Autokar z Warszawa do Lublin i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Warszawa do Lublin i z powrotem

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Warszawa do Lublin – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie2,49 zł
Najszybsze połączenie2h 25m
Najwcześniejszy przejazd02:00
Najpóźniejszy pojazd17:30
Codzienne połączenia3 Ø
Dystans152,9 km
Firmy autobusoweFlixBus, INFOBUS
Czy chcesz pojechać autobusem z Warszawa do Lublin albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Warszawa a Lublin i show wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Warszawa do Lublin dla najbliższych dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Warszawa i Lublin, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu z Warszawa, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Lublin, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Warszawa i Lublin.

Najtańsze połączenie z Warszawa do Lublin

Dzisiaj
Jutro
28.11
29.11
30.11
01.12

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    17:30
    Warszawa - Wschodnia
    Czas jazdy 2h 45m
    20:15
    Lublin Dworzec Główny Autobusowy
    od2,49 zł
  • FlixBus
    16:45
    Warszawa - Dworzec Zachodni
    Czas jazdy 3h 30m
    20:15
    Lublin Dworzec Główny Autobusowy
    od11,11 zł
  • FlixBus
    13:10
    Warszawa - Dworzec Zachodni
    Czas jazdy 3h 0m
    16:10
    Lublin Dworzec Główny Autobusowy
    od20,03 zł
  • FlixBus
    13:45
    Warszawa - Wiatraczna
    Czas jazdy 2h 25m
    16:10
    Lublin Dworzec Główny Autobusowy
    od20,03 zł
  • INFOBUS
    03:24
    Warszawa
    Czas jazdy 2h 52m
    06:16
    Lublin
    od37,43 zł
  • INFOBUS
    02:00
    Warszawa
    Czas jazdy 2h 35m
    04:35
    Lublin
    od39,84 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Warszawa do Lublin

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    08:00
    Warszawa
    Czas jazdy 2h 30m
    10:30
    Lublin
    od17,85 zł
  • BlaBlaCar
    14:30
    Warszawa
    Czas jazdy 1h 50m
    16:20
    Lublin
    od17,85 zł
  • BlaBlaCar
    17:30
    Warszawa
    Czas jazdy 1h 50m
    19:20
    Lublin
    od17,85 zł
  • BlaBlaCar
    18:30
    Warszawa
    Czas jazdy 2h 0m
    20:30
    Lublin
    od17,85 zł

Chcesz iść w drugą stronę? Sprawdź wszystkie oferty z Lublin do Warszawa

Autobus z Warszawa do Lublin: dalsze informacje

Chcesz dostosować pod siebie wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Warszawa jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Lublin jako kierunek Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić odwrotną trasę z Lublin do Warszawa, wystarczy że klikniesz strzałki przy kierunkach.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Lublin do Warszawa.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ile pasażerów pojedzie ze sobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Warszawa - Lublin, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak samoloty, pociągi czy samochody.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Warszawa do Lublin!

Przystanki w Warszawa i Lublin

Stacje
plac Dworcowy 4, 20-408 Lublin (Polska)
Aleje Tysiąclecia 6, 20-400 Lublin (Polska)
Sikorskiego 40, 20-400 Lublin (Polska)

Porównaj Warszawa i Lublin

10,20 zł
7,80 zł
Warszawa
Lublin
Przejazd taksówką w lokalizacji: Warszawa jest 24% droższy niż w lokalizacji: Lublin.
4,40 zł
3,20 zł
Warszawa
Lublin
Przejazd autobusem w lokalizacji: Warszawa jest 28% droższy niż w lokalizacji: Lublin.
8,00 zł
6,00 zł
Warszawa
Lublin
Duży kufel piwa w lokalizacji: Warszawa jest 25% droższy niż w lokalizacji: Lublin.
1,96 zł
1,67 zł
Warszawa
Lublin
1 litr wody w lokalizacji: Warszawa jest 15% droższy niż w lokalizacji: Lublin.
22,64 zł
22,25 zł
Warszawa
Lublin
Pełny posiłek w lokalizacji: Warszawa jest 2% droższy niż w lokalizacji: Lublin.

Kontynuuj swoją podróż da Warszawa i Lublin

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.