✈ Autobus Łódź - Port lotniczy Warszawa Chopina (WAW)

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów wahadłowych z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina.

Oto wybór najtańszych przejazdów wahadłowych z rozkładu jazdy z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina od różnych operatorów autobusowych, takich jak FlixBus albo Akkord-Plus na następne dni.
dzisiaj
od 30 zł
jutro
od 30 zł
niedziela
od 30 zł
poniedziałek
od 30 zł
wtorek
od 30 zł
środa
od 30 zł
czwartek
od 30 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w dzisiaj

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    2h 0m
    04:30
    Łódź
    Fabryczna
    06:30
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • FlixBus
    2h 5m
    05:15
    Łódź
    Fabryczna
    07:20
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • FlixBus
    1h 45m
    05:45
    Łódź
    Fabryczna
    07:30
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • Akkord-Plus
    2h 25m
    16:50
    Łódź
    19:15
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Akkord-Plus
    Ekonomiczna
    43 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    2h 0m
    04:30
    Łódź
    Fabryczna
    06:30
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • FlixBus
    2h 5m
    05:15
    Łódź
    Fabryczna
    07:20
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • FlixBus
    1h 45m
    05:45
    Łódź
    Fabryczna
    07:30
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • FlixBus
    1h 40m
    06:50
    Łódź
    Fabryczna
    08:30
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • FlixBus
    1h 35m
    18:50
    Łódź
    Fabryczna
    20:25
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    FlixBus
    Ekonomiczna
    35 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w niedziela

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    2h 5m
    05:15
    Łódź
    Fabryczna
    07:20
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • FlixBus
    1h 45m
    05:45
    Łódź
    Fabryczna
    07:30
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • FlixBus
    1h 40m
    06:50
    Łódź
    Fabryczna
    08:30
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • FlixBus
    2h 15m
    20:10
    Łódź
    Fabryczna
    22:25
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • FlixBus
    1h 50m
    09:20
    Łódź
    Fabryczna
    11:10
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    FlixBus
    Ekonomiczna
    40 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w poniedziałek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    2h 0m
    04:30
    Łódź
    Fabryczna
    06:30
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • FlixBus
    2h 5m
    05:15
    Łódź
    Fabryczna
    07:20
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • FlixBus
    1h 45m
    05:45
    Łódź
    Fabryczna
    07:30
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • FlixBus
    1h 35m
    18:50
    Łódź
    Fabryczna
    20:25
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • FlixBus
    2h 15m
    20:10
    Łódź
    Fabryczna
    22:25
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w wtorek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    1h 35m
    03:40
    Łódź
    Fabryczna
    05:15
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • FlixBus
    2h 0m
    04:30
    Łódź
    Fabryczna
    06:30
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • FlixBus
    2h 5m
    05:15
    Łódź
    Fabryczna
    07:20
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • Akkord-Plus
    2h 25m
    16:50
    Łódź
    19:15
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Akkord-Plus
    Ekonomiczna
    43 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w środa

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    1h 35m
    03:40
    Łódź
    Fabryczna
    05:15
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • FlixBus
    2h 0m
    04:30
    Łódź
    Fabryczna
    06:30
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • FlixBus
    2h 5m
    05:15
    Łódź
    Fabryczna
    07:20
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • Akkord-Plus
    2h 25m
    16:50
    Łódź
    19:15
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Akkord-Plus
    Ekonomiczna
    42 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w czwartek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    2h 0m
    04:30
    Łódź
    Fabryczna
    06:30
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • FlixBus
    2h 5m
    05:15
    Łódź
    Fabryczna
    07:20
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • FlixBus
    1h 45m
    05:45
    Łódź
    Fabryczna
    07:30
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • FlixBus
    1h 40m
    06:50
    Łódź
    Fabryczna
    08:30
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • FlixBus
    1h 35m
    18:50
    Łódź
    Fabryczna
    20:25
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł

Częstotliwość połączeń wahadłowych między miastem Łódź i lotniskiem Port lotniczy Warszawa Chopina

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastem Łódź i lotniskiem Port lotniczy Warszawa Chopina w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest wtorek, z ponad 9 autobusami wahadłowymi dziennie z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina. Natomiast ma poniedziałek najmniej połączeń, z zaledwie 8 autobusów wahadłowych dziennie między miastem Łódź i lotniskiem Port lotniczy Warszawa Chopina.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest noc, z 28 autobusami wahadłowymi z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina, podczas gdy popołudnie widzi najmniej połączeń między miastem Łódź i lotniskiem Port lotniczy Warszawa Chopina, z ofertami 3.

Fakty dotyczące autobusów wahadłowych z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina (WAW)

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak FlixBus i Akkord-Plus, którzy podróżują 8 razy każdego dnia autobusem wahadłowym z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina już od 30 zł!

Najtańsze połączenie 30 zł
Najszybsze połączenie 1h 35m
Najwcześniejszy odjazd 03:40
Najpóźniejszy odjazd 20:10
Codzienne połączenia 8 Ø
Dystans 113,3 km
Firmy autobusowe FlixBus i Akkord-Plus

Najtańsze połączenia wahadłowe z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina

Każdego dnia, 8 autobusy wahadłowe z 2 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus wahadłowy na tej trasie, począwszy od 2024-05-24 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 20.05
wtorek 21.05
środa 22.05
czwartek 23.05
piątek 24.05
30 zł
sobota 25.05
30 zł
niedziela 26.05
30 zł
poniedziałek 27.05
30 zł
wtorek 28.05
30 zł
środa 29.05
42 zł
czwartek 30.05
30 zł
piątek 31.05
30 zł
sobota 01.06
30 zł
niedziela 02.06
30 zł
poniedziałek 03.06
30 zł
wtorek 04.06
30 zł
środa 05.06
30 zł
czwartek 06.06
40 zł
piątek 07.06
41 zł
sobota 08.06
30 zł
niedziela 09.06
30 zł
poniedziałek 10.06
30 zł
wtorek 11.06
30 zł
środa 12.06
30 zł
czwartek 13.06
30 zł
piątek 14.06
30 zł
sobota 15.06
30 zł
niedziela 16.06

Najtańszy czas podróży z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 30 zł, poniedziałek jest najtańszym dniem dla autobusu wahadłowego z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina. Zamiast tego poniedziałek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 30 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina jest rano, z 30 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 42 zł jest popołudnie.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie wahadłowym z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy wahadłowe z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina są również bardziej puste.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastem Łódź a lotniskiem Port lotniczy Warszawa Chopina.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w mieście Łódź i na lotnisku Port lotniczy Warszawa Chopina.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w mieście Łódź i na lotnisku Port lotniczy Warszawa Chopina.

Obsługa i komfort w autobusie wahadłowym z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach wahadłowych na trasie od miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina

Ile kosztuje podróż wahadłowa z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd wahadłowy jest dostępny od 30 zł i trwa 2h 0m do osiagnięcia celu na lotnisku Port lotniczy Warszawa Chopina. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów wahadłowych na trasie z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 2. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 30 zł do 80 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina?

Liczba dziennych połączeń wahadłowych obsługujących trasę z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina wynosi: 8. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów wahadłowych i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż wahadłowa z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina?

Najszybsze połączenie wahadłowe z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina oferuje FlixBus a podróż trwa 1h 35m. Najtańsze bilety wahadłowe na tym połączeniu kosztują 35 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus wahadłowy z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina?

Najwcześniejszy autobus wahadłowy na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina odjeżdża z miasta Łódź o 03:40. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus wahadłowy z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina?

Ostatni autobus wahadłowy z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina wyrusza o 20:10. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie wahadłowe z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina?

Podróżując autobusem wahadłowym z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina, pasażerowie mogą wybrać FlixBus i Akkord-Plus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety wahadłowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastem Łódź i lotniskiem Port lotniczy Warszawa Chopina?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastem Łódź i lotniskiem Port lotniczy Warszawa Chopina używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia wahadłowe: FlixBus i Akkord-Plus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego na trasie z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie wahadłowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy wahadłowe obsługujące trasę z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina?

Wyposażenie autobusów wahadłowych różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele autobusów wahadłowych posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu wahadłowego na trasie z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Łódź - Port lotniczy Warszawa Chopina

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina

Tani carpooling z miasta Łódź do miasta Port lotniczy Warszawa Chopina

Oto wybór najtańszych ofert carpoolingu z rozkładu jazdy od miasta Łódź do miasta Port lotniczy Warszawa Chopina na najbliższe dni.
  • BlaBlaCar
    1h 20m
    00:40
    Łódź
    02:00
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 17 zł
  • BlaBlaCar
    1h 10m
    11:00
    Łódź
    12:10
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 21 zł
  • BlaBlaCar
    1h 40m
    09:40
    Łódź
    11:20
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 22 zł
  • BlaBlaCar
    1h 30m
    01:40
    Łódź
    03:10
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 28 zł

Więcej tras autobusowych z miasta Łódź i lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Łódź oraz z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.