Autokary do Grudziądz

Sprawdź wszystkie połączenia do Grudziądz i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
672 Autobusowe
3 Przystanki autobusowe
7 Przewoźnicy
Grudziądz w skrócie
Polska
99 486
Złoty
Czy chcesz pojechać autobusem do Grudziądz?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Grudziądz oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Grudziądz dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Grudziądz – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Grudziądz.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Grudziądz, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Grudziądz? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Grudziądz.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Grudziądz

Stacje
Grudziądz - Dworzec PKP
Dworcowa 58, 86-302 Grudziądz (Polska)
Grudziądz - PKS Dworzec Autobusowy
Rapackiego 33, 86-300 Grudziądz (Polska)
Grudziądz - Włodka
Józefa Włodka , 86-302 Grudziądz (Polska)

Odkryj inne kierunki

Informacja podróżna: odwiedź Grudziądz

Transport publiczny
Grudziądz - transport publiczny
Lokalny bilet w jedną stronę2,80 zł
Bilet miesięczny89,00 zł
Taksówką lub samochodem
Taxi krótki dystans7,00 zł
Taxi średni dystans12,00 zł
Taxi długi dystans29,50 zł
Paliwo4,38 zł
Jedzenie i Napoje
W restauracji lub kawiarni
Niedrogi posiłek20,00 zł
Menu trzydaniowe30,00 zł
Małe cappuccino4,00 zł
Duże piwo beczkowe3,00 zł
Zakupy w markecie i samodzielne gotowanie
Posiłek wegetariański4,07 zł
Dania mięsne6,28 zł
Butelka wody2,20 zł
Butelka wina (średnia półka)16,00 zł

Najczęstsze połączenia autobusowe z i do Grudziądz

Miasta w pobliżu Grudziądz: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu Grudziądz znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Bydgoszcz, Toruń albo Osowa Góra, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Grudziądz z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Pelplin, Smętowo Graniczne, Pruszcz Pomorski i innych miejscowościach. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.

Tanie i wygodne połączenia autobusowe do innych miast

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.