FlixBus: Wszystkie informacje o autobusach i celach podróży, cenach i przystankach

FlixBus: połączenia autobusowe, przystanki i opinie użytkowników

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
1378 Firm - 5 134 788 Połączeń
Najlepsze ofertyPorównaj i zaoszczędź średnio 70 %
Najlepsze połączeniaDopasowane wyniki na całym świecie
Prosto i przejrzyścieWyszukaj jednym kliknięciem
FlixBus

Niemiecka firma FlixBus rozpoczęła swoją działalność w 2011 roku i jest obecnie jednym z największych europejskich przewoźników świadczących przejazdy długodystansowe. Przedsiębiorstwo obejmuje swoim zasięgiem 2565 punktów odbioru pasażerów, co przekłada się na 684575 połączeń autokarowych w rozkładzie jazdy.

Trasy pokonywane przez autobusy FlixBusa rozciągają się obecnie od Lizbony do Bukaresztu i od południowej Sycylii po północną Skandynawię. We wielu krajach FlixBus ma swoje filie, takie jak FlixBus Italia, FlixBus France czy FlixBus Nordics. Firma zaczynała swoją działalność jako przewoźnik międzymiastowy, a obecnie jest jednym z liderów branży przewożąc pasażerów do 1200 miejsc na terenie ponad dwudziestu państw.

W 2018 roku FlixBus ma zamiar rozpocząć działalność poza Europą, z szczególnym uwzględnieniem Stanów Zjednoczonych.


913 opinii o FlixBus

Ocena w kraju Polska
1.5
 267
5 Gwiazdek
4 Gwiazdek
3 Gwiazdek
2 Gwiazdek
1 Gwiazdka
Ocena w innych krajach
 646
5 Gwiazdek
4 Gwiazdek
3 Gwiazdek
2 Gwiazdek
1 Gwiazdka


Najnowsze opinie klientów w Polsce


, 20.08.2019   
Nie mogliśmy wrócić z urlopu. Usunęli moją i żony rezerwację w autobusie ... Nie mogliśmy wrócić z urlopu. Usunęli moją i żony rezerwację w autobusie i w zamian za to bez pytania przepisali nas na inny termin. W rezultacie spóźniłem się do pracy o jeden dzień poniosłem duże koszty powrotu alternatywnego, straciłem realne pieniądze na dodatkowy nocleg i usunięcie rezerwacji innych. Pieniędzy nie oddali tylko zaliczyli sobie jako zaliczkę na przyszłe przejazdy. Omijam szerokim łukiem !!!!!!!!!!!! Podał bym ich do sądu ale nie chce mi się stawać w Monachium ale może znajdę pełnomocnika prawnego. Na pewno znajdę adres do UOKiK- u i Rzecznika Praw Konsumenta
Oferty specjalne: aktualne promocje oraz kupony od FlixBusa

Porady dla podróżnych: Skorzystaj z naszych specjalnych ofert oraz promocji. Dzieci poniżej piętnastego roku życia mogą podróżować w niższych cenach. Jeżeli chcesz zabrać ze sobą rower, to pamiętaj, że będziesz musiał za niego zapłacić 39 zł. Jedną sztukę bagażu będziesz mógł przewieźć za darmo, ale za drugą konieczne będzie zapłacenie 2 euro.

Promocje we FlixBus: Aktualne zniżki, promocje i kupony rabatowe na bilety we FlixBus


FlixBus - rozkład jazdy

Rozkład jazdy FlixBusa jest w dużej mierze zdeterminowany przez liczbę przejazdów na danej trasie. Dla przykładu, między Berlinem w Warszawą każdego dnia przejeżdża około osiemnaście autokarów. W tym samym czasie między Krakowem a Lwowem przejeżdżają cztery autobusy.

Rozkład jazdy FlixBusa jest tworzony w taki sposób, aby pasażerowie mieli jak najwięcej opcji wygodnego przejazdu. Nawet gdy między dwoma przystankami nie ma bezpośredniego połączenia, pasażerowie nadal mogą osiągnąć swój cel podróży inną drogą. Podróżując do Europy zachodniej przesiadka może nastąpić na przykład w Berlinie albo Wiedniu.Popularne połączenia

FlixBus Popularne połączenia

Do najbardziej popularnych tras, po których poruszają się autokary FlixBusa, należą te, które łączą duże miasta. Za przykład może posłużyć połączenie Wrocław-Warszawa. Pasażerowie przemieszczają się między tymi miejscami w celach turystycznych, zakupowych lub by odwiedzić znajomych oraz rodzinę.

Popularne są również połączenia z lotniskami. Osoby udające się do portów lotniczych autobusem mogą zaoszczędzić pieniądze, które musieliby przeznaczyć na taksówkę albo parking.


Najpopularniejsze połączenia krajowe

Najpopularniejsze połączenia międzykrajoweSerwis i wygoda pasażerów

Flota autokarowa FlixBusa jest dostosowana do współczesnych potrzeb podróżnych. Autobusy są wyposażone w odpowiednią liczbę gniazdek elektrycznych – czasami nawet dla każdego podwójnego siedzenia. Firma zapewnia pasażerom darmowe Wi-Fi, dzięki czemu mogą oni swobodnie korzystać z Internetu w czasie podróży. Podczas jej trwania możliwe jest kupienie przekąsek oraz napojów w rozsądnych cenach. W przypadku ewentualnych opóźnień FlixBus informuje swoich klientów z odpowiednim wyprzedzeniem o docelowym czasie przyjazdu autobusu oraz dojazdu do miejsca podróży za pośrednictwem strony internetowej.

Informacje o wyposażeniu autobusów, trasach, cenach i jakości usług firmy FlixBus

bezpłatne:
 • Wifi
 • Toalety
 • Gniazdka
 • Klimatyzacja
 • XXL Miejsce na nogi
 • Transport bagażu podręcznego
 • Transport bagażu
 • SMS-Opóżnienia
 • Zniżka do osób dużo jeżdzących
za dodatkową opłatą:
 • Napoje
 • Przekąski
 • Transport rowerów
 • Bagż specjalny (duży)FlixBus wynajem

Duże grupy mogą wynająć autokar FlixBusa. To idealna opcja dla szkół organizujących wycieczki po Europie. Pozwala ona uczniom oraz nauczycielom na swobodne podróżowanie w korzystnych warunkach cenowych.

W tym miejscu możesz zapoznać się z ofertą dla podróżujących grup: FlixBus wynajemHistoria FlixBusa

Historia FlixBusa

Firma, którą obecnie znamy pod nazwą FlixBus, została założona w 2011 roku w Monachium jako GoBus. Zmiany w tym zakresie dokonano na początku 2013 roku, kiedy to też autokary przedsiębiorstwa zaczęły cztery razy dziennie kursować na południu Niemiec.

Ze względu na wysoki popyt oraz niskie ceny FlixBus mógł rozpocząć ekspansję swoich usług tworząc nowe linie połączeń obejmujące dodatkowe przystanki. W styczniu 2015 roku firma połączyła się ze swoim największym konkurentem na niemieckim rynku - spółką MeinFernbus. Do maja 2016 roku przedsiębiorstwa działały pod nazwą „MeinFernbus FlixBus”, ale skróciły ją do „FlixBus”. Warto dodać, że firma w wielu miejscach wykorzystuje znany z autokarów MeinFernbusa zielony kolor, który symbolizuje ekologiczny aspekt podróżowania autokarem.

W ciągu następnych miesięcy i lat FlixBus stale się rozwijał wchodząc na nowe rynki i przejmując konkurencyjne firmy. W 2016 roku spółka przejęła wszystkie trasy brytyjskiego megabusa. W tym samym roku podobna operacja została przeprowadzona w Niemczech w związku ze związanym z Deutsche Post i ADAC Postbusem. Do życia powołano również spółkę FlixTrain GmbH, co jest efektem podjęcia decyzji o wejściu na rynek kolejowy przez dystrybucję biletów dla niemieckiego start-upu Locomore oraz austriackiego WESTbahn.

Obecnie FlixBus działa na terenie ponad dwudziestu europejskich państw, zatrudnia ponad 1000 pracowników, a z jego usług korzysta około 40 milionów pasażerów rocznie – liczba ta stale rośnie.

Do lata 2018 roku FlixBus chce uruchomić nowe przystanki w Europie oraz rozpocząć swoją pierwszą zamorską ekspansję do USA. Niewielki zespół pracowników już teraz rozpoczął swoją działalność w Los Angeles w Kalifornii, aby przygotować się do tego przedsięwzięciaSkontaktuj się z FlixBusem

W przypadku chęci zadania pytania albo podzielenia się wrażeniami z korzystania z usług FlixBusa warto skorzystać z formularza kontaktowego na stronie internetowej przewoźnika albo zadzwonić na numer telefonu +49 (0)30 300 137 300. Jest on dostępny przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.1/27

Opinie klientów o FlixBus w Polsce

, 20.08.2019   
Nie mogliśmy wrócić z urlopu. Usunęli moją i żony rezerwację w autobusie i w zamian za to bez pytania przepisali nas na inny termin. W rezultacie spóźniłem się do pracy o jeden dzień poniosłem duże ko ... Nie mogliśmy wrócić z urlopu. Usunęli moją i żony rezerwację w autobusie i w zamian za to bez pytania przepisali nas na inny termin. W rezultacie spóźniłem się do pracy o jeden dzień poniosłem duże koszty powrotu alternatywnego, straciłem realne pieniądze na dodatkowy nocleg i usunięcie rezerwacji innych. Pieniędzy nie oddali tylko zaliczyli sobie jako zaliczkę na przyszłe przejazdy. Omijam szerokim łukiem !!!!!!!!!!!! Podał bym ich do sądu ale nie chce mi się stawać w Monachium ale może znajdę pełnomocnika prawnego. Na pewno znajdę adres do UOKiK- u i Rzecznika Praw Konsumenta


, 09.08.2019   
Jadę właśnie flixbusem z Gdańska do Poznania.Smród toalety w całym autobusie.Kierowca rozkłada ręce I na to..najwyraźniej obsługa toalet zaniedbała.Porażka,toi toi na kółkach.


, 02.08.2019   
Kierowcy dyskutuja miedzy soba cala noc, nie zwazajac na spiacych ludzi. Doswiadczenie akurat z trasy Torun_Wieden.


, 31.07.2019   
Flixbus to najgorszy przewoźnik z którego usług korzystałam. Autobusy spóźniają się notorycznie na trasie Praga- Warszawa. Ponadto biuro nie reaguje na zgłaszane reklamacje. Serdecznie odradzam, podró ... Flixbus to najgorszy przewoźnik z którego usług korzystałam. Autobusy spóźniają się notorycznie na trasie Praga- Warszawa. Ponadto biuro nie reaguje na zgłaszane reklamacje. Serdecznie odradzam, podróż z flixbusem.


, 27.07.2019   
Dzisiaj 27.07.2019 roku, o godzinie 21:30 dostałem informacje, że mój autobus flixbus, który miał być jutro o 6:00 nie przyjedzie!!!!!!!! To jakaś kpina, nie ma żadnego kontaktu z nimi, dzwoniąc otrzy ... Dzisiaj 27.07.2019 roku, o godzinie 21:30 dostałem informacje, że mój autobus flixbus, który miał być jutro o 6:00 nie przyjedzie!!!!!!!! To jakaś kpina, nie ma żadnego kontaktu z nimi, dzwoniąc otrzymuję informację, że nie ma pracowników i nie mogę się skontaktować!!!!! Dramat!! Idę z tym na policję i składam pozew na nich! Na prawdę!!! Dodam, że to jest na trasie Kołobrzeg - Wrocław!! A pisząc do nich na Facebooku mówią, że oni nic nie wiedzą i to nie ich sprawa!!!! Nie dostanę się teraz do domu!!! NIGDY, NIGDY PRZENIGDY NIE WYBIERAJCIE TEGO PRZEWOŹNIKA!!!! Chyba, że chcecie zostać na lodzie w pieniądze nie zostały mi zwrócone tylko przebukowali na taką godzinę, że w życiu nie jestem w stanie dostać się do domu!! OSZUŚCI!!!!!! NIE JEDŹCIE Z NIMI, CHYBA, ŻE CHCECIE SIĘ ZOSTAĆ OSZUKANI!!


, 26.07.2019   
Nie polecam siedzenia nie wygodne brak WiFi i opoznienia


, 25.07.2019                   
Ostatnio korzystałam z usług tego przewoznika i jestem bardzo zadowolona.Czysto ,szybko ,punktualnie.


, 07.07.2019   
NIE POLECAM!!!! Wystrzegajcie się tego przewoźnika! Miałam jechać z córką do Kudowy z Katowic o godz. 8.00. Cieszyłam się że udało mi się na ok 2 tygodnie wcześniej kupić taniutko bilety w jakiejś ... NIE POLECAM!!!! Wystrzegajcie się tego przewoźnika! Miałam jechać z córką do Kudowy z Katowic o godz. 8.00. Cieszyłam się że udało mi się na ok 2 tygodnie wcześniej kupić taniutko bilety w jakiejś mega promocji. Oczywiście sprawdziłam opinie, które pochlebne nie są wiec przezornie sprawdziłam sobie czy będę miała czym dojechać jak ta firma nawali. No i moja przezorność się opłaciła. 2 dni przed podróżą otrzymałam smsa od tej firmy-kogucik, że nie może być mój przejazd zrealizowany (bez logicznego wytłumaczenia dlaczego) ale by mnie udobruchać to mi proponują wyjazd 4 godziny później czyli ok 12.00. Już się nie dałam nabrać i wybrałam inny dojazd. Myśle sobie, że na ten "mój" kurs było sporo chętnych, wiec firma wolała zabrać tych, którzy nie załapali się już na promocje i kupili po prostu droższe bilety. Jestem też pewna, że te negatywne opinie na temat Flixbusa naprawdę są prawdziwe.


, 02.07.2019   
Jedna gwiazdka to i tak za dużo. Opóżnienia w podróży są chlebem powszednim ,ale na rekompensatę i zwrot kosztów nie można liczyć,. bo przecież klienta dowieziono na miejsce , nie ważne ,że podróż trw ... Jedna gwiazdka to i tak za dużo. Opóżnienia w podróży są chlebem powszednim ,ale na rekompensatę i zwrot kosztów nie można liczyć,. bo przecież klienta dowieziono na miejsce , nie ważne ,że podróż trwała 5 godzin dłużej . Odpowiedzi na reklamacje są kpiną , czy tam siedzą ludzie oderwani od rzeczywistości i mają za zadanie jeszcze bardziej wkurzyć i tak już zirytowanego człowieka ?.Zastanawiam się czy właściciele Firmy wiedzą jakie są opinie klientów , klientów których firma ma w głębokiej d...…..Widać nie zależ im na zadowolonych klientach ,bo po co znajdą się następni naiwniacy którzy skorzystają z wątpliwej usługi. Podróż z Pragi była horrorem i nie skorzystam więcej z usług tego przewożnika


, 30.06.2019                   
26.06.2019 r. jechałam na trasie Wrocław-Zakopane, a 30.06.2019 Zakopane-Wrocław. Autobus dwa razy przybył punktualnie, kierowcy sympatyczni, w autobusie czysto, sprawna klima, wifi, dużo miejsca i wy ... 26.06.2019 r. jechałam na trasie Wrocław-Zakopane, a 30.06.2019 Zakopane-Wrocław. Autobus dwa razy przybył punktualnie, kierowcy sympatyczni, w autobusie czysto, sprawna klima, wifi, dużo miejsca i wygodnie. Nic dodać, nic ująć!

Twój email pozostanie ukryty. Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe. *


Dziękujemy za Twój komentarz, Oczekuje on teraz na zatwierdzenie.
1/27

Oceń FlixBus

Drogi Użytkowniku, Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna. Napisz opinię na temat firmy autobusowej i podziel się z innymi swoimi doświadczeniami. Opisz swoje doświadczenia w sposób sprawiedliwy i z zachowaniem zasad netetykiety.

Twój email pozostanie ukryty. Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe. *


Dziękujemy za Twój komentarz, Oczekuje on teraz na zatwierdzenie.
Możesz dodać tylko jeden komentarz dziennie.
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie