Autobusy w Szwajcarii i nie tylko!

Znajdź i porównaj ceny oraz ofertę wszystkich firmy autokarowych na CheckMyBus

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
BazyleaSzwajcaria to popularny cel podróży, nie tylko ze względu na pyszne sery i czekoladę. Kraj ma do zaoferowania piękne krajobrazy z niezliczonymi górami i jeziorami. Ponieważ ponad połowę obszaru Szwajcarii pokrywają Alpy, podróżnicy szukający górskich atrakcji, na pewno znajdą coś dla siebie. Nowoczesne ośrodki narciarskie; w Davos i Sankt Moritz przyciągają narciarzy, a Matterhorn amatorów wspinaczki. Znajdziesz tam też inne atrakcje, jak najwyżej na świecie położona stacja kolejowa na Jungfraujoch. Nawet jeśli masz lęk wysokości, koniecznie musisz odwiedzić Szwajcarię.
Pomimo małych rozmiarów, ten kraj w centrum Europy jest bardzo atrakcyjny dla turystów. Genewa ze swoją międzynarodową atmosferą oferuje niezapomniane widoki na Jezioro Genewskie i Alpy w tle. Berno, pełniące funkcję stolicy, posiada wspaniałą, średniowieczną starówkę, wpisaną na światową listę dziedzictwa UNESCO. Otacza ją fosa, po której przechadzają się niedźwiedzie, symbol miasta. Jeśli interesuje Cię kultura, koniecznie musisz odwiedzić Bazyleę, najlepiej w trakcie festiwalu Art Basel. Nie możesz także pominąć Zurychu, miasta o najwyższym standardzie życia na świecie. Podróż do Szwajcarii będzie niezapomnianym przeżyciem dla każdego miłośnika gastronomii. Słynne sery szwajcarskie cieszą się światową sławą. Koniecznie trzeba spróbować tradycyjnego fondue i raclette. Nie można też pominąć innych specjałów z rösti, suszoną wołowiną i ciastem rübli na czele. Szwajcaria to wielokulturowy kraj, gdzie mówi się po Niemiecku, Francusku i Włosku. To idealny cel podróży, niezależnie od pory roku.
Podróż autobusem do Szwajcarii jest nie tylko wygodna, ale przede wszystkim tania. Możesz za niewielkie pieniądze pojechać do Zurychu, Genewy, Bazylei lub Lucerny. Na CheckMyBus znajdziesz wszystkie linie autobusowe do Szwajcarii oraz rozkłady jazdy i zarezerwujesz najtańszy bilet. Jeśli fondue, czekolada i góry to dla Ciebie za mało, bez problemu możesz urządzić krótki wypad do sąsiednich Niemiec, Włoch lub Francji. Dzięki CheckMyBus znajdziesz tanie bilety i dogodne połączenia.

Popularne linie autokarowe w Szwajcarii

Miasta obsługiwane przez najwięcej linii autokarowych w Szwajcarii

Pozostałe przystanki autokarowe w Szwajcarii

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.