Autobus Warszawa - Lublin

Znajdź najtańsze bilety na trasie Warszawa - Lublin
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Fakty dotyczące autobusów z miasta Warszawa do miasta Lublin

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak FlixBus, PKS Bilgoraj i Akkord-Plus, którzy podróżują 19 razy każdego dnia autobusem z miasta Warszawa do miasta Lublin jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Warszawa do miasta Lublin już od 20 zł!

Najtańsze połączenie 20 zł
Najszybsze połączenie 1h 53m
Najwcześniejszy odjazd 07:00
Najpóźniejszy odjazd 20:30
Codzienne połączenia 19 Ø
Dystans 152,9 km
Firmy autobusowe FlixBus, PKS Bilgoraj i Akkord-Plus

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Warszawa do miasta Lublin

Każdego dnia, 19 autobusy z 3 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Warszawa do miasta Lublin: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-02-26 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 26.02
29 zł
wtorek 27.02
32 zł
środa 28.02
29 zł
czwartek 29.02
30 zł
piątek 01.03
30 zł
sobota 02.03
30 zł
niedziela 03.03
30 zł
poniedziałek 04.03
20 zł
wtorek 05.03
20 zł
środa 06.03
30 zł
czwartek 07.03
30 zł
piątek 08.03
30 zł
sobota 09.03
30 zł
niedziela 10.03
30 zł
poniedziałek 11.03
30 zł
wtorek 12.03
30 zł
środa 13.03
30 zł
czwartek 14.03
30 zł
piątek 15.03
100 zł
sobota 16.03
20 zł
niedziela 17.03
30 zł
poniedziałek 18.03
32 zł
wtorek 19.03
32 zł
środa 20.03
32 zł
czwartek 21.03
32 zł
piątek 22.03
35 zł
sobota 23.03
30 zł
niedziela 24.03

Najtańszy czas podróży z miasta Warszawa do miasta Lublin.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet autobusowy z miasta Warszawa do miasta Lublin, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 20 zł, poniedziałek jest najtańszym dniem dla autobusu z miasta Warszawa do miasta Lublin. Zamiast tego wtorek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 32 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Warszawa do miasta Lublin jest rano, z 20 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 30 zł jest wieczór.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Warszawa do miasta Lublin?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Warszawa do miasta Lublin z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Warszawa do miasta Lublin, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Warszawa do miasta Lublin są również bardziej puste.

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Warszawa do miasta Lublin.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Warszawa do miasta Lublin od różnych operatorów autobusowych, takich jak FlixBus, PKS Bilgoraj albo Akkord-Plus na następne dni.
  • FlixBus
    2h 5m
    07:20
    Warszawa
    Wschodnia Dworzec Kolejowy
    09:25
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 20 zł
  • PKS Bilgoraj
    1h 53m
    07:00
    Warszawa
    08:53
    Lublin
    PKS Bilgoraj
    Ekonomiczna
    od 29 zł
  • FlixBus
    2h 5m
    07:20
    Warszawa
    Wschodnia Dworzec Kolejowy
    09:25
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 30 zł
  • FlixBus
    2h 5m
    07:20
    Warszawa
    Wschodnia Dworzec Kolejowy
    09:25
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 32 zł
  • FlixBus
    2h 20m
    11:00
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    13:20
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 35 zł
  • FlixBus
    2h 20m
    11:00
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    13:20
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 40 zł
  • Akkord-Plus
    2h 15m
    19:15
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    21:30
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Akkord-Plus
    Ekonomiczna
    od 41 zł
  • PKS Bilgoraj
    2h 48m
    07:00
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    09:48
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    PKS Bilgoraj
    Ekonomiczna
    od 42 zł
  • Akkord-Plus
    2h 15m
    19:15
    Warszawa
    21:30
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Akkord-Plus
    Ekonomiczna
    od 42 zł
  • PKS Bilgoraj
    3h 5m
    07:00
    Warszawa
    10:05
    Lublin
    PKS Bilgoraj
    Ekonomiczna
    od 47 zł
  • PKS Bilgoraj
    2h 48m
    07:00
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    09:48
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    PKS Bilgoraj
    Ekonomiczna
    od 48 zł

Inni przewoźnicy autobusowi zazwyczaj dostępni dla trasy Warszawa - Lublin

Rozkłady jazdy autobusów ulegają ciągłym zmianom. Poniższe oferty nie są już dostępne dla autobusów z miasta Warszawa do miasta Lublin, ale mogą powrócić w przyszłości. Miej na nie oko!

  • PKS Przemysl
    2h 40m
    16:00
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    18:40
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    PKS Przemysl
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2023-06-28
    Ekonomiczna
    od 30 zł
  • BP Tour
    2h 52m
    03:24
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    06:16
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    BP Tour
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2024-01-20
    Ekonomiczna
    od 36 zł

Częstotliwość połączeń autobusowych między miastami Warszawa i Lublin.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastami Warszawa i Lublin w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest środa, z ponad 26 autobusami dziennie z miasta Warszawa do miasta Lublin. Natomiast ma poniedziałek najmniej połączeń, z zaledwie 18 autobusów dziennie między miastami Warszawa i Lublin.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest rano, z 65 autobusami z miasta Warszawa do miasta Lublin, podczas gdy wieczór widzi najmniej połączeń między miastami Warszawa i Lublin, z ofertami 13.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Warszawa do miasta Lublin

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastami Warszawa a Lublin.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Warszawa i Lublin.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Warszawa i Lublin.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Warszawa do miasta Lublin

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Warszawa do miasta Lublin? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Warszawa do miasta Lublin? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Warszawa do miasta Lublin

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Warszawa do miasta Lublin?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 20 zł i trwa 2h 5m do osiagnięcia celu w mieście Lublin. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Warszawa do miasta Lublin?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 3. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 20 zł do 48 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Lublin.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Warszawa do miasta Lublin?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Warszawa do miasta Lublin wynosi: 19. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Warszawa do miasta Lublin?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Warszawa do miasta Lublin oferuje PKS Bilgoraj a podróż trwa 1h 53m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 29 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Warszawa do miasta Lublin?

Najwcześniejszy autobus do miasta Lublin odjeżdża z miasta Warszawa o 07:00. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Warszawa do miasta Lublin?

Ostatni autobus z miasta Warszawa do miasta Lublin wyrusza o 20:30. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Warszawa do miasta Lublin?

Podróżując autobusem z miasta Warszawa do miasta Lublin, pasażerowie mogą wybrać FlixBus, PKS Bilgoraj i Akkord-Plus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Warszawa i Lublin?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Warszawa i Lublin używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: FlixBus, PKS Bilgoraj i Akkord-Plus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Warszawa do miasta Lublin?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Warszawa do miasta Lublin możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Warszawa do miasta Lublin?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Warszawa do miasta Lublin w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Warszawa - Lublin

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z miasta Warszawa do miasta Lublin

Nie znalazłeś odpowiedniego autobusu? Oto wybór alternatywnych rodzajów transportu z rozkładu jazdy od miasta Warszawa do miasta Lublin na następne dni.

Tanie bilety kolejowe z miasta Warszawa do miasta Lublin

Oto wybór najtańszych pociągów z rozkładu jazdy od miasta Warszawa do miasta Lublin na następne dni.
  • PKP Intercity
    2h 8m
    19:34
    Warszawa
    21:42
    Lublin
    Dworzec Główny
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 26 zł
  • PKP Intercity
    2h 25m
    10:09
    Warszawa
    12:34
    Lublin
    Dworzec Główny
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 30 zł
  • PKP Intercity
    1h 40m
    07:39
    Warszawa
    09:19
    Lublin
    Dworzec Główny
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 39 zł
  • PKP Intercity
    1h 43m
    06:51
    Warszawa
    08:34
    Lublin
    Dworzec Główny
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 47 zł

Tani carpooling z miasta Warszawa do miasta Lublin

Oto wybór najtańszych ofert carpoolingu z rozkładu jazdy od miasta Warszawa do miasta Lublin na najbliższe dni.
  • BlaBlaCar
    1h 50m
    16:00
    Warszawa
    17:50
    Lublin
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 17 zł
  • BlaBlaCar
    1h 40m
    07:00
    Warszawa
    08:40
    Lublin
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 22 zł
  • BlaBlaCar
    2h 20m
    15:30
    Warszawa
    17:50
    Lublin
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 28 zł
  • BlaBlaCar
    2h 10m
    01:00
    Warszawa
    03:10
    Lublin
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 38 zł

Więcej tras autobusowych z miasta Warszawa i miasta Lublin.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Warszawa oraz z miasta Lublin. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.