Autobusy w: Czechy i nie tylko!

Znajdź i porównaj ceny oraz ofertę wszystkich firm autokarowych na CheckMyBus

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Czechy Nie daj sobie wmówić, że Republika Czeska ma do zaoferowania jedynie wizytę w Pradze! Istnieje wiele miejsc czekających na odkrycie przez ciekawego turystę. Wielu słynnych artystów, architektów i pisarzy - np. Franz Kafka czy Alfons Mucha, odcisnęło piętno na bogatym dziedzictwie kulturowym tego kraju. UNESCO wpisało na swą listę zabytków kilka czeskich miasteczek. Dlatego zdecyduj się na łyk czeskiego piwa, tak bardzo popularnego wśród turystów.
Praga jest również nazywana “Miastem 100 wież” lub “Złotym miastem”, gdzie znajdziemy Zamek Praski, słynny Most Karola czy dzielnicę żydowską. Kiedy dotrzemy do czeskiego Brna, warto odwiedzić z wycieczką obiekt Villa Tugendhat. Budynek i jego otoczenie stało się centrum nurtu funkcjonalistycznego w architekturze, podobnie jak kilka innych czeskich atrakcji turystycznych. Niewielkie miasto Kutná Hora w tzw. Kraju Środkowoczeskim było przed laty jednym z najbardziej żywych i bogatych miejsc w regionie, ze względu na wydobywanie srebra i bicie monet czeskich groszy. Jeśli znajdziesz się w okolicy, odwiedź Kościół Św. Barbary, jeden z najpiękniejszych w Europie Środkowej. Poza kluczowymi atrakcjami w Czechach, popularne są w tym kraju tzw. centra relaksu i łaźnie termalne w Karlovych Varach oraz Mariánské Lázně (znane też pod nazwami Karlsbad, Marienbad. W górach i zboczach Šumava możemy natrafić na ścieżki o każdym stopniu trudności zarówno w lecie jak i zimie. Przekonasz się, że opcji jest mnóstwo!
Republika Czeska niejako łączy Europę Środkową z tzw. Zachodem, tym samym jest idealnie wkomponowana w sieć transportu autobusowego. Firmy autobusowe, takie jak Eurolines, FlixBus czy RegioJet oferują połączenia z wielu europejskich miast do Pragi. To takie proste - wybierz autobus jako Twój sposób transportu na wakacjach.

Popularne linie autokarowe w: Czechy

Miasta obsługiwane przez najwięcej linii autokarowych w: Czechy

Pozostałe przystanki autokarowe w: Czechy

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.