✈ Autokar z Katowice do Lotnisko Kraków Jana Pawła II (KRK)

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z Katowice do Lotnisko Kraków Jana Pawła II

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Katowice – Lotnisko Kraków Jana Pawła II (KRK) informacje o połączeniu

Najtańsze połączenie14,04 zł
Najszybsze połączenie0h 50m
Najwcześniejszy przejazd01:00
Najpóźniejszy pojazd21:20
Codzienne połączenia7 Ø
Dystans58,3 km
Firmy autobusoweNeobus, INFOBUS, FlixBus
Czy chcesz pojechać autobusem z Katowice do Lotnisko Kraków Jana Pawła II?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia z Katowice do Lotnisko Kraków Jana Pawła II, pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży, a także najlepsze ceny biletów. Pokażemy Ci również informacje o wszystkich udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź czy autokar ma dostęp do Wi-Fi, posiada gniazdka elektryczne i klimatyzację
Na tej stronie zobaczysz najtańsze połączenia z Katowice do Lotnisko Kraków Jana Pawła II dla najbliższych dni. Znajdziesz też informacje o przystankach międzymiastowych w Katowice i Lotnisko Kraków Jana Pawła II, które pomogą Ci w organizacji wyjazdu. Prezentujemy również najtańsze opcje dalsza podróż Katowice, a także alternatywne kierunki wyjazdu z Lotnisko Kraków Jana Pawła II.

Najtańsze połączenie z Katowice do Lotnisko Kraków Jana Pawła II

Dzisiaj
od 23,75 zł
Jutro
od 14,09 zł
28.10
od 14,04 zł
29.10
od 23,75 zł
30.10
od 16,83 zł
31.10
od 23,75 zł

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • Neobus
    01:00
    Katowice
    Czas jazdy 1h 20m
    02:20
    Lotnisko Kraków Jana Pawła II
    od14,04 zł
  • Neobus
    06:10
    Katowice
    Czas jazdy 1h 40m
    07:50
    Lotnisko Kraków Jana Pawła II
    od14,04 zł
  • Neobus
    10:15
    Katowice
    Czas jazdy 1h 30m
    11:45
    Lotnisko Kraków Jana Pawła II
    od14,04 zł
  • Neobus
    14:40
    Katowice
    Czas jazdy 1h 35m
    16:15
    Lotnisko Kraków Jana Pawła II
    od14,04 zł
  • INFOBUS
    18:40
    Katowice
    Czas jazdy 1h 10m
    19:50
    Lotnisko Kraków Jana Pawła II
    od23,23 zł
  • Neobus
    01:00
    Katowice Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 0h 50m
    01:50
    Kraków Lotnisko
    od23,75 zł
  • Neobus
    06:10
    Katowice Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 0h 50m
    07:00
    Kraków Lotnisko
    od23,75 zł
  • Neobus
    10:15
    Katowice Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 0h 50m
    11:05
    Kraków Lotnisko
    od23,75 zł
  • Neobus
    14:40
    Katowice Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 0h 50m
    15:30
    Kraków Lotnisko
    od23,75 zł
  • Neobus
    18:15
    Katowice Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 0h 50m
    19:05
    Kraków Lotnisko
    od23,75 zł
  • Neobus
    21:20
    Katowice Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 0h 50m
    22:10
    Kraków Lotnisko
    od23,75 zł
  • FlixBus
    16:30
    Katowice Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 1h 0m
    17:30
    Kraków Lotnisko
    od27,39 zł
  • FlixBus
    09:20
    Katowice Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 1h 0m
    10:20
    Kraków Lotnisko
    od27,39 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Katowice do Lotnisko Kraków Jana Pawła II

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    22:10
    Katowice
    Czas jazdy 1h 10m
    23:20
    Lotnisko Kraków Jana Pawła II
    od9,15 zł
  • BlaBlaCar
    18:40
    Katowice
    Czas jazdy 1h 10m
    19:50
    Lotnisko Kraków Jana Pawła II
    od9,15 zł
  • BlaBlaCar
    21:10
    Katowice
    Czas jazdy 1h 10m
    22:20
    Lotnisko Kraków Jana Pawła II
    od9,15 zł
  • BlaBlaCar
    08:00
    Katowice
    Czas jazdy 1h 0m
    09:00
    Lotnisko Kraków Jana Pawła II
    od9,15 zł

Chcesz iść w drugą stronę? Sprawdź wszystkie oferty z Lotnisko Kraków Jana Pawła II do Katowice

Autobus z Katowice do Lotnisko Kraków Jana Pawła II: dalsze informacje

Chcesz dostosować wyniki swojego wyszukiwania?
W wynikach wyszukiwania znajdziesz już Katowice, jako swoje miejsce wyjazdu oraz Lotnisko Kraków Jana Pawła II, jako miejsce docelowe swojej podróży. Jeśli przejazd z Lotnisko Kraków Jana Pawła II do Katowice powinien być odwrotny, naciśnij strzałki, a miejsca zamienią się ze sobą.
Podaliśmy już domyślną datę wyjazdu. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz ustawić konkretną datę, to wybierz ją z kalendarza przy pasku wyszukiwania.
Wiesz już kiedy będziesz wracać z Lotnisko Kraków Jana Pawła II do Katowice? Sprawdź dostępne opcje powrotu, które wyświetlą się po wskazaniu daty podróży.
Podróżujesz z innymi? Wskaż ile osób jedzie z Tobą i kontynuuj wyszukiwanie przejazdów.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i powrotu, a także filtrować je według przewoźnika lub miejsc postoju, dzięki czemu na pewno nie spóźnisz się na swój lot.
Dla połączeń z Katowice do Lotnisko Kraków Jana Pawła II staramy się wskazać dodatkowe opcje transportowe, takie jak pociągi, loty czy samochody.

Przystanki autobusowe w Katowice i Lotnisko Kraków Jana Pawła II

Stacje
Mieczysława Medweckiego 3, Lotnisko Kraków Jana Pawła II (Polska)

Połączenia autobusowe z Katowice oraz z Lotnisko Kraków Jana Pawła II

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.