FlixBus rozkład jazdy i bilety

Połączenia autobusowe i przystanki FlixBus
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem
FlixBus
Czy chcesz podróżować z FlixBus?
Na tej stronie znajdziesz wszystkie informacje dotyczące Twojej następnej podróży z FlixBus: najlepsze połączenia, miejsca docelowe, metody płatności, świadczone usługi i opinie użytkowników!

Najczęściej rezerwowane połączenia autobusowe z FlixBus

 • Białystok Białystok
  FlixBus
  2h 15m
  04:05
  Warszawa
  Metro Marymont
  06:20
  Białystok
  B.M.Cassino/Dworzec PKS
  FlixBus
  Ekonomiczna
  od 32 zł
 • Warszawa Warszawa
  FlixBus
  2h 42m
  03:40
  Łódź
  Fabryczna
  06:22
  Warszawa
  Metro Młociny
  FlixBus
  Ekonomiczna
  od 70 zł
 • Warszawa Warszawa
  FlixBus
  2h 15m
  00:20
  Białystok
  B.M.Cassino/Dworzec PKS
  02:35
  Warszawa
  Metro Marymont
  FlixBus
  Ekonomiczna
  od 32 zł
 • Łódź Łódź
  FlixBus
  2h 15m
  12:15
  Warszawa
  Metro Młociny
  14:30
  Łódź
  Fabryczna
  FlixBus
  Ekonomiczna
  od 40 zł
 • Lublin Lublin
  FlixBus
  2h 25m
  12:45
  Warszawa
  Metro Młociny
  15:10
  Lublin
  Dworzec Glówny Autobusowy
  FlixBus
  Ekonomiczna
  od 30 zł
 • Toruń Toruń
  FlixBus
  2h 30m
  06:55
  Gdańsk
  PKS Dworzec Autobusowy
  09:25
  Toruń
  Miasto
  FlixBus
  Ekonomiczna
  od 35 zł
 • Bydgoszcz Bydgoszcz
  FlixBus
  2h 10m
  12:20
  Gdańsk
  PKS Dworzec Autobusowy
  14:30
  Bydgoszcz
  Dworzec Glówny Autobusowy
  FlixBus
  Ekonomiczna
  od 37 zł
 • Busko-Zdrój Busko-Zdrój
  FlixBus
  3h 5m
  05:30
  Warszawa
  Dworzec Zachodni
  08:35
  Busko-Zdrój
  Dworzec Glówny Autobusowy
  FlixBus
  Ekonomiczna
  od 65 zł
 • Warszawa Warszawa
  FlixBus
  2h 24m
  08:36
  Lublin
  Dworzec Glówny Autobusowy
  11:00
  Warszawa
  Metro Młociny
  FlixBus
  Ekonomiczna
  od 37 zł
 • Warszawa Warszawa
  FlixBus
  5h 0m
  23:45
  Katowice
  Dworzec Glówny Autobusowy
  04:45
  Warszawa
  Metro Marymont
  FlixBus
  Ekonomiczna
  od 80 zł
 • Warszawa Warszawa
  FlixBus
  4h 25m
  05:10
  Poznań
  Dworzec Główny Autobusowy PKS
  09:35
  Warszawa
  Metro Marymont
  FlixBus
  Ekonomiczna
  od 80 zł
 • Warszawa Warszawa
  FlixBus
  5h 0m
  13:20
  Kraków
  Dworzec Glówny Autobusowy
  18:20
  Warszawa
  Metro Młociny
  FlixBus
  Ekonomiczna
  od 120 zł
 • Najpopularniejsze miasta obsługiwane przez FlixBus

  Chcesz wiedzieć, do jakich miast możesz dotrzeć dzięki FlixBus? Poniżej znajdziesz listę najpopularniejszych miast obsługiwanych przez FlixBus:

  Jak znaleźć swój bilet FlixBus?

  Na stronie CheckMyBus znajdziesz wszystkie 0 obecnie dostępne połączenia autobusowe z FlixBus do 0 miast na całym świecie i będziesz mógł je porównać z połączeniami innych firm dostępnych na naszej stronie. Wystarczy, że wpiszesz w naszym wyszukiwaniu miasto wyjazdu i miasto docelowe, wybierzesz datę podróży, określisz liczbę osób i ruszasz w drogę!

  Możesz również posortować wyniki wyszukiwania według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu oraz czasu trwania. Użyj filtrów, aby jeszcze bardziej zawęzić wyniki według liczby przejazdów, konkretnych przystanków, opcji płatności, wyposażenia i usług pokładowych oraz wielu innych, dzięki czemu szybko i łatwo znajdziesz swój FlixBus bilet.

  Więcej informacji o FlixBus

  Niemiecki przewoźnik autobusowy Flixbus istnieje od 2013 roku, kiedy to skończył się prawny monopol kolei na podróże dalekobieżne w Niemczech. Flixbus podbił w ten sposób najpierw rynek niemiecki, a następnie Europę i USA.

  W 2015 roku Flixbus po raz pierwszy zawitał także do Polski, na trasie z Berlina do Szczecina. Potem firma najpierw obsługiwała w naszym kraju autobusy Polskibus, ale od 2017 roku wszystkie trasy w Polsce i za granicą obsługują charakterystyczne zielone autobusy.

  Motto Flixbusa brzmi " Zielona, sprytna mobilność pozwalająca odkrywać świat". Oznacza to, że Flixbus skupia się na kompensacji emisji CO2 i inwestuje w autobusy elektryczne. Jednocześnie przewoźnik nadal stoi na straży tanich biletów autobusowych. Ale czasy, kiedy autobusy dalekobieżne kursowały za zaledwie kilka złotych, już minęły.

  Śledzenie autobusów dalekobieżnych w czasie rzeczywistym oraz bilety w telefonie komórkowym ułatwiają dotarcie do miejsc w całej Polsce i Europie. Praktyczne dla urlopowiczów, którzy chcą podróżować zielonymi autobusami do Niemiec, Czech, Włoch lub wielu innych krajów, oprócz bagażu podręcznego jest także bagaż bezpłatny.

  Usługi pokładowe w autobusach FlixBus

  Tutaj możesz zobaczyć wszystkie usługi, które znajdziesz na pokładzie autobusów FlixBus:

  Bezpłatne

  Za dodatkową opłatą

  FlixBus oferuje następujące klasy miejsc:

  Ekonomiczna
  Economy

  Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

  Metody płatności dla FlixBus

  Poniżej znajdują się wszystkie metody płatności akceptowane przez FlixBus.
  • VISA
  • JCB
  • Apple Pay
  • PayPal
  • Discover
  • American Express
  • Diners Club International
  • Google Pay

  Najczęściej zadawane pytania dotyczące FlixBus

  Jak znaleźć najtańszy bilet do FlixBus?

  Możesz skorzystać z naszej wyszukiwarki, aby szybko i łatwo znaleźć najtańszy bilet na przejazd z FlixBus. Skorzystaj z filtra w naszej wyszukiwarce i znajdź wszystkie przejazdy z FlixBus bezpośrednio.

  Z jakim wyprzedzeniem powinienem zarezerwować bilet na FlixBus?

  Ogólnie rzecz biorąc, jeśli będziesz czekać zbyt długo, możesz zapłacić więcej za bilet autobusowy. My w CheckMyBus ustaliliśmy domyślny czas rezerwacji biletu autobusowego na FlixBus na około 3 dni przed wyjazdem. Dlatego osoby, które dokonują rezerwacji wcześniej, zazwyczaj oszczędzają więcej.

  Jak mogę zarezerwować bilet na FlixBus?

  Korzystając z serwisu CheckMyBus, możesz zobaczyć wszystkie przejazdy oferowane przez FlixBus. Jeśli na liście wyników wyszukiwania znalazłeś odpowiednią dla siebie wycieczkę, kliknij żółty przycisk przy danej wycieczce. Zostaniesz przekierowany na stronę internetową FlixBus. Tam będziesz mógł dokończyć swoją rezerwację.

  Jakie udogodnienia są dostępne w autobusach FlixBus?

  Na pokładzie FlixBus autobusów znajdziesz wiele usług: rozkładane fotele, klimatyzacja i gniazdka do ładowania urządzeń elektronicznych są najbardziej powszechne. Przegląd wszystkich oferowanych udogodnień i usług znajdziesz w sekcji Udogodnienia w autobusach FlixBus.

  Jak mogę zapłacić za bilet na przejazd FlixBus?

  Aby sprawdzić, jakie metody płatności oferuje FlixBus, prosimy o zapoznanie się z Metodami płatności dla FlixBus. Należy pamiętać, że CheckMyBus pełni jedynie rolę pośrednika, a płatność za bilet dokonywana jest bezpośrednio na rzecz FlixBus.

  Jak mogę ocenić swoją podróż z FlixBus?

  Możesz ocenić swoją podróż z FlixBus bezpośrednio przez CheckMyBus i podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi podróżnymi. Oceń FlixBus w skali od 1 * do 5 ***** i powiedz innym swoją opinię o podróży z FlixBus.

  Z jakim wyprzedzeniem można znaleźć przejazdy autobusowe z FlixBus?

  Zazwyczaj można sprawdzić lub zarezerwować przejazdy autobusowe z mniej więcej sześciomiesięcznym wyprzedzeniem. Jeżeli dany przewoźnik oferuje trasę tylko sezonowo, możesz skontaktować się z CheckMyBus. Sprawdzimy wtedy, kiedy odjedzie po Ciebie następny dostępny autobus FlixBus.

  Jak mogę anulować swój bilet autobusowy z FlixBus?

  Zasady anulowania biletów stosowane przez FlixBus mogą się różnić w zależności od klasy biletu, poszczególnych podróży lub ewentualnych promocji. Aby sprawdzić, czy możesz anulować swój bilet, sugerujemy sprawdzenie zasad wymienionych podczas procesu rezerwacji FlixBus. Aby uzyskać więcej informacji na temat anulowania i zmiany harmonogramu, poszukaj Warunków na stronie internetowej firmy.

  Są to najbardziej popularne i najczęściej rezerwowane połączenia FlixBus.

  FlixBus połączenia z lotniskami

  ${{CompanyName}} połączenia z lotniskami
  FlixBus obsługuje również firmy, które dostarczą Cię na najbliższe lotnisko. Możesz zobaczyć najczęściej wyszukiwane połączenia lotnicze z FlixBus tutaj:

  Recenzje i doświadczenia dla FlixBus

  Czy chciałbyś podzielić się swoimi doświadczeniami z FlixBus? Zostaw opinię!

  654 opinii o FlixBus

  Oceny w Polsce
  124
  Oceny międzynarodowe
  530
  Najnowsze opinie klientów w Polsce

  Marek, 12.02.2024
  Odcinek Warszawa-Modlin, którego przejechanie trwa 30 minut, autobus Fli ... Odcinek Warszawa-Modlin, którego przejechanie trwa 30 minut, autobus Flixbus spóźnił się… 35 minut! Przez to straciłem możliwość nadania bagażu w check-in. Z bagażem musiałem przejść przez kontrolę co spowodowało konfiskatę mienia na kwotę ok 800 zł! Flixbus wypiął się odpowiedzialności za spóźnienie ponieważ mieściło się ono w granicach regulaminu Flixbus, który mówi, że spóźnienie musi być co najmniej 120 minutowe(!). Nigdy więcej Flixbus!
  Pasażerka , 20.01.2024
  Kierowcy nie umieją się zachować. Zawsze jeżdżą w dwóch. Krzyczą i przek ... Kierowcy nie umieją się zachować. Zawsze jeżdżą w dwóch. Krzyczą i przekrzykują się i śmieją na cały głos jakby byli w jakimś klubie. Nawet po zwróceniu uwagi cały czas głośno rozmawiają . Nie obchodzą ich pasażerowie tylko rozmowy o dziewczynach. Po dwóch godzinach już rozbolała mnie głowa od tych wrzasków .Nie da się ani popracować, poczytać książki ani pospać. Zawsze w podróży jest informacja zachowaj ciszę żeby nie przeszkadzać innym pasażerom. Tutaj tez powinni wywiesić. To jedna wielka męczarnia. Relacja Szczecin -Berlin .
  Piotr, 13.01.2024
  Moja cierpliwość się skończyła. Firma Flixbus, choć oferuje lepsze połąc ... Moja cierpliwość się skończyła. Firma Flixbus, choć oferuje lepsze połączenie z Katowic do Moguncji niż konkurencja, niestety pozostawia wiele do życzenia pod względem obsługi i komfortu podróży. Na plus można zaliczyć bezpośrednie połączenie, nawet jeśli jest objazdowe przez Czechy, co stanowi pewne ułatwienie dla podróżnych z Katowic. Niestety, pozytywy te szybko przysłaniają liczne wady, które są nie do przeoczenia. Jednym z najbardziej irytujących problemów jest skandaliczne postępowanie firmy przy odwoływaniu kursów i zmianie biletów. Przejście z dwumiejscowych biletów na jednomiejscowe stanowi absolutne nieporozumienie. Równie skandaliczne jest oferowanie voucherów zamiast zwrotu pieniędzy, co wymaga dodatkowego wysiłku ze strony klienta, aby domagać się prawidłowego zwrotu środków na konto lub kartę. W połowie trasy można napotkać brak wody w kranie w ubikacji albo po prostu brak papieru toaletowego, co jest kompletnie nieakceptowalne w warunkach kilkunastogodzinnej podróży. Niestety, niechlujstwo części kierowców jest na porządku dziennym. Trzeba również bardzo uważać, by nie odjechali bez nas z miejsca postoju, co budzi zaniepokojenie co do bezpieczeństwa podróży. Dodatkowo, brak kontroli nad miejscówkami, gdy pasażerowie siadają na nie swoje miejsca, sprawia, że zakup biletu miejscowego staje się czasami czystą fikcją. Kierowcy zdają się być obojętni na to, co dzieje się w autobusie, co rodzi konflikty między pasażerami. Trzeba przyznać, że niektórzy pasażerowie są bezczelni, ale brak reakcji ze strony kierowców na ten problem sprawia, że sytuacja może wymknąć się spod kontroli. Moje osobiste doświadczenia z Flixbusem są niezwykle negatywne, a każda podróż na tej trasie niosła ze sobą nieprzyjemne sytuacje, zarówno dla mnie, jak i dla innych pasażerów. W związku z tym, zdecydowanie odradzam korzystanie z usług tej firmy przewozowej.
  Pawel, 04.01.2024
  Ta firma to kompletna porazka! Radze omijac ja z daleka. MIalem sie wybr ... Ta firma to kompletna porazka! Radze omijac ja z daleka. MIalem sie wybrac pierwszy raz i zakupilem bilet, ale niestety autobus nie przyjechal w ogole. A na infolinii klamia bezczelnie ze autobus byl. Pieniadze nie do odzyskania za niw wykorzystany bilet. Musialem przez nich brac taksowke w Nowy Rok do Warszawy co kosztowalo mnie 600zl. Tak wiec zdecydowanie odradzam korzystania z ich uslug!

  Aplikacja CheckMyBus

  Darmowe pobieranie

  App Store
  CheckMyBus App
  Zamknij
  GPDR CheckMyBus shield

  Cenimy Twoją prywatność

  Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.