Najlepsze oferty od 5000+ przewoźników!

FlixBus rozkład jazdy i bilety

Połączenia autobusowe i przystanki FlixBus
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem
FlixBus
Czy chcesz podróżować z FlixBus?
Na tej stronie znajdziesz wszystkie informacje dotyczące Twojej następnej podróży z FlixBus: najlepsze połączenia, miejsca docelowe, metody płatności, świadczone usługi i opinie użytkowników!

Najczęściej rezerwowane połączenia autobusowe z FlixBus

 • Białystok Białystok
  FlixBus
  2h 10m
  23:25
  Warszawa
  Metro Marymont
  01:35
  Białystok
  B.M.Cassino/Dworzec PKS
  FlixBus
  Ekonomiczna
  51 zł
 • Warszawa Warszawa
  FlixBus
  2h 10m
  15:50
  Łódź
  Fabryczna
  18:00
  Warszawa
  Metro Młociny
  FlixBus
  Ekonomiczna
  39 zł
 • Warszawa Warszawa
  FlixBus
  2h 20m
  22:15
  Białystok
  B.M.Cassino/Dworzec PKS
  00:35
  Warszawa
  Metro Marymont
  FlixBus
  Ekonomiczna
  38 zł
 • Lublin Lublin
  FlixBus
  3h 10m
  23:30
  Warszawa
  Metro Młociny
  02:40
  Lublin
  Dworzec Glówny Autobusowy
  FlixBus
  Ekonomiczna
  63 zł
 • Łódź Łódź
  FlixBus
  2h 25m
  23:50
  Warszawa
  Metro Młociny
  02:15
  Łódź
  Fabryczna
  FlixBus
  Ekonomiczna
  69 zł
 • Warszawa Warszawa
  FlixBus
  2h 25m
  14:15
  Lublin
  Dworzec Glówny Autobusowy
  16:40
  Warszawa
  Metro Młociny
  FlixBus
  Ekonomiczna
  63 zł
 • Toruń Toruń
  FlixBus
  2h 5m
  21:50
  Gdańsk
  PKS Dworzec Autobusowy
  23:55
  Toruń
  Miasto
  FlixBus
  Ekonomiczna
  44 zł
 • Bydgoszcz Bydgoszcz
  FlixBus
  3h 0m
  21:50
  Gdańsk
  PKS Dworzec Autobusowy
  00:50
  Bydgoszcz
  Dworzec Glówny Autobusowy
  FlixBus
  Ekonomiczna
  46 zł
 • Busko-Zdrój Busko-Zdrój
  FlixBus
  3h 5m
  13:00
  Warszawa
  Dworzec Zachodni
  16:05
  Busko-Zdrój
  Dworzec Glówny Autobusowy
  FlixBus
  Ekonomiczna
  49 zł
 • Warszawa Warszawa
  FlixBus
  5h 0m
  23:45
  Katowice
  Dworzec Glówny Autobusowy
  04:45
  Warszawa
  Metro Marymont
  FlixBus
  Ekonomiczna
  143 zł
 • Radom Radom
  FlixBus
  1h 36m
  23:59
  Warszawa
  Dworzec Zachodni
  01:35
  Radom
  Dworzec Główny Autobusowy
  FlixBus
  Ekonomiczna
  38 zł
 • Zakopane Zakopane
  FlixBus
  3h 25m
  18:15
  Katowice
  Dworzec Glówny Autobusowy
  21:40
  Zakopane
  Przystanek Autobusowy
  FlixBus
  Ekonomiczna
  54 zł
 • Najpopularniejsze miasta obsługiwane przez FlixBus

  Poniżej znajdziesz najpopularniejsze połączenia z FlixBus:

  Jak znaleźć swój bilet FlixBus?

  Na stronie CheckMyBus znajdziesz wszystkie 0 obecnie dostępne połączenia autobusowe z FlixBus do 0 miast na całym świecie i będziesz mógł je porównać z połączeniami innych firm dostępnych na naszej stronie. Wystarczy, że wpiszesz w naszym wyszukiwaniu miasto wyjazdu i miasto docelowe, wybierzesz datę podróży, określisz liczbę osób i ruszasz w drogę!

  Możesz również posortować wyniki wyszukiwania według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu oraz czasu trwania. Użyj filtrów, aby jeszcze bardziej zawęzić wyniki według liczby przejazdów, konkretnych przystanków, opcji płatności, wyposażenia i usług pokładowych oraz wielu innych, dzięki czemu szybko i łatwo znajdziesz swój FlixBus bilet.

  Więcej informacji o FlixBus

  Niemiecki przewoźnik autobusowy Flixbus istnieje od 2013 roku, kiedy to skończył się prawny monopol kolei na podróże dalekobieżne w Niemczech. Flixbus podbił w ten sposób najpierw rynek niemiecki, a następnie Europę i USA.

  W 2015 roku Flixbus po raz pierwszy zawitał także do Polski, na trasie z Berlina do Szczecina. Potem firma najpierw obsługiwała w naszym kraju autobusy Polskibus, ale od 2017 roku wszystkie trasy w Polsce i za granicą obsługują charakterystyczne zielone autobusy.

  Motto Flixbusa brzmi " Zielona, sprytna mobilność pozwalająca odkrywać świat". Oznacza to, że Flixbus skupia się na kompensacji emisji CO2 i inwestuje w autobusy elektryczne. Jednocześnie przewoźnik nadal stoi na straży tanich biletów autobusowych. Ale czasy, kiedy autobusy dalekobieżne kursowały za zaledwie kilka złotych, już minęły.

  Śledzenie autobusów dalekobieżnych w czasie rzeczywistym oraz bilety w telefonie komórkowym ułatwiają dotarcie do miejsc w całej Polsce i Europie. Praktyczne dla urlopowiczów, którzy chcą podróżować zielonymi autobusami do Niemiec, Czech, Włoch lub wielu innych krajów, oprócz bagażu podręcznego jest także bagaż bezpłatny.

  Usługi pokładowe w autobusach FlixBus

  Tutaj możesz zobaczyć wszystkie usługi, które znajdziesz na pokładzie autobusów FlixBus:

  Bezpłatne

  Za dodatkową opłatą

  FlixBus oferuje następujące klasy miejsc:

  Ekonomiczna
  Economy

  Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

  Metody płatności dla FlixBus

  Poniżej znajdują się wszystkie metody płatności akceptowane przez FlixBus.
  • VISA
  • JCB
  • Apple Pay
  • PayPal
  • Discover
  • American Express
  • Diners Club International
  • Google Pay

  Najczęściej zadawane pytania dotyczące FlixBus

  Jak znaleźć najtańszy bilet do FlixBus?

  Możesz skorzystać z naszej wyszukiwarki, aby szybko i łatwo znaleźć najtańszy bilet na przejazd z FlixBus. Skorzystaj z filtra w naszej wyszukiwarce i znajdź wszystkie przejazdy z FlixBus bezpośrednio.

  Z jakim wyprzedzeniem powinienem zarezerwować bilet na FlixBus?

  Ogólnie rzecz biorąc, jeśli będziesz czekać zbyt długo, możesz zapłacić więcej za bilet autobusowy. My w CheckMyBus ustaliliśmy domyślny czas rezerwacji biletu autobusowego na FlixBus na około 3 dni przed wyjazdem. Dlatego osoby, które dokonują rezerwacji wcześniej, zazwyczaj oszczędzają więcej.

  Jak mogę zarezerwować bilet na FlixBus?

  Korzystając z serwisu CheckMyBus, możesz zobaczyć wszystkie przejazdy oferowane przez FlixBus. Jeśli na liście wyników wyszukiwania znalazłeś odpowiednią dla siebie wycieczkę, kliknij żółty przycisk przy danej wycieczce. Zostaniesz przekierowany na stronę internetową FlixBus. Tam będziesz mógł dokończyć swoją rezerwację.

  Jakie udogodnienia są dostępne w autobusach FlixBus?

  Na pokładzie FlixBus autobusów znajdziesz wiele usług: rozkładane fotele, klimatyzacja i gniazdka do ładowania urządzeń elektronicznych są najbardziej powszechne. Przegląd wszystkich oferowanych udogodnień i usług znajdziesz w sekcji Udogodnienia w autobusach FlixBus.

  Jak mogę zapłacić za bilet na przejazd FlixBus?

  Aby sprawdzić, jakie metody płatności oferuje FlixBus, prosimy o zapoznanie się z Metodami płatności dla FlixBus. Należy pamiętać, że CheckMyBus pełni jedynie rolę pośrednika, a płatność za bilet dokonywana jest bezpośrednio na rzecz FlixBus.

  Jak mogę ocenić swoją podróż z FlixBus?

  Możesz ocenić swoją podróż z FlixBus bezpośrednio przez CheckMyBus i podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi podróżnymi. Oceń FlixBus w skali od 1 * do 5 ***** i powiedz innym swoją opinię o podróży z FlixBus.

  Z jakim wyprzedzeniem można znaleźć przejazdy autobusowe z FlixBus?

  Zazwyczaj można sprawdzić lub zarezerwować przejazdy autobusowe z mniej więcej sześciomiesięcznym wyprzedzeniem. Jeżeli dany przewoźnik oferuje trasę tylko sezonowo, możesz skontaktować się z CheckMyBus. Sprawdzimy wtedy, kiedy odjedzie po Ciebie następny dostępny autobus FlixBus.

  Jak mogę anulować swój bilet autobusowy z FlixBus?

  Zasady anulowania biletów stosowane przez FlixBus mogą się różnić w zależności od klasy biletu, poszczególnych podróży lub ewentualnych promocji. Aby sprawdzić, czy możesz anulować swój bilet, sugerujemy sprawdzenie zasad wymienionych podczas procesu rezerwacji FlixBus. Aby uzyskać więcej informacji na temat anulowania i zmiany harmonogramu, poszukaj Warunków na stronie internetowej firmy.

  Są to najbardziej popularne i najczęściej rezerwowane połączenia FlixBus.

  FlixBus połączenia z lotniskami

  FlixBus połączenia z lotniskami
  FlixBus obsługuje również firmy, które dostarczą Cię na najbliższe lotnisko. Możesz zobaczyć najczęściej wyszukiwane połączenia lotnicze z FlixBus tutaj:

  Recenzje i doświadczenia dla FlixBus

  Czy chciałbyś podzielić się swoimi doświadczeniami z FlixBus? Zostaw opinię!

  714 opinii o FlixBus

  Oceny w Polsce
  132
  Oceny międzynarodowe
  582
  Najnowsze opinie klientów w Polsce

  Leo Steib, 8.06.2024
  Co to znaczy, że na zwolnieniu warunkowym ogłaszane są przystanki i plan ... Co to znaczy, że na zwolnieniu warunkowym ogłaszane są przystanki i plany podróży, a po drodze „nagle” wstawiane są przystanki na stacjach benzynowych poza miastami i tam ogłaszane są wyjścia do toalety? Siedzisz godzinami, nie wypuszczają cię z autobusu bez żadnego wytlumacienia, toaleta w autobusie może działać lub nie, woda też jest bardzo "uczciwa". Nie ma automatów z napojami, a przynajmniej czekoladkami, długo nie ma możliwosci po nie wyjść. Powietrze w autobusie może być ciężkie, nogi mogą drętwieć i nie wiesz, kiedy będziesz mógł wyjść pochodzic. Wielogodzinne wyścigi, w których się czujesz totalnie zestresowany. Przystanki według uznania obsługi moga zostac ograniczone do absolutnego minimum, ale jeśli ktoś odejdzie daleko, pędzą, i nikt nie przejmuje się tym. Nie mówię o tym, czy sprawdza się pasażerow po przystankach... Ale nawet jeśli obsługa zorientuje się, że kogoś brakuje, to jaki jest powód odmowy niezwłocznego zgłoszenia odpowiednim służbom, że dana osoba nie wsiadla z powrotem? Jaki jest powód, nigdy nie dzwonić do autobusu i nie pytać, czy danej osoby rzeczywiście brakuje? Jaki jest powód wydania polecenia, aby pracownicy dworca PKS nie dzwonili i nie pytali, gdzie jest autobus lub czy pasażera gdzies nie ma? Przecież jeśli są wolne miejsca, można go wsadzić do następnego autobusu, poinformować, gdzie może odebrać bagaż, ale Flixbus wszędzie wrzeszczy o wlasnych zasadach, warubkach, które są sprzeczne ze zdrowym rozsądkiem. W przypadku innych firm wszystko jest w porządku, ale tutaj pojawia się pewnego rodzaju zagadka. Na dworcach autobusowych brakuje informacji o peronach; może nikt nic nie wie, ale od razu o wszystko obwinia się pasażerów, bo nie pojawili się na odjeździe. Sprzeczne są też dane, kiedy na peronach pojawiają się dwa autobusy jadące do jednego celu, ale tylko jeden jest wyznaczony. Na tablicy ukryta jest informacja o spóźnionych autobusach, mimo że jeszcze nie przyjechały lub stoją, choć miały odjechać zgodnie z rozkładem.
  Elena, 12.05.2024
  Bardzo brudny. Toaleta jest bardzo mała i bardzo brudna. Krótkie przysta ... Bardzo brudny. Toaleta jest bardzo mała i bardzo brudna. Krótkie przystanki na obrzeżach miast. Na przystanku nie udało nam się kupić kawy ani wody, a co dopiero jedzenia. Zauważyłem również, że usuwają złe recenzje.
  M, 7.05.2024
  Duże opóźnienia autokarów dowożących na lotnisko to absurd. Prawoe spóźn ... Duże opóźnienia autokarów dowożących na lotnisko to absurd. Prawoe spóźniliśmy się na odprawę, mało brakowało a zamknęli by nam bramki.
  Tomasz, 6.05.2024
  Zrobiłem literówkę w mailu. Próbowałem wyjaśnić sytuację przez infolinię ... Zrobiłem literówkę w mailu. Próbowałem wyjaśnić sytuację przez infolinię, na której bot odsyła na stronę pomocy, czyli czat, którego już nikt nie obsługuje. Zapomnij o jakimkolwiek kontakcie z ich strony w razie problemów. Dno nie polecam.

  Aplikacja CheckMyBus

  Darmowe pobieranie

  App Store
  CheckMyBus App
  Zamknij
  GPDR CheckMyBus shield

  Cenimy Twoją prywatność

  Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.