✈ Autobus Katowice - Port lotniczy Katowice (KTW)

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Katowice
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Fakty dotyczące autobusów wahadłowych z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Katowice (KTW)

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak Matuszek i FlixBus, którzy podróżują 36 razy każdego dnia autobusem wahadłowym z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Katowice jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Katowice już od 12 zł!

Najtańsze połączenie 12 zł
Najszybsze połączenie 0h 30m
Najwcześniejszy odjazd 02:15
Najpóźniejszy odjazd 23:45
Codzienne połączenia 36 Ø
Dystans 23,4 km
Firmy autobusowe Matuszek i FlixBus

Najtańsze połączenia wahadłowe z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Katowice

Każdego dnia, 36 autobusy wahadłowe z 2 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Katowice: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus wahadłowy na tej trasie, począwszy od 2024-02-26 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 26.02
12 zł
wtorek 27.02
12 zł
środa 28.02
12 zł
czwartek 29.02
12 zł
piątek 01.03
30 zł
sobota 02.03
13 zł
niedziela 03.03
12 zł
poniedziałek 04.03
12 zł
wtorek 05.03
12 zł
środa 06.03
12 zł
czwartek 07.03
30 zł
piątek 08.03
12 zł
sobota 09.03
13 zł
niedziela 10.03
30 zł
poniedziałek 11.03
30 zł
wtorek 12.03
12 zł
środa 13.03
31 zł
czwartek 14.03
17 zł
piątek 15.03
12 zł
sobota 16.03
30 zł
niedziela 17.03
13 zł
poniedziałek 18.03
30 zł
wtorek 19.03
30 zł
środa 20.03
12 zł
czwartek 21.03
12 zł
piątek 22.03
sobota 23.03
30 zł
niedziela 24.03

Najtańszy czas podróży z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Katowice.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Katowice, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 12 zł, poniedziałek jest najtańszym dniem dla autobusu wahadłowego z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Katowice. Zamiast tego piątek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 13 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Katowice jest popołudnie, z 12 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 30 zł jest rano.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Katowice?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Katowice z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie wahadłowym z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Katowice, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy wahadłowe z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Katowice są również bardziej puste.

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów wahadłowych z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Katowice.

Oto wybór najtańszych przejazdów wahadłowych z rozkładu jazdy z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Katowice od różnych operatorów autobusowych, takich jak Matuszek albo FlixBus na następne dni.
  • FlixBus
    0h 50m
    13:00
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    13:50
    Port lotniczy Katowice
    Przystanek Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 12 zł
  • FlixBus
    0h 40m
    15:10
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    15:50
    Port lotniczy Katowice
    Przystanek Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 13 zł
  • FlixBus
    0h 46m
    23:59
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    00:45
    Port lotniczy Katowice
    Przystanek Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 15 zł
  • FlixBus
    0h 46m
    23:59
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    00:45
    Port lotniczy Katowice
    Przystanek Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 17 zł
  • Matuszek
    24h 0m
    03:45
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    03:45
    Port lotniczy Katowice
    Przystanek Autobusowy
    Matuszek
    Ekonomiczna
    od 29 zł
  • Matuszek
    0h 45m
    02:15
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    03:00
    Port lotniczy Katowice
    Przystanek Autobusowy
    Matuszek
    Ekonomiczna
    od 30 zł
  • FlixBus
    0h 45m
    23:45
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    00:30
    Port lotniczy Katowice
    Przystanek Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 30 zł
  • Matuszek
    0h 45m
    02:15
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    03:00
    Port lotniczy Katowice
    Przystanek Autobusowy
    Matuszek
    Ekonomiczna
    od 31 zł

Częstotliwość połączeń wahadłowych między miastem Katowice i lotniskiem Port lotniczy Katowice

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastem Katowice i lotniskiem Port lotniczy Katowice w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest wtorek, z ponad 47 autobusami wahadłowymi dziennie z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Katowice. Natomiast ma niedziela najmniej połączeń, z zaledwie 26 autobusów wahadłowych dziennie między miastem Katowice i lotniskiem Port lotniczy Katowice.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest popołudnie, z 111 autobusami wahadłowymi z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Katowice, podczas gdy wieczór widzi najmniej połączeń między miastem Katowice i lotniskiem Port lotniczy Katowice, z ofertami 39.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Katowice

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastem Katowice a lotniskiem Port lotniczy Katowice.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w mieście Katowice i na lotnisku Port lotniczy Katowice.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w mieście Katowice i na lotnisku Port lotniczy Katowice.

Obsługa i komfort w autobusie wahadłowym z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Katowice

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach wahadłowych na trasie od miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Katowice? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Katowice? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Katowice

Ile kosztuje podróż wahadłowa z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Katowice?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd wahadłowy jest dostępny od 12 zł i trwa 0h 50m do osiagnięcia celu na lotnisku Port lotniczy Katowice. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów wahadłowych na trasie z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Katowice?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 2. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 12 zł do 31 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż na lotnisko Port lotniczy Katowice.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Katowice?

Liczba dziennych połączeń wahadłowych obsługujących trasę z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Katowice wynosi: 36. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów wahadłowych i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż wahadłowa z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Katowice?

Najszybsze połączenie wahadłowe z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Katowice oferuje Matuszek a podróż trwa 0h 30m. Najtańsze bilety wahadłowe na tym połączeniu kosztują 30 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus wahadłowy z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Katowice?

Najwcześniejszy autobus wahadłowy na lotnisko Port lotniczy Katowice odjeżdża z miasta Katowice o 02:15. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus wahadłowy z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Katowice?

Ostatni autobus wahadłowy z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Katowice wyrusza o 23:45. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie wahadłowe z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Katowice?

Podróżując autobusem wahadłowym z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Katowice, pasażerowie mogą wybrać Matuszek i FlixBus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety wahadłowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastem Katowice i lotniskiem Port lotniczy Katowice?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastem Katowice i lotniskiem Port lotniczy Katowice używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia wahadłowe: Matuszek i FlixBus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego na trasie z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Katowice?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Katowice możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie wahadłowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy wahadłowe obsługujące trasę z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Katowice?

Wyposażenie autobusów wahadłowych różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele autobusów wahadłowych posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu wahadłowego na trasie z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Katowice w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Katowice - Port lotniczy Katowice

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Katowice

Nie znalazłeś odpowiedniego autobusu? Oto wybór alternatywnych rodzajów transportu z rozkładu jazdy od miasta Katowice do miasta Port lotniczy Katowice na następne dni.

Tanie bilety kolejowe z miasta Katowice do miasta Port lotniczy Katowice

Oto wybór najtańszych pociągów z rozkładu jazdy od miasta Katowice do miasta Port lotniczy Katowice na następne dni.
  • PKP Intercity
    0h 9m
    08:00
    Katowice
    08:09
    Port lotniczy Katowice
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 13 zł
  • PKP Intercity
    0h 10m
    09:58
    Katowice
    10:08
    Port lotniczy Katowice
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 22 zł

Tani carpooling z miasta Katowice do miasta Port lotniczy Katowice

Oto wybór najtańszych ofert carpoolingu z rozkładu jazdy od miasta Katowice do miasta Port lotniczy Katowice na najbliższe dni.
  • BlaBlaCar
    0h 40m
    15:00
    Katowice
    15:40
    Port lotniczy Katowice
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 4 zł
  • BlaBlaCar
    0h 30m
    09:50
    Katowice
    10:20
    Port lotniczy Katowice
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 9 zł

Więcej tras autobusowych z miasta Katowice i lotniska Port lotniczy Katowice.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Katowice oraz z lotniska Port lotniczy Katowice. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.