Autobusy w: Chile i nie tylko!

Znajdź i porównaj ceny oraz ofertę wszystkich firm autokarowych na CheckMyBus

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
1378 Firm - 5 134 788 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Chile

O tym południowo-amerykańskim kraju, ciągnącym się przez 6.000 kilometrów wybrzeża Pacyfiku, krąża legendy i mity. Jednak poza fantastyką prawdziwym wydaje się być pochodzenie nazwy kraju - Chile. Uważa się że pochodzi ona od słów “Kraj, gdzie kończy się świat”, z języka Aymara. Na pewno zgodzisz się i przyznasz, że tak jak zapierające dech w piersi krajobrazy Pustyni Atacama. Podobnie jest z Przylądkiem Horn. Jest to najdalej wysunięty na południe kraniec Ameryki Południowej, targany arktycznymi wiatrami - prawdziwa zagadka nawet dla współczesnych żeglarzy i odkrywców.

Santiago de Chile jest przepiękną stolicą państwa, nowoczesną i otoczoną śnieżnymi szczytami Andów. To również najbardziej zaludnione miasto w Chile - oferujące ciekawostki turystyczne i muzealne, o wspaniałych widokach nie wspominając. Pustynia Atacama jest niewątpliwie jednym z najbardziej zróżnicowanych miejsc na naszym globie. Księżycowe wprost krajobrazy spotkamy w idealnie nazwanej Valle de la Luna (Dolinie Księżyca). Możesz przetestować wytrzymałość swojego organizmu na górze Salar de Talar - czterotysięczniku w pasmie Andów, dać się porwać widokom na słone pustynie ciągnące się po horyzont. Z kolei połacie kwiatów pojawiących się tutaj ze względu na wpływ prądu El Niño, zapierają dech w piersiach. Góry lodowe, lodowce i egzotyczna fauna to nagroda za podróż do słynnego Parku Narodowego Torres del Paine na samym południu kraju. Olbrzymie formacje skalne Moai na Wyspie Wielkanocnej to kolejny absolutnie wyjątkowy punkt programu w obrębie ziemi należącej do Chile.

Tej południowo-amerykański kraj ma również bardzo dobrze rozbudowaną sieć tanich połączeń autobusowych, które obejmują triadę: A jak Argentyna, B jak Brazylia, C jak Chile. Najbardziej popularnymi przewoźnikami autobusowymi w regionie są Turbus, Bus Norte, Pullman Bus i Andesmar. CheckMyBus dostarcza wszystkich informacji niezbędnych do znalezienia najtańszego przejazdu autobusem.


Miasta obsługiwane przez najwięcej linii autokarowych w: Chile

Miasto
Ilość połączeń
Przewoźnicy
80
4
94
4
115
4
98
5
80
4
3
2
43
3
84
5
107
5
10
4
Miasto
Ilość połączeń
Przewoźnicy
113
6
37
2
157
5
115
4
156
5
105
6
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie