✈ Autokar z Katowice do Lotnisko Katowice (KTW)

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z Katowice do Lotnisko Katowice

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Jaki jest najtańszy bilet autobusowy z Katowice do Lotnisko Katowice. Którym autobusem podróż będzie najszybsza? Porównaj wszystkie połączenia i firmy autokarowe dla trasy z Katowice do Lotnisko Katowice. Znajdź wszystkie rozkłady autobusowe jednym kliknięciem!

Katowice – Lotnisko Katowice (KTW) informacje o połączeniu

Najtańsze połączenie24,95 zł
Najszybsze połączenie0h 30m
Najwcześniejszy odjazd03:45
Najpóźniejszy odjazd23:00
Codzienne połączenia5 Ø
Dystans23,4 km
Firmy autobusoweMatuszek
Czy chcesz pojechać autobusem z Katowice do Lotnisko Katowice?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia z Katowice do Lotnisko Katowice, pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży, a także najniższe ceny biletów. Pokażemy Ci bilety autobusowe takich firm obsługujacych tę trasę, jak Matuszek. Pokażemy Ci również informacje o wszystkich udogodnieniach na pokładzie autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, posiada gniazdka elektryczne i klimatyzację
Na tej stronie zobaczysz najtańsze połączenia z Katowice do Lotnisko Katowice na najbliższe dni. Znajdziesz też informacje o przystankach międzymiastowych w Katowice i Lotnisko Katowice, które pomogą Ci w organizacji wyjazdu. Prezentujemy również najtańsze opcje dalszej podróży z Katowice, a także alternatywne kierunki wyjazdu z Lotnisko Katowice.

Najtańsze połączenie z Katowice do Lotnisko Katowice

Dzisiaj
od 25,04 zł
Jutro
od 25,00 zł
18.09
od 25,04 zł
19.09
20.09
21.09

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • Matuszek
    11:30
    Katowice
    Czas jazdy 0h 35m
    12:05
    Lotnisko Katowice
    od24,95 zł
  • Matuszek
    03:45
    Katowice
    Czas jazdy 0h 30m
    04:15
    Lotnisko Katowice
    od25,00 zł
  • Matuszek
    04:30
    Katowice
    Czas jazdy 0h 45m
    05:15
    Lotnisko Katowice
    od25,00 zł
  • Matuszek
    08:00
    Katowice
    Czas jazdy 0h 35m
    08:35
    Lotnisko Katowice
    od25,00 zł
  • Matuszek
    09:30
    Katowice
    Czas jazdy 0h 35m
    10:05
    Lotnisko Katowice
    od25,00 zł
  • Matuszek
    13:00
    Katowice
    Czas jazdy 0h 35m
    13:35
    Lotnisko Katowice
    od25,00 zł
  • Matuszek
    14:30
    Katowice
    Czas jazdy 0h 35m
    15:05
    Lotnisko Katowice
    od25,00 zł
  • Matuszek
    17:30
    Katowice
    Czas jazdy 0h 35m
    18:05
    Lotnisko Katowice
    od25,00 zł
  • Matuszek
    23:00
    Katowice
    Czas jazdy 0h 35m
    23:35
    Lotnisko Katowice
    od25,00 zł
  • Matuszek
    15:30
    Katowice
    Czas jazdy 0h 35m
    16:05
    Lotnisko Katowice
    od25,04 zł
  • Matuszek
    07:30
    Katowice
    Czas jazdy 0h 35m
    08:05
    Lotnisko Katowice
    od25,04 zł
  • Matuszek
    10:30
    Katowice
    Czas jazdy 0h 35m
    11:05
    Lotnisko Katowice
    od25,04 zł
  • Matuszek
    16:00
    Katowice
    Czas jazdy 0h 35m
    16:35
    Lotnisko Katowice
    od25,04 zł
  • Matuszek
    03:45
    Katowice
    Czas jazdy 0h 35m
    04:20
    Lotnisko Katowice
    od25,32 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Katowice do Lotnisko Katowice

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    00:20
    Katowice
    Czas jazdy 0h 30m
    00:50
    Lotnisko Katowice
    od13,66 zł
  • BlaBlaCar
    01:00
    Katowice
    Czas jazdy 0h 40m
    01:40
    Lotnisko Katowice
    od13,66 zł
  • BlaBlaCar
    03:00
    Katowice
    Czas jazdy 0h 50m
    03:50
    Lotnisko Katowice
    od13,66 zł

Autobus z Katowice do Lotnisko Katowice: pozostałe informacje

Chcesz dostosować wyniki swojego wyszukiwania?
W wynikach wyszukiwania znajdziesz już Katowice, jako swoje miejsce wyjazdu oraz Lotnisko Katowice, jako miejsce docelowe swojej podróży. Jeśli przejazd do Lotnisko Katowice z Katowice ma odbyć się w odwrotnym kierunku, naciśnij strzałki przy miejscu wyjazdu.
Podaliśmy już domyślną datę wyjazdu. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd z wyprzedzeniem od trzech do siedmiu dni. Jeśli chcesz ustawić konkretną datę, to wybierz ją z kalendarza przy pasku wyszukiwania.
Wiesz już kiedy będziesz wracać z Lotnisko Katowice do Katowice? Sprawdź dostępne opcje powrotu, które wyświetlą się po wskazaniu daty podróży.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż ile osób jedzie z Tobą i kontynuuj wyszukiwanie przejazdów.
Po otrzymaniu wyników wyszukiwania możesz porównać wszystkie autobusy na trasie z Katowice do Lotnisko Katowice i rozważyć wiele czynników zanim zarezewujesz swoją podróż. Najtańsze bilety autobusowe oferuje Matuszek za 24,95 zł, natomiast najszybsze połączenie zajmuje 0h 30m. Ty zdecydujesz czy wybierzesz najtańszy bilet, najszybszą podróż czy autobus z największą liczbą udogodnień. Niezależnie czego szukasz możemy pomóc Ci w znalezieniu oferty najlepiej spełniającej Twoje potrzeby!
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i powrotu, a także filtrować je według przewoźnika lub miejsc postoju, dzięki czemu na pewno nie spóźnisz się na swój lot.
Dla połączeń z Katowice do Lotnisko Katowice staramy się wskazać dodatkowe opcje transportowe, takie jak kolej, loty czy podróże samochodowe.

Przystanki autobusowe w Katowice i Lotnisko Katowice

Stacje
Lotnisko Katowice
Wolności 90, Lotnisko Katowice  (Polska)

Najczęściej zadawane pytania (FAQ) na temat trasy z Katowice do Lotnisko Katowice

Ile kosztuje podróż autobusowa z Katowicedo Lotnisko Katowice?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy bilet kosztuje 24,95 zł a przejazd do Lotnisko Katowice trwa 0h 35m. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów z Katowice do Lotnisko Katowice?

Liczba firm autokarowych obsługujących tę trasę wynosi: 1. Ceny zawierają się w przedziale od 24,95 zł do 25,32 zł. Radzimy Ci rezerwować bilet, najwcześniej jak to tylko możliwe, co zapewni Ci najtańszą cenę na trasie do Lotnisko Katowice.

Ile średnio dziennie dotepnych jest połączeń z Katowice do Lotnisko Katowice?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługiwanych z Katowice do Lotnisko Katowice wynosi: 5. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz porównać rozkłady autobusowe i znaleźć podróż idealną dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż autobusowa z Katowice do Lotnisko Katowice?

Najszybsze połączenie z Katowice do Lotnisko Katowice oferuje Matuszek a czas jego trwania wynosi 0h 30m. Najtańszy bilet autobusowy na tej trasie kosztuje 25,00 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z uwagi na wzmożony ruch drogowy na trasie przejazdu.

Kiedy odjeżdża pierwszy autobus z Katowice do Lotnisko Katowice?

Pierwszy autobus do Lotnisko Katowice z Katowice odjeżdża o 03:45. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładny rozkłąd w dniu Twojej podróży korzystając z naszej wyszukiwarki.

Kiedy odjeżdża ostatni autobus z Katowice do Lotnisko Katowice?

Ostatni autobus z Katowice do Lotnisko Katowice odjeżdża o 23:00. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Użyj naszej wyszukiwarki do znalezienie dokładnego rozkładu odpowiadającemu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Która firma autokarowa obsługuje trasę z Katowice do Lotnisko Katowice?

Podróżując z Katowice do Lotnisko Katowice, pasażerowie mogą wybrać Matuszek. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować ten, który pasuje Ci najbardziej.

Czy jest bezpośredni autobus z Katowice do Lotnisko Katowice?

Jeśli szukasz bezpośredniego połączenia z Katowice do Lotnisko Katowice, aktualnie liczba porównywanych połączeń autobusowych przez CheckMyBus wynosi: 9 Matuszek.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasę z Katowice do Lotnisko Katowice?

To co możesz ze sobą zabrać zależy od firmy autokarowej. Zazwyczaj, bezpłatnie możesz wziąć walizkę i bagaż podręczny w podróż z Katowice do Lotnisko Katowice. Najprościej jest skorzytstać z nasej wyszukiwarki, która umożliwi Ci wybranie najlepszej opcji podróży dopasowanej do Twoich potrzeb.

Jakie wyposażenie jest dostepne w autobusach na trasie z Katowicedo Lotnisko Katowice?

Wyposażenie autobusów różni się w zależniości od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów jest wyposażonych w Wi-Fi, więc możesz stale przekazywać przyjaciołom swoje położenie w trakcie pdoróży. Z kolei klimatyzacja zapewnia wyższy komfort podróżowania. Najlepiej zrobisz używając naszej wyszukiwarki do znalezienia dokładnej informacji o wyposażeniu autobusów na trasie z Katowice do Lotnisko Katowice w dniu Twojej podróży.

Połączenia autobusowe z Katowice oraz z Lotnisko Katowice

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.