FlixBus: Wszystkie informacje o autobusach i celach podróży, cenach i przystankach

FlixBus: połączenia autobusowe, przystanki i opinie użytkowników

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
1027 Firm - 3 721 211 Połączeń
Najlepsze ofertyPorównaj i zaoszczędź średnio 70 %
Najlepsze połączeniaDopasowane wyniki na całym świecie
Prosto i przejrzyścieWyszukaj jednym kliknięciem
FlixBus

Niemiecka firma FlixBus rozpoczęła swoją działalność w 2011 roku i jest obecnie jednym z największych europejskich przewoźników świadczących przejazdy długodystansowe. Przedsiębiorstwo obejmuje swoim zasięgiem 2119 punktów odbioru pasażerów, co przekłada się na 538988 połączeń autokarowych w rozkładzie jazdy.

Trasy pokonywane przez autobusy FlixBusa rozciągają się obecnie od Lizbony do Bukaresztu i od południowej Sycylii po północną Skandynawię. We wielu krajach FlixBus ma swoje filie, takie jak FlixBus Italia, FlixBus France czy FlixBus Nordics. Firma zaczynała swoją działalność jako przewoźnik międzymiastowy, a obecnie jest jednym z liderów branży przewożąc pasażerów do 1200 miejsc na terenie ponad dwudziestu państw.

W 2018 roku FlixBus ma zamiar rozpocząć działalność poza Europą, z szczególnym uwzględnieniem Stanów Zjednoczonych.


631 opinii o FlixBus

Ocena w kraju Polska
1.4
 234
5 Gwiazdek
4 Gwiazdek
3 Gwiazdek
2 Gwiazdek
1 Gwiazdka
Ocena w innych krajach
 397
5 Gwiazdek
4 Gwiazdek
3 Gwiazdek
2 Gwiazdek
1 Gwiazdka


Najnowsze opinie klientów w Polsce


, 28.11.2018   
Żal mi tego że już nie ma polskiego busa ... to co oferuje flixbus to dn ... Żal mi tego że już nie ma polskiego busa ... to co oferuje flixbus to dno i wodorosty .... nie lubię Strasznie pociągów dlatego nimi jeździłam ale dziś chcąc kolejny raz jechać flixbusem zobaczyłam co najmniej dwa razy większą cenę... zaaaa co niby? Autobus zawsze się spóźnia , obsługa to dramat, zimno w autobusie. Ostatnio zapłaciłam dodatkową kwotę za moje miejsce nagle okazało się że jest jeden mniej rząd i moje miejsce jest zupełnie gdzie indziej.... gdy zaczęłam sie kłócić to dopiero otrzymałam moje miejsce ale to jest kpina trudno jakoś przeżyje pociągi...
Oferty specjalne: aktualne promocje oraz kupony od FlixBusa

Porady dla podróżnych: Skorzystaj z naszych specjalnych ofert oraz promocji. Dzieci poniżej piętnastego roku życia mogą podróżować w niższych cenach. Jeżeli chcesz zabrać ze sobą rower, to pamiętaj, że będziesz musiał za niego zapłacić 39 zł. Jedną sztukę bagażu będziesz mógł przewieźć za darmo, ale za drugą konieczne będzie zapłacenie 2 euro.

Promocje we FlixBus: Aktualne zniżki, promocje i kupony rabatowe na bilety we FlixBus


FlixBus - rozkład jazdy

Rozkład jazdy FlixBusa jest w dużej mierze zdeterminowany przez liczbę przejazdów na danej trasie. Dla przykładu, między Berlinem w Warszawą każdego dnia przejeżdża około osiemnaście autokarów. W tym samym czasie między Krakowem a Lwowem przejeżdżają cztery autobusy.

Rozkład jazdy FlixBusa jest tworzony w taki sposób, aby pasażerowie mieli jak najwięcej opcji wygodnego przejazdu. Nawet gdy między dwoma przystankami nie ma bezpośredniego połączenia, pasażerowie nadal mogą osiągnąć swój cel podróży inną drogą. Podróżując do Europy zachodniej przesiadka może nastąpić na przykład w Berlinie albo Wiedniu.Popularne połączenia

FlixBus Popularne połączenia

Do najbardziej popularnych tras, po których poruszają się autokary FlixBusa, należą te, które łączą duże miasta. Za przykład może posłużyć połączenie Wrocław-Warszawa. Pasażerowie przemieszczają się między tymi miejscami w celach turystycznych, zakupowych lub by odwiedzić znajomych oraz rodzinę.

Popularne są również połączenia z lotniskami. Osoby udające się do portów lotniczych autobusem mogą zaoszczędzić pieniądze, które musieliby przeznaczyć na taksówkę albo parking.


Najpopularniejsze połączenia krajowe

Najpopularniejsze połączenia międzykrajoweSerwis i wygoda pasażerów

Flota autokarowa FlixBusa jest dostosowana do współczesnych potrzeb podróżnych. Autobusy są wyposażone w odpowiednią liczbę gniazdek elektrycznych – czasami nawet dla każdego podwójnego siedzenia. Firma zapewnia pasażerom darmowe Wi-Fi, dzięki czemu mogą oni swobodnie korzystać z Internetu w czasie podróży. Podczas jej trwania możliwe jest kupienie przekąsek oraz napojów w rozsądnych cenach. W przypadku ewentualnych opóźnień FlixBus informuje swoich klientów z odpowiednim wyprzedzeniem o docelowym czasie przyjazdu autobusu oraz dojazdu do miejsca podróży za pośrednictwem strony internetowej.

Informacje o wyposażeniu autobusów, trasach, cenach i jakości usług firmy FlixBus

bezpłatne:
 • Wifi
 • Toalety
 • Gniazdka
 • Klimatyzacja
 • XXL Miejsce na nogi
 • Transport bagażu podręcznego
 • Transport bagażu
 • SMS-Opóżnienia
 • Zniżka do osób dużo jeżdzących
za dodatkową opłatą:
 • Napoje
 • Przekąski
 • Transport rowerów
 • Bagż specjalny (duży)FlixBus wynajem

Duże grupy mogą wynająć autokar FlixBusa. To idealna opcja dla szkół organizujących wycieczki po Europie. Pozwala ona uczniom oraz nauczycielom na swobodne podróżowanie w korzystnych warunkach cenowych.

W tym miejscu możesz zapoznać się z ofertą dla podróżujących grup: FlixBus wynajemHistoria FlixBusa

Historia FlixBusa

Firma, którą obecnie znamy pod nazwą FlixBus, została założona w 2011 roku w Monachium jako GoBus. Zmiany w tym zakresie dokonano na początku 2013 roku, kiedy to też autokary przedsiębiorstwa zaczęły cztery razy dziennie kursować na południu Niemiec.

Ze względu na wysoki popyt oraz niskie ceny FlixBus mógł rozpocząć ekspansję swoich usług tworząc nowe linie połączeń obejmujące dodatkowe przystanki. W styczniu 2015 roku firma połączyła się ze swoim największym konkurentem na niemieckim rynku - spółką MeinFernbus. Do maja 2016 roku przedsiębiorstwa działały pod nazwą „MeinFernbus FlixBus”, ale skróciły ją do „FlixBus”. Warto dodać, że firma w wielu miejscach wykorzystuje znany z autokarów MeinFernbusa zielony kolor, który symbolizuje ekologiczny aspekt podróżowania autokarem.

W ciągu następnych miesięcy i lat FlixBus stale się rozwijał wchodząc na nowe rynki i przejmując konkurencyjne firmy. W 2016 roku spółka przejęła wszystkie trasy brytyjskiego megabusa. W tym samym roku podobna operacja została przeprowadzona w Niemczech w związku ze związanym z Deutsche Post i ADAC Postbusem. Do życia powołano również spółkę FlixTrain GmbH, co jest efektem podjęcia decyzji o wejściu na rynek kolejowy przez dystrybucję biletów dla niemieckiego start-upu Locomore oraz austriackiego WESTbahn.

Obecnie FlixBus działa na terenie ponad dwudziestu europejskich państw, zatrudnia ponad 1000 pracowników, a z jego usług korzysta około 40 milionów pasażerów rocznie – liczba ta stale rośnie.

Do lata 2018 roku FlixBus chce uruchomić nowe przystanki w Europie oraz rozpocząć swoją pierwszą zamorską ekspansję do USA. Niewielki zespół pracowników już teraz rozpoczął swoją działalność w Los Angeles w Kalifornii, aby przygotować się do tego przedsięwzięciaSkontaktuj się z FlixBusem

W przypadku chęci zadania pytania albo podzielenia się wrażeniami z korzystania z usług FlixBusa warto skorzystać z formularza kontaktowego na stronie internetowej przewoźnika albo zadzwonić na numer telefonu +49 (0)30 300 137 300. Jest on dostępny przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.1/24

Opinie klientów o FlixBus w Polsce

, 28.11.2018   
Żal mi tego że już nie ma polskiego busa ... to co oferuje flixbus to dno i wodorosty .... nie lubię Strasznie pociągów dlatego nimi jeździłam ale dziś chcąc kolejny raz jechać flixbusem zobaczyłam co ... Żal mi tego że już nie ma polskiego busa ... to co oferuje flixbus to dno i wodorosty .... nie lubię Strasznie pociągów dlatego nimi jeździłam ale dziś chcąc kolejny raz jechać flixbusem zobaczyłam co najmniej dwa razy większą cenę... zaaaa co niby? Autobus zawsze się spóźnia , obsługa to dramat, zimno w autobusie. Ostatnio zapłaciłam dodatkową kwotę za moje miejsce nagle okazało się że jest jeden mniej rząd i moje miejsce jest zupełnie gdzie indziej.... gdy zaczęłam sie kłócić to dopiero otrzymałam moje miejsce ale to jest kpina trudno jakoś przeżyje pociągi...


, 20.11.2018   
Tiene precios tan bajos, porque a los que nos equivocamos o queremos modificar la hora de un viaje, nos cobran todo lo que no les han cobrado a los demás. Por cambiar la hora de un viaje de Breslavia ... Tiene precios tan bajos, porque a los que nos equivocamos o queremos modificar la hora de un viaje, nos cobran todo lo que no les han cobrado a los demás. Por cambiar la hora de un viaje de Breslavia a Cracovia de las 21:00 h. a las 19:30 h. nos costó, al ser mal aconsejados por un señor de la estación, que apenas hablaba Ingles, 49,50 € (213,00 zt aprox.). Tiene mandangas la cuestión. Aparte otros comentarios como, distracción de los conductores, nada amables, no se esfuerzan nada por que los entiendas, no son puntuales ni a la salida ni a la llegada. No recomiendo la utilización de los sericios de esta compañía.


, 04.11.2018   
Prawie każdy przejazd opóźniony, strona która wprowadza w błąd, debilne rozplanowanie miejsc, brud, smród jak w transporcie dla bydła


, 26.10.2018           
25.X. podróżowałam Waszym autobusem na trasie Wiedeń- Częstochowa.(9.00-16.15) Proszę o zwrócenie uwagi kierowcom w kwestii głośnych niczym nieskrępowanych rozmów miedzy sobą. Chcę także zgłosić, że k ... 25.X. podróżowałam Waszym autobusem na trasie Wiedeń- Częstochowa.(9.00-16.15) Proszę o zwrócenie uwagi kierowcom w kwestii głośnych niczym nieskrępowanych rozmów miedzy sobą. Chcę także zgłosić, że kierowca jadący z Wiednia do Katowic w trakcie jazdy w jednej ręce trzymał kanapkę, a w drugiej telefon, przez który kilkakrotnie rozmawiał, stwarzając poważne zagrożenie. Kwestia bagażu - nie ma oznakowań , co może prowadzić do zaginięcia bagażu i braku możliwości odzyskania go.


, 26.10.2018   
Punktualność za 0,01 EUR


, 26.10.2018       
Jezdze czesto (kilka razy w miesiacu) na trasie Lodz-Warszawa i jeszcze ani razu bus nie przyjechal punktualnie. Zawsze minimum pol godziny spoznienia, co oznacza zbedne czekanie na dworcu i pozniejsz ... Jezdze czesto (kilka razy w miesiacu) na trasie Lodz-Warszawa i jeszcze ani razu bus nie przyjechal punktualnie. Zawsze minimum pol godziny spoznienia, co oznacza zbedne czekanie na dworcu i pozniejszy przyjazd do miejsca docelowego. Nie polecam osobom ktorym zalezy na punktualnym dotarciu na miejsce. Jedynie cena na plus(taniej niz pociag).


, 19.10.2018   
brak słów, zero informacji i opóźnienia, nocny kontakt tylko w języku angielskim. Zdecydowanie nie polecam


, 15.10.2018   
DRAMAT PORAŻKA ŻENADA Dramat, podróż z Krakowa do Warszawy nie przebiegła planowo przez co spóźniłem się na pociąg. Najpierw autobus przyjechał spóźniony do Krakowa o 40 minut po czym zamiast na ... DRAMAT PORAŻKA ŻENADA Dramat, podróż z Krakowa do Warszawy nie przebiegła planowo przez co spóźniłem się na pociąg. Najpierw autobus przyjechał spóźniony do Krakowa o 40 minut po czym zamiast nadrobić w trasie opóźnił się o dodatkową godzinę. Finalnie przyjechał d Warszawy z opóźnieniem o 1h 40 min. Dzięki wam uciekł mi pociąg, już pomijam fakt, że nikt mi za niego nie zwróci pieniędzy, ale przez to opóźnienie nie byłem na czas tam gdzie miałem być. Straciłem jeden dzień wyjazdu, noc spędziłem na dworcu plus zapąłciłem za jedną noc w hotelu ekstra - BRAWO. ŻENADA, NIE POLECAM, RADZĘ UWAŻAĆ.


, 09.10.2018   
Nigdy więcej! Notoryczne opóźnienia po 1,5 - 2 godz lub co może się zdarzyło autobus nie przyjechał! Brak informacji (biuro firmy jest w Niemczech)! Toaleta to kpina śmierdzi z niej na pół autobusu, n ... Nigdy więcej! Notoryczne opóźnienia po 1,5 - 2 godz lub co może się zdarzyło autobus nie przyjechał! Brak informacji (biuro firmy jest w Niemczech)! Toaleta to kpina śmierdzi z niej na pół autobusu, nie ma w niej wody i mydła! Brak Wi-Fi! Nie wybieracie tej linii szkoda waszych nerwów!


, 08.10.2018                   
w niedługim czasie czeka mnie podróz autobusem firmy FlixBus na drugi koniec Polski z przesiadka w Warszawie czytajac komentarze państwa zastanawiam się czy dobrze zrobiłem rezerwujac sobie bilet i ta ... w niedługim czasie czeka mnie podróz autobusem firmy FlixBus na drugi koniec Polski z przesiadka w Warszawie czytajac komentarze państwa zastanawiam się czy dobrze zrobiłem rezerwujac sobie bilet i tak sie zastanawiam czy naprawdę tak żle jest z tą firmą czy panstwo pisacy te komentarze maja zbyt wygórowane oczekiwania w stosunku do przewoznika. W dniu zakupu biletu byłem na dworcu PKS i widziałem a nawet zajrzałem do wnętrza takiego autobusu i stwierdziłem ze jest wygodny czysty a i kierowca był bardzo uprzejmy i dlatego mam pytanie skad takie opinie że brudno ze ciasno ze toalety śmierdzace. A już najbardziej jestem zaskoczony tymi ciagłymi spóznieniami i nie czekania jednego autobusu na drugi na przystankach przesiadkowych. a teraz mam pytanie kto z państwa odbywał podróz FlixBusem z Bydgoszczy do Krynicy Zdrój z przesiadką w Warszawie , prosze napisac jakie sa panstwa odczucia i wrazenia z tej podrózy , bedę bardzo wdzieczny.....przyszły pasażer
Damian, 20.10.2018
Widać istnieją jeszcze ludzie myślący. Ludzie jechałem tymi liniami i podróż przebiegała bardzo dobrze. Kierowca poinformował nas o utrudnieniach na drodze i o zbliżonym spóźnieniu. Szofer nie jest ro ... Widać istnieją jeszcze ludzie myślący. Ludzie jechałem tymi liniami i podróż przebiegała bardzo dobrze. Kierowca poinformował nas o utrudnieniach na drodze i o zbliżonym spóźnieniu. Szofer nie jest robotem a autobus też ma ograniczenia prędkości z resztą chyba widać jaki jest ruch na drodze. Osobiście wolę dojechać później ale bezpieczniej. Pozdrawiam

Twój email pozostanie ukryty. Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe. *


Dziękujemy za Twój komentarz, Oczekuje on teraz na zatwierdzenie.
1/24

Oceń FlixBus

Drogi Użytkowniku, Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna. Napisz opinię na temat firmy autobusowej i podziel się z innymi swoimi doświadczeniami. Opisz swoje doświadczenia w sposób sprawiedliwy i z zachowaniem zasad netetykiety.

Twój email pozostanie ukryty. Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe. *


Dziękujemy za Twój komentarz, Oczekuje on teraz na zatwierdzenie.
Możesz dodać tylko jeden komentarz dziennie.
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie