03
30 zł
wtorek 12.03
30 zł
środa 13.03
czwartek 14.03
30 zł
piątek 15.03
30 zł
sobota 16.03
30 zł
niedziela 17.03
30 zł
poniedziałek 18.03
30 zł
wtorek 19.03
30 zł
środa 20.03
30 zł
czwartek 21.03
30 zł
piątek 22.03
30 zł
sobota 23.03
niedziela 24.03

Najtańszy czas podróży z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 30 zł, poniedziałek jest najtańszym dniem dla autobusu wahadłowego z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin. Zamiast tego poniedziałek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 30 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin jest rano, z 30 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 30 zł jest rano.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie wahadłowym z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy wahadłowe z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin są również bardziej puste.

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów wahadłowych z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin.

Oto wybór najtańszych przejazdów wahadłowych z rozkładu jazdy z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin od różnych operatorów autobusowych, takich jak FlixBus albo Omni-Bus na następne dni.
  • FlixBus
    0h 55m
    06:00
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    06:55
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 30 zł
  • FlixBus
    0h 25m
    00:25
    Warszawa
    Metro Młociny
    00:50
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 32 zł
  • FlixBus
    0h 55m
    10:00
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    10:55
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 35 zł
  • FlixBus
    0h 50m
    11:30
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    12:20
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 37 zł
  • FlixBus
    0h 30m
    14:30
    Warszawa
    Metro Młociny
    15:00
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 40 zł
  • Omni-Bus
    0h 30m
    00:40
    Warszawa
    01:10
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Omni-Bus
    Ekonomiczna
    od 42 zł
  • Omni-Bus
    0h 45m
    10:45
    Warszawa
    11:30
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Omni-Bus
    Ekonomiczna
    od 43 zł
  • FlixBus
    0h 25m
    00:25
    Warszawa
    Metro Młociny
    00:50
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 45 zł
  • FlixBus
    0h 51m
    23:59
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    00:50
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 50 zł

Inni przewoźnicy autobusowi zazwyczaj dostępni dla trasy Warszawa - Port lotniczy Warszawa Modlin

Rozkłady jazdy autobusów wahadłowych ulegają ciągłym zmianom. Poniższe oferty nie są już dostępne dla autobusów wahadłowych z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin, ale mogą powrócić w przyszłości. Miej na nie oko!

  • PKS Przemysl
    0h 30m
    12:45
    Warszawa
    Metro Młociny
    13:15
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    Lotnisko Warszawa Modlin
    PKS Przemysl
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2023-11-09
    Ekonomiczna
    od 40 zł

Częstotliwość połączeń wahadłowych między miastem Warszawa i lotniskiem Port lotniczy Warszawa Modlin

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastem Warszawa i lotniskiem Port lotniczy Warszawa Modlin w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest poniedziałek, z ponad 45 autobusami wahadłowymi dziennie z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin. Natomiast ma wtorek najmniej połączeń, z zaledwie 34 autobusów wahadłowych dziennie między miastem Warszawa i lotniskiem Port lotniczy Warszawa Modlin.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest popołudnie, z 118 autobusami wahadłowymi z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin, podczas gdy noc widzi najmniej połączeń między miastem Warszawa i lotniskiem Port lotniczy Warszawa Modlin, z ofertami 17.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastem Warszawa a lotniskiem Port lotniczy Warszawa Modlin.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w mieście Warszawa i na lotnisku Port lotniczy Warszawa Modlin.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w mieście Warszawa i na lotnisku Port lotniczy Warszawa Modlin.

Obsługa i komfort w autobusie wahadłowym z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach wahadłowych na trasie od miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin

Ile kosztuje podróż wahadłowa z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd wahadłowy jest dostępny od 30 zł i trwa 0h 55m do osiagnięcia celu na lotnisku Port lotniczy Warszawa Modlin. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów wahadłowych na trasie z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 2. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 30 zł do 50 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin?

Liczba dziennych połączeń wahadłowych obsługujących trasę z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin wynosi: 37. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów wahadłowych i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż wahadłowa z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin?

Najszybsze połączenie wahadłowe z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin oferuje FlixBus a podróż trwa 0h 25m. Najtańsze bilety wahadłowe na tym połączeniu kosztują 32 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus wahadłowy z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin?

Najwcześniejszy autobus wahadłowy na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin odjeżdża z miasta Warszawa o 00:25. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus wahadłowy z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin?

Ostatni autobus wahadłowy z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin wyrusza o 23:59. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie wahadłowe z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin?

Podróżując autobusem wahadłowym z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin, pasażerowie mogą wybrać FlixBus i Omni-Bus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety wahadłowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastem Warszawa i lotniskiem Port lotniczy Warszawa Modlin?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastem Warszawa i lotniskiem Port lotniczy Warszawa Modlin używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia wahadłowe: FlixBus i Omni-Bus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego na trasie z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie wahadłowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy wahadłowe obsługujące trasę z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin?

Wyposażenie autobusów wahadłowych różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele autobusów wahadłowych posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu wahadłowego na trasie z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Warszawa - Port lotniczy Warszawa Modlin

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Warszawa Modlin

Tani carpooling z miasta Warszawa do miasta Port lotniczy Warszawa Modlin

Oto wybór najtańszych ofert carpoolingu z rozkładu jazdy od miasta Warszawa do miasta Port lotniczy Warszawa Modlin na najbliższe dni.
  • BlaBlaCar
    0h 54m
    15:30
    Warszawa
    16:24
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 4 zł
  • BlaBlaCar
    1h 0m
    18:50
    Warszawa
    19:50
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 6 zł
  • BlaBlaCar
    1h 0m
    12:30
    Warszawa
    13:30
    Port lotniczy Warszawa Modlin
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 24 zł

Więcej tras autobusowych z miasta Warszawa i lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Warszawa oraz z lotniska Port lotniczy Warszawa Modlin. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.