Autobusy w Hiszpanii i nie tylko!

Znajdź i porównaj ceny oraz ofertę wszystkich firmy autokarowych na CheckMyBus

swap
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem
Madryt Słońce, plaże, historia, sztuka i flamenco, Hiszpania ma to wszystko i wiele więcej! Dzięki uprzywilejowanemu położeniu geograficznemu i burzliwej historii na styku kultur, jest to kraj niebywałych kontrastów. Najlepiej to zaobserwować w Andaluzji, gdzie ośnieżone szczyty i stoki narciarskie sąsiadują ze słonecznymi plażami. Region ten przyciąga także niesamowitymi zabytkami Sewilli, Kordoby, Kadyksu i oczywiście Granady. Wszak mówi się, że kto nie widział Alhambry, ten nie widział niczego.
Podróż autokarem do Hiszpanii pozwala dobrze zaobserwować różnorodność tamtejszego krajobrazu, a do tego jest tania i wygodna. Pierwszym przystankiem na Twojej trasie powinna być Barcelona. Zrób sobie wieczorny spacer po słynnych Ramblas, pójdź na mecz FC Barcelony i koniecznie odwiedź najsłynniejsze działa Antonio Gaudiego, Bazylikę Sagrada Familia i Park Guell. Koniecznie też trzeba zobaczyć Madryt. To tam znajdują się jedne z najlepszych muzeów sztuki, Prado i Reina Sofia. Jeśli sztuka nie jest twoją pasją, na pewno docenisz życie nocne, a może nawet wybierzesz się na pokaz flamenco. Na północy Hiszpanii warto zawitać do Bilbao i zwiedzić Muzeum Guggenheima. Odrobinę na wschód znajduje się Pamplona, słynna z gonitw byków na święto San Fermin. Jeśli podczas podróży chcesz się wyciszyć, koniecznie udaj na Camino de Santiago. Tysiące pielgrzymów przemierzają co roku szlak do Santiago de Compostela, gdzie znajduje się grób św. Jakuba. Jeśli z duchowych przeżyć bliższe są Ci te kulinarne, koniecznie spróbuj Paelli z Walencji oraz pysznych owoców morza. Mięsożercy na pewno docenią słynną szynkę Jamon Iberico, a wegetarianie ser Manchego. Do tego wszystkiego idealnie pasować będzie lampka czerwonego wina i odrobina oliwek na apetyt.
Podróżowanie autokarem po Hiszpanii nie jest drogie, dzięki dużej ilości przewoźników i połączeń. Tanie bilety oferuje wiele firm, w tym ALSA, Grupo Avanza i Autocares Grupo Samar. Łatwo można znaleźć dogodne połączenie pomiędzy Barceloną i Madrytem, z Kordoby do Sewilli, czy z Granady do Walencji. Na CheckMyBus pomożemy Ci znaleźć najlepsze połączenie w najlepszej cenie!

Popularne linie autokarowe w Hiszpanii

Miasta obsługiwane przez najwięcej linii autokarowych w Hiszpanii

Pozostałe przystanki autokarowe w Hiszpanii

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.