Autobusy w: Węgry i nie tylko!

Znajdź i porównaj ceny oraz ofertę wszystkich firm autokarowych na CheckMyBus

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Węgry Nadchodzą dni wolne od pracy a Ty nie wiesz gdzie się wybrać na wycieczkę? Nasza rekomendacja: Węgry. Kraj środkowoeuropejski mający wiele do zaoferowania zarówno wielbicielom kąpieli wodnych jak i kochających miasta. Większość turystów odwiedza Jezioro Balaton. Olbrzymia powierzchnia jeziora powoduje, że czujemy się jak nad morzem - tylko ze słoną wodą, brakiem prądów i wysokich fal, za to z łagodnymi zboczami i relaksującymi basenami termalnymi. Miszkolc, Szeged, Pecz, Debreczyn i Győr są największymi miastami w kraju.
Niewątpliwą wizytówką Węgier jest stolica kraju, Budapeszt. Nabrzeże Dunaju dostarcza miejsc do przyjemnych spacerów, relaksu i cieszenia się przestrzenią miejską. Jeśli masz czas, koniecznie zajrzyj do jednej z uroczych restauracji, by spróbować pikantnego jedzenia np. węgierskiego gulaszu. Miejscem najbardziej rozpoznawalnym jest długi na 268 metrów Budynek Parlamentuz 365 iglicami. Na zachodzie miasta znajduje się Góra Gellerta, z tak zwanym Pomnikiem Wolności i cytadelą. Zamek Królewski jest kolejnym punktem obowiązkowym wizyty. Dawniej Zamek Królów Węgierskich został ukończony w 1265 roku na południowym zboczu wzgórza zamkowego. Obecnie znajduje się tu Biblioteka Narodowa, Galeria Narodowa i muzeum historyczne. Każdego roku w Budapeszcie odbywa się kilka biegów maratońskich i zawodów rowerowych, przyciągających sportowców. Nieopodal granicy austriackiej można odwiedzić Zamek Eszterháza w miejscowości Fertőd, nazywany “węgierskim Wersalem”.
Zapytasz jak najtaniej zwiedzić Węgry? Odpowiedzią jest podróż autobusem. Międzynarodowi przewoźnicy, tacy jak: Eurolines, FlixBus i RegioJet czy operatorzy krajowi jak Autohec, Autotrans czy Crnja Tour posiadają szeroką ofertę połączeń autobusowych, które możesz porównać używając CheckMyBus.

Popularne linie autokarowe w: Węgry

Miasta obsługiwane przez najwięcej linii autokarowych w: Węgry

Pozostałe przystanki autokarowe w: Węgry

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.