Autokar z Katowice do Tarnów i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Katowice do Tarnów i z powrotem

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Jaki jest najtańszy bilet autobusowy z Katowice do Tarnów. Którym autobusem podróż jest najszybsza? Porównaj wszystkie połączenia i firmy autokarowe dla trasy Katowice - Tarnów. Znajdź wszystkie rozkłady autobusowe jednym kliknięciem!

Katowice do Tarnów – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie12,99 zł
Najszybsze połączenie2h 20m
Najwcześniejszy odjazd18:40
Najpóźniejszy odjazd19:00
Codzienne połączenia1 Ø
Dystans142,6 km
Firmy autobusoweFlixBus, INFOBUS
Czy chcesz pojechać autobusem z Katowice do Tarnów albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Katowice a Tarnów i wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najniższe ceny biletów. Pokażemy Ci bilety autobusowe takich firm obsługujacych tę trasę, jak FlixBus albo INFOBUS. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Katowice do Tarnów na najbliższe dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Katowice i Tarnów, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu do Katowice, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Tarnów, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Katowice i Tarnów.

Najtańsze połączenia carpooling z Katowice do Tarnów

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

 • BlaBlaCar
  17:00
  Katowice
  Czas jazdy 2h 0m
  19:00
  Tarnów
  od27,64 zł

Jakie są najtańsze połączenia autobusowe na trasie z Katowice do Tarnów, które zazwyczaj znajdujesz?

Rozkłady jazdy autobusów mogą ulec zmianie. Poniżej znajdziesz firmy autokarowe, które zazwyczaj obsługują trasę z Katowice do Tarnów, ale obecnie nie kursują.
 • FlixBus
  19:00
  Katowice Dworzec Główny Autobusowy
  Czas jazdy 2h 45m
  21:45
  Tarnów - Mostowa
  od12,99 zł
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-10-09
 • INFOBUS
  18:40
  Katowice
  Czas jazdy 2h 20m
  21:00
  Tarnów
  od51,79 zł
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-04-02

Autobus z Katowice do Tarnów: pozostałe informacje

Chcesz dostosować swoje wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Katowice jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Tarnów jako kierunek docelowy Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić trasę w przeciwnym kierunku do Tarnów z Katowice wystarczy, że klikniesz strzałki przy miejscu wyjazdu.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd z wyprzedzeniem od trzech do siedmiu dni. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Tarnów do Katowice.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ilu pasażerów pojedzie z Tobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Gdy uzyskasz wyniki wyszukiwania będziesz mógł porównać wszystkie dostepne autobusy z Katowice do Tarnów i rozważyć wiele czynników zanim zarazerwujesz podróż. Najtańśze bilety autobusowe oferuje FlixBus za 12,99 zł, natomiast najszybsze połączenie trwa 2h 20m. To od Ciebie zależy decyzja, czy wolisz wybrać najtańszy bilet, najszybszą podróż albo autobus z największą liczbę udogodnień. Niezależnie czego szukasz, pomożemy Ci znaleźć ofertę, która spełni najlepiej Twoje oczekiwania!
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Katowice - Tarnów, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak kolej, loty czy podróże samochodowe.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Katowice do Tarnów!

Przystanki w Katowice i Tarnów

Stacje
Tarnów
Tarnów  (Polska)
Tarnów - Dworcowa
Dworcowa 1, Tarnów  (Polska)
Tarnów - Mostowa
Mostowa 14, 33-100  Tarnów  (Polska)

Najczęściej zadawane pytania (FAQ) o trasie autobusowej z Katowice do Tarnów

Ile kosztuje podróż autobusowa z Katowice do Tarnów?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 12,99 zł i trwa 2h 45m do osiagnięcia celu w Tarnów. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z Katowice do Tarnów?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 2. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 12,99 zł do 51,79 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do Tarnów.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z Katowice do Tarnów?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z Katowice do Tarnów wynosi: 1. Za pomocą naszej wyszukiwarki możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z Katowice do Tarnów?

Najszybsze połączenie autobusowe z Katowice do Tarnów oferuje INFOBUS a podróż trwa 2h 20m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 51,79 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z Katowice do Tarnów?

Najwcześniejszy autobus do Tarnów odjeżdża z Katowice o 18:40. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszej wyszukiwarki.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z Katowice do Tarnów?

Ostatni autobus z Katowice do Tarnów wyrusza o 19:00. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszej wyszukiwarki do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z Katowice do Tarnów?

Podróżując autobusem z Katowice do Tarnów, pasażerowie mogą wybrać FlixBus i INFOBUS. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy kursuje bezposredni autobus z Katowice do Tarnów?

Jeśli szukasz bezpośredniego przejazdu z Katowice do Tarnów, aktualnie liczba porównywanych połączeń autobusowych przez CheckMyBus wynosi: 1. Przejazd oferuje FlixBus

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z Katowice do Tarnów?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z Katowice do Tarnów możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszej wyszukiwarki, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z Katowice do Tarnów?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszej wyszukiwarki do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z Katowice do Tarnów w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Porównaj Katowice i Tarnów

Katowice
317 316
Tarnów
117 799
9,45 zł
7,25 zł
Katowice
Tarnów
Przejazd taksówką w lokalizacji: Katowice jest 24% droższy niż w lokalizacji: Tarnów.
3,20 zł
3,00 zł
Katowice
Tarnów
Przejazd autobusem w lokalizacji: Katowice jest 7% droższy niż w lokalizacji: Tarnów.
6,00 zł
4,50 zł
Katowice
Tarnów
Duży kufel piwa w lokalizacji: Katowice jest 25% droższy niż w lokalizacji: Tarnów.
1,55 zł
2,00 zł
Katowice
Tarnów
1 litr wody w lokalizacji: Katowice jest 23% tańszy niż w lokalizacji: Tarnów.
18,09 zł
22,00 zł
Katowice
Tarnów
Pełny posiłek w lokalizacji: Katowice jest 18% tańszy niż w lokalizacji: Tarnów.

Kontynuuj swoją podróż da Katowice i Tarnów

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.