Najlepsze oferty od 5000+ przewoźników!

Autobus Warszawa - Ostrołęka od 31 zł

Porównaj 4 przewoźników autobusowych i znajdź najlepszą cenę z CheckMyBus
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Warszawa do miasta Ostrołęka.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Warszawa do miasta Ostrołęka od różnych operatorów autobusowych, takich jak FlixBus, Czapliccy Przewozy albo PKS Polonus na następne dni.
dzisiaj
od 33 zł
jutro
piątek
sobota
od 42 zł
niedziela
poniedziałek
od 31 zł
wtorek

Najtańsze przejazdy autobusem w dzisiaj

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    2h 30m
    06:30
    Warszawa
    Dworzec autobusowy Zachodnia
    09:00
    Ostrołęka
    Przystanek autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    33 zł
  • FlixBus
    2h 10m
    06:50
    Warszawa
    Metro Młociny
    09:00
    Ostrołęka
    Przystanek autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    33 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w sobota

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    2h 30m
    06:30
    Warszawa
    Dworzec autobusowy Zachodnia
    09:00
    Ostrołęka
    Przystanek autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    42 zł
  • FlixBus
    2h 10m
    06:50
    Warszawa
    Metro Młociny
    09:00
    Ostrołęka
    Przystanek autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    42 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w poniedziałek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    2h 30m
    06:30
    Warszawa
    Dworzec autobusowy Zachodnia
    09:00
    Ostrołęka
    Przystanek autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    31 zł
  • FlixBus
    2h 10m
    06:50
    Warszawa
    Metro Młociny
    09:00
    Ostrołęka
    Przystanek autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    31 zł
  • Ran-Trans
    2h 20m
    11:00
    Warszawa
    Dworzec autobusowy Zachodnia
    13:20
    Ostrołęka
    Dworzec PKS
    Ran-Trans
    Ekonomiczna
    32 zł
  • Ran-Trans
    2h 20m
    19:00
    Warszawa
    Dworzec autobusowy Zachodnia
    21:20
    Ostrołęka
    Dworzec PKS
    Ran-Trans
    Ekonomiczna
    32 zł
  • PKS Polonus
    2h 25m
    07:00
    Warszawa
    Dworzec autobusowy Zachodnia
    09:25
    Ostrołęka
    Dworzec PKS
    PKS Polonus
    Ekonomiczna
    35 zł

Częstotliwość połączeń autobusowych między miastami Warszawa i Ostrołęka.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastami Warszawa i Ostrołęka w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest poniedziałek, z ponad 13 autobusami dziennie z miasta Warszawa do miasta Ostrołęka. Natomiast ma środa najmniej połączeń, z zaledwie 2 autobusów dziennie między miastami Warszawa i Ostrołęka.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest rano, z 11 autobusami z miasta Warszawa do miasta Ostrołęka, podczas gdy wieczór widzi najmniej połączeń między miastami Warszawa i Ostrołęka, z ofertami 2.

Fakty dotyczące autobusów z miasta Warszawa do miasta Ostrołęka

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak FlixBus, Czapliccy Przewozy i PKS Polonus, którzy podróżują 5 razy każdego dnia autobusem z miasta Warszawa do miasta Ostrołęka jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Warszawa do miasta Ostrołęka już od 31 zł!

Najtańsze połączenie 31 zł
Najszybsze połączenie 2h 10m
Najwcześniejszy odjazd 06:30
Najpóźniejszy odjazd 19:00
Codzienne połączenia 5 Ø
Dystans 102,3 km
Firmy autobusowe FlixBus, Czapliccy Przewozy, PKS Polonus i Ran-Trans

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Warszawa do miasta Ostrołęka

Każdego dnia, 5 autobusy z 4 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Warszawa do miasta Ostrołęka: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-07-24 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 22.07
wtorek 23.07
środa 24.07
33 zł
czwartek 25.07
piątek 26.07
sobota 27.07
42 zł
niedziela 28.07
poniedziałek 29.07
31 zł
wtorek 30.07
środa 31.07
32 zł
czwartek 01.08
piątek 02.08
sobota 03.08
niedziela 04.08
poniedziałek 05.08
wtorek 06.08
30 zł
środa 07.08
czwartek 08.08
32 zł
piątek 09.08
sobota 10.08
31 zł
niedziela 11.08
poniedziałek 12.08
34 zł
wtorek 13.08
środa 14.08
czwartek 15.08
piątek 16.08
34 zł
sobota 17.08
niedziela 18.08

Najtańszy czas podróży z miasta Warszawa do miasta Ostrołęka.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet autobusowy z miasta Warszawa do miasta Ostrołęka, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 31 zł, poniedziałek jest najtańszym dniem dla autobusu z miasta Warszawa do miasta Ostrołęka. Zamiast tego sobota jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 42 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Warszawa do miasta Ostrołęka jest rano, z 31 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 35 zł jest popołudnie.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Warszawa do miasta Ostrołęka?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Warszawa do miasta Ostrołęka z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Warszawa do miasta Ostrołęka, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Warszawa do miasta Ostrołęka są również bardziej puste.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Warszawa do miasta Ostrołęka

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastami Warszawa a Ostrołęka.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Warszawa i Ostrołęka.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Warszawa i Ostrołęka.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Warszawa do miasta Ostrołęka

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Warszawa do miasta Ostrołęka? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Warszawa do miasta Ostrołęka? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Warszawa do miasta Ostrołęka

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Warszawa do miasta Ostrołęka?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 31 zł i trwa 2h 30m do osiagnięcia celu w mieście Ostrołęka. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Warszawa do miasta Ostrołęka?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 4. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 31 zł do 42 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Ostrołęka.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Warszawa do miasta Ostrołęka?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Warszawa do miasta Ostrołęka wynosi: 5. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Warszawa do miasta Ostrołęka?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Warszawa do miasta Ostrołęka oferuje FlixBus a podróż trwa 2h 10m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 33 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Warszawa do miasta Ostrołęka?

Najwcześniejszy autobus do miasta Ostrołęka odjeżdża z miasta Warszawa o 06:30. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Warszawa do miasta Ostrołęka?

Ostatni autobus z miasta Warszawa do miasta Ostrołęka wyrusza o 19:00. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Warszawa do miasta Ostrołęka?

Podróżując autobusem z miasta Warszawa do miasta Ostrołęka, pasażerowie mogą wybrać FlixBus, Czapliccy Przewozy i PKS Polonus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Warszawa i Ostrołęka?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Warszawa i Ostrołęka używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: FlixBus, Czapliccy Przewozy i PKS Polonus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Warszawa do miasta Ostrołęka?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Warszawa do miasta Ostrołęka możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Warszawa do miasta Ostrołęka?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Warszawa do miasta Ostrołęka w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Warszawa - Ostrołęka

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Więcej tras autobusowych z miasta Warszawa i miasta Ostrołęka.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Warszawa oraz z miasta Ostrołęka. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.