Najlepsze oferty od 5000+ przewoźników!

Autobusy w: Chorwacja i nie tylko!

Znajdź i porównaj ceny oraz ofertę wszystkich firm autokarowych na CheckMyBus
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem
ChorwacjaChorwacja otoczona jest przez Słowenię, Węgry, Bośnię i Herzegowinę, Czarnogórę i Morze Adriatyckie. Od czasu przemian politycznych w tym rejonie, jest ona szanowanym członkiem UE, NATO, WTO i ONZ - co czyni Chorwację ważnym podmiotem w regionie. Poza aspektami ekonomicznymi, kraj ten znany jest z krystalicznie czystych żwirowych plaż o gamie kolorystycznej od turkusu po granat. Jednak zalety tych plaż to nie tylko piękne widoki, większość z nich posiada certyfikat “Błękitnej Flagi” oznaczający wysoką jakość i czystość wody.
Jeśli mówimy o zaletach urlopowych Chorwacji, publikacja znana jako “World Tourism Barometer” prezentuje ten kraj na 18. miejscu rankingu. Najbardziej cenione są nadmorskie atrakcje na wyspach Krk, Brač i Hvar, jak również Split w Dalmacji. Na północy, w regionie Istria, znajdziemy miasteczka Pula, Umag, Porec, Rovinj czy Rabac, które przypominają włoskie miejscowości pełne drzew oliwnych, cyprysów i drzew piniowych. Słynny Dubrovnik w południowej Dalmacji to punkt obowiązkowy wizyty w Chorwacji - to miejsce gości międzynarodową śmietankę towarzyską, drogie jachty i niezmiennie cieszy się opinią jednego z najpiękniejszych miejsc w obszarze Morza Śródziemnego. Miasto otoczone jest prawie dwumetrowym murem o szerokości do 6 metrów, który jest dostępny do zwiedzania przez turystów. Oprócz atrakcji nadmorskich, na prowincji również znajdziemy piękne miejsca. Warto udać się nad "Czerwone Jezioro" nieopodal Imotski, do “Niebieskich Jaskinii” na wyspie Biševo lub wodospadów w Parku Narodowym Jeziora - gdzie kręcone były sceny do filmów z Winnetou.
W szczególności północne regiony Chorwacji są łatwo dostępne autobusem z Niemiec, Austrii czy Szwajcarii - zajmuje to kilka godzin. Niezależnie czy wybierzesz Istrię, Dalmację (północną, środkową, południową), międzynarodowi i lokalni przewoźnicy tacy jak: FlixBus, Crnja Tours, Eurolines czy Autotrans dowiozą Was na plaże, do miast i na tereny pełne atrakcji turystycznych.

Popularne linie autokarowe w: Chorwacja

Miasta obsługiwane przez najwięcej linii autokarowych w: Chorwacja

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.