Autokar z Kielce do Warszawa i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Kielce do Warszawa i z powrotem

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Kielce do Warszawa – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie26,39 zł
Najszybsze połączenie2h 15m
Najwcześniejszy przejazd03:00
Najpóźniejszy pojazd20:15
Codzienne połączenia2 Ø
Dystans153,9 km
Firmy autobusoweFlixBus, PKS Polonus
Czy chcesz pojechać autobusem z Kielce do Warszawa albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Kielce a Warszawa i show wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Kielce do Warszawa dla najbliższych dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Kielce i Warszawa, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu z Kielce, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Warszawa, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Kielce i Warszawa.

Najtańsze połączenie z Kielce do Warszawa

Dzisiaj
Jutro
od 34,00 zł
15.08
16.08
od 34,00 zł
17.08
od 34,00 zł
18.08
od 30,79 zł

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    20:15
    Kielce Zytnia
    Czas jazdy 2h 50m
    23:05
    Warszawa - Metro Wilanowska
    od26,39 zł
  • FlixBus
    11:30
    Kielce Zytnia
    Czas jazdy 2h 15m
    13:45
    Warszawa - Dworzec Zachodni
    od30,79 zł
  • FlixBus
    03:40
    Kielce Zytnia
    Czas jazdy 2h 50m
    06:30
    Warszawa - Metro Wilanowska
    od30,79 zł
  • FlixBus
    16:50
    Kielce Zytnia
    Czas jazdy 2h 20m
    19:10
    Warszawa - Dworzec Zachodni
    od30,79 zł
  • PKS Polonus
    14:25
    Kielce
    Czas jazdy 3h 30m
    17:55
    Warszawa - Dworzec Zachodni
    od34,00 zł
  • FlixBus
    08:05
    Kielce Zytnia
    Czas jazdy 2h 20m
    10:25
    Warszawa - Dworzec Zachodni
    od35,20 zł
  • FlixBus
    17:06
    Kielce
    Czas jazdy 3h 59m
    21:05
    Warszawa - Dworzec Zachodni
    od41,81 zł
  • FlixBus
    03:00
    Kielce Zytnia
    Czas jazdy 2h 55m
    05:55
    Warszawa - Dworzec Zachodni
    od44,01 zł
  • FlixBus
    18:05
    Kielce Zytnia
    Czas jazdy 2h 50m
    20:55
    Warszawa - Metro Wilanowska
    od44,01 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Kielce do Warszawa

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    13:40
    Kielce
    Czas jazdy 2h 20m
    16:00
    Warszawa
    od22,03 zł
  • BlaBlaCar
    19:10
    Kielce
    Czas jazdy 2h 0m
    21:10
    Warszawa
    od22,03 zł
  • BlaBlaCar
    18:50
    Kielce
    Czas jazdy 2h 20m
    21:10
    Warszawa
    od26,43 zł

Chcesz iść w drugą stronę? Sprawdź wszystkie oferty z Warszawa do Kielce

Autobus z Kielce do Warszawa: dalsze informacje

Chcesz dostosować pod siebie wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Kielce jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Warszawa jako kierunek Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić odwrotną trasę z Warszawa do Kielce, wystarczy że klikniesz strzałki przy kierunkach.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Warszawa do Kielce.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ile pasażerów pojedzie ze sobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Kielce - Warszawa, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak samoloty, pociągi czy samochody.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Kielce do Warszawa!

Przystanki w Kielce i Warszawa

Stacje
al. Jerozolimskie 54, 00-024 Warszawa (Polska)
Aleje Jerozolimskie 144, 02-305 Warszawa (Polska)
Juliusza Słowackiego , 05-075 Warszawa (Polska)
Kasprowicza 145, 01-949 Warszawa (Polska)
Aleja Wilanowska 240, 02-765 Warszawa (Polska)
Plac Defilad 1, 00-110 Warszawa (Polska)
Grochowska 207, 04-077 Warszawa (Polska)
Kijowska , 03-743 Warszawa (Polska)

Porównaj Kielce i Warszawa

7,90 zł
10,20 zł
Kielce
Warszawa
Przejazd taksówką w lokalizacji: Kielce jest 23% tańszy niż w lokalizacji: Warszawa.
3,00 zł
4,40 zł
Kielce
Warszawa
Przejazd autobusem w lokalizacji: Kielce jest 32% tańszy niż w lokalizacji: Warszawa.
3,00 zł
8,00 zł
Kielce
Warszawa
Duży kufel piwa w lokalizacji: Kielce jest 63% tańszy niż w lokalizacji: Warszawa.
1,80 zł
1,96 zł
Kielce
Warszawa
1 litr wody w lokalizacji: Kielce jest 9% tańszy niż w lokalizacji: Warszawa.
17,75 zł
22,64 zł
Kielce
Warszawa
Pełny posiłek w lokalizacji: Kielce jest 22% tańszy niż w lokalizacji: Warszawa.

Kontynuuj swoją podróż da Kielce i Warszawa

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.