Godziny krajowych i zagranicznych połączeń autobusowych

Znajdź rozkład jazdy dla polskich i zagranicznych połączeń autobusowych.

Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem
Rozkład jazdy Jeśli masz w planach wyjazd biznesowy, wymarzony wypad wakacyjny albo urlop za miastem, nasza wyszukiwarka pozwoli Ci porównać ze sobą połączenia autobusowe z polskich miast.
Przy planowaniu podróży najważniejsze jest upewnienie się, że zdążymy na czas na odjazd autobusu. Z pomocą CheckMyBus możesz porównać ze sobą pod tym kątem ofertę wielu przewoźników autokarowych, dzięki czemu znalezienie optymalnego połączenia będzie niezwykle proste. Wszystkie godziny są prezentowane według lokalnego czasu, co ułatwi Ci organizację podróży niezależnie od tego, w jakiej części świata się znajdujesz. Pamiętaj, że możesz szukać połączeń dla konkretnej trasy lub miasta, a także przeglądać oferty wybranej firmy – wszystko zależy od tego, jakie są Twoje potrzeby.

Znajdź autobus do i z dowolnego miasta w Polsce

Jak sprawdzić, kiedy kursują autobusy?

Planujesz podróż, ale nie wiesz, kiedy kursują autobusy? Z pomocą naszej wyszukiwarki znajdziesz listę wszystkich dostępnych autokarów dla wybranych tras danego dna. Co więcej, zaprezentowane wyniki możesz zawęzić określając godzinę wyjazdu dla dostępnych przewoźników autobusowych. Wszystko, co musisz zrobić, to wpisać miejscowość wyjazdu oraz miejsce docelowe, a także datę Twojej podróży.
Jeśli już wiesz, skąd i dokąd chcesz jechać, możesz w łatwy sposób porównać ze sobą rozkład jazdy połączeń autobusowych w Polsce. Zaprezentowane wyniki posortujesz pod względem godziny wyjazdu, ale też ceny, czasu podróży i przewoźnika. Pozwoli Ci to uwzględnić wiele czynników przed dokonaniem wyboru najlepszej dla Ciebie opcji. Jeśli żaden autokar nie kursuje między wskazanymi przez Ciebie punktami, wyświetlony zostanie najbliższy przystanek. Najpopularniejsze połączenia międzymiastowe dla Polski znajdziesz poniżej.

Połączenia do polskich miast

Planujesz podróżować po Polsce? Z pomocą naszej wyszukiwarki znajdziesz dane dotyczące połączeń autobusowych do tysięcy miejsc w naszym kraju. Są one realizowane przez przewoźników, którzy zapewnią Ci przejazd pomiędzy wybranymi miastami, takimi jak Kraków czy Warszawa, ale też popularnymi miejscami pokroju gór czy parków narodowych. Znajdź wszystkie dostępne połączenia, aby zaplanować swoją podróż w łatwy i przyjemny sposób.
Miasta Jeśli wiesz już, do jakiego miasta chcesz pojechać, możesz zerknąć na rozkład jazdy i sprawdzić listę polskich miejscowości, które są najczęstszym celem podróżujących. Na stronie poświęconej miastom znajdziesz linki do najpopularniejszych połączeń autobusowych oraz dodatkowe informacje dotyczące między innymi pobliskich miejscowości, portów lotniczych oraz tanich przejazdów do danego miejsca i z powrotem. Z łatwością znajdziesz najbardziej korzystne cenowo połączenie, dzięki któremu dojedziesz tam, gdzie chcesz.

Połączenia do zagranicznych miast

Podróżując za granicę, możesz skorzystać z oferty takich przewoźników, jak FlixBus czy LEO Express. Oferują oni przejazdy między innymi z Warszawy do popularnych europejskich miast – na przykład Berlina czy Pragi. Sprawdź rozkład jady, aby znaleźć krajowe i międzynarodowe połączenia autobusowe, które pozwolą Ci dojechać tam, gdzie chcesz, zarówno w obrębie kraju, jak i poza nim. Nasza porada: wydaj pieniądze na lokalne atrakcje, a nie na podróż.

Lotniska

Jeśli chcesz dojechać na lotnisko przed lotem, możesz sprawdzić rozkład jazdy, który pozwoli Ci zdążyć na samolot. Niezależnie od tego, czy chodzi o port lotniczy w innym mieście czy też porównanie transferów lotniskowych, sprawdź wszystkie dostępne opcje. Listę największych polskich lotnisk, takich jak Katowice Pyrzowice albo Kraków Balice znajdziesz na naszej stronie.
Więcej informacji na temat przejazdów na lotnisko autokarami znajdziesz na dedykowanej podstronie: Połączenia na lotnisko.

Przewoźnicy autokarowi

Sprawdź informacje o godzinach wyjazdów autokarów ponad 2500 przewoźników na całym świecie, w tym największych firm tego typu. Niezależnie od tego, czy planujesz podróż w obrębie kraju czy też chcesz wyjechać za granicę, sprawdź listę wszystkich dostępnych przewoźników, aby dowiedzieć się tego, co jest Ci potrzebne.
Mimo dużego wyboru nie udało się znaleźć odpowiedniego połączenia? W takim razie spróbuj skorzystać z usługi carpooling! Na przykład BlaBlaCar oferuje niezliczoną ilość połączeń w Polsce i za granicą.

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.