Autokar z Katowice do Tarnów i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Katowice do Tarnów i z powrotem

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Katowice do Tarnów – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie13,67 zł
Najszybsze połączenie2h 20m
Najwcześniejszy przejazd18:40
Najpóźniejszy pojazd20:30
Codzienne połączenia2 Ø
Dystans142,6 km
Firmy autobusoweFlixBus, INFOBUS, Dworzec Online
Czy chcesz pojechać autobusem z Katowice do Tarnów albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Katowice a Tarnów i show wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Katowice do Tarnów dla najbliższych dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Katowice i Tarnów, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu z Katowice, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Tarnów, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Katowice i Tarnów.

Najtańsze połączenie z Katowice do Tarnów

Dzisiaj
od 15,96 zł
Jutro
od 15,96 zł
25.10
od 20,53 zł
26.10
od 15,96 zł
27.10
28.10
od 1 000,00 zł

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    19:00
    Katowice Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 2h 45m
    21:45
    Tarnów - Mostowa
    od13,67 zł
  • INFOBUS
    18:40
    Katowice
    Czas jazdy 2h 20m
    21:00
    Tarnów
    od52,44 zł
  • Dworzec Online
    20:30
    Katowice Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 2h 35m
    23:05
    Tarnów - Dworcowa
    od1 000,00 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Katowice do Tarnów

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    23:40
    Katowice
    Czas jazdy 1h 40m
    01:20
    Tarnów
    od18,29 zł
  • BlaBlaCar
    14:00
    Katowice
    Czas jazdy 2h 10m
    16:10
    Tarnów
    od22,86 zł
  • BlaBlaCar
    20:50
    Katowice
    Czas jazdy 2h 0m
    22:50
    Tarnów
    od27,43 zł
  • BlaBlaCar
    17:00
    Katowice
    Czas jazdy 2h 20m
    19:20
    Tarnów
    od27,43 zł

Chcesz iść w drugą stronę? Sprawdź wszystkie oferty z Tarnów do Katowice

Autobus z Katowice do Tarnów: dalsze informacje

Chcesz dostosować pod siebie wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Katowice jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Tarnów jako kierunek Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić odwrotną trasę z Tarnów do Katowice, wystarczy że klikniesz strzałki przy kierunkach.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Tarnów do Katowice.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ile pasażerów pojedzie ze sobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Katowice - Tarnów, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak samoloty, pociągi czy samochody.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Katowice do Tarnów!

Przystanki w Katowice i Tarnów

Stacje
Tarnów (Polska)
Dworcowa 1, Tarnów (Polska)
Mostowa 14, 33-100 Tarnów (Polska)

Porównaj Katowice i Tarnów

9,45 zł
7,25 zł
Katowice
Tarnów
Przejazd taksówką w lokalizacji: Katowice jest 24% droższy niż w lokalizacji: Tarnów.
3,20 zł
3,00 zł
Katowice
Tarnów
Przejazd autobusem w lokalizacji: Katowice jest 7% droższy niż w lokalizacji: Tarnów.
6,00 zł
4,50 zł
Katowice
Tarnów
Duży kufel piwa w lokalizacji: Katowice jest 25% droższy niż w lokalizacji: Tarnów.
1,55 zł
2,00 zł
Katowice
Tarnów
1 litr wody w lokalizacji: Katowice jest 23% tańszy niż w lokalizacji: Tarnów.
18,09 zł
22,00 zł
Katowice
Tarnów
Pełny posiłek w lokalizacji: Katowice jest 18% tańszy niż w lokalizacji: Tarnów.

Kontynuuj swoją podróż da Katowice i Tarnów

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.