Autobus Kraków - Wrocław i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z miasta Kraków do miasta Wrocław i z powrotem
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Fakty dotyczące autobusów z miasta Kraków do miasta Wrocław

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak Neobus, FlixBus i INTER Sp. z o.o., którzy podróżują 45 razy każdego dnia autobusem z miasta Kraków do miasta Wrocław jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Kraków do miasta Wrocław już od 19 zł!

Najtańsze połączenie 19 zł
Najszybsze połączenie 3h 15m
Najwcześniejszy odjazd 00:10
Najpóźniejszy odjazd 21:10
Codzienne połączenia 45 Ø
Dystans 235,7 km
Firmy autobusowe Neobus, FlixBus i INTER Sp. z o.o.

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Kraków do miasta Wrocław

Każdego dnia, 45 autobusy z 3 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Kraków do miasta Wrocław: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-02-26 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 26.02
28 zł
wtorek 27.02
28 zł
środa 28.02
20 zł
czwartek 29.02
19 zł
piątek 01.03
33 zł
sobota 02.03
20 zł
niedziela 03.03
29 zł
poniedziałek 04.03
20 zł
wtorek 05.03
19 zł
środa 06.03
19 zł
czwartek 07.03
20 zł
piątek 08.03
20 zł
sobota 09.03
20 zł
niedziela 10.03
20 zł
poniedziałek 11.03
19 zł
wtorek 12.03
20 zł
środa 13.03
19 zł
czwartek 14.03
piątek 15.03
20 zł
sobota 16.03
19 zł
niedziela 17.03
22 zł
poniedziałek 18.03
19 zł
wtorek 19.03
22 zł
środa 20.03
29 zł
czwartek 21.03
19 zł
piątek 22.03
sobota 23.03
19 zł
niedziela 24.03

Najtańszy czas podróży z miasta Kraków do miasta Wrocław.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet autobusowy z miasta Kraków do miasta Wrocław, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 19 zł, poniedziałek jest najtańszym dniem dla autobusu z miasta Kraków do miasta Wrocław. Zamiast tego niedziela jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 28 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Kraków do miasta Wrocław jest rano, z 19 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 20 zł jest popołudnie.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Kraków do miasta Wrocław?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Kraków do miasta Wrocław z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Kraków do miasta Wrocław, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Kraków do miasta Wrocław są również bardziej puste.

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Kraków do miasta Wrocław.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Kraków do miasta Wrocław od różnych operatorów autobusowych, takich jak Neobus, FlixBus albo INTER Sp. z o.o. na następne dni.
  • Neobus
    4h 0m
    06:55
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    10:55
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 19 zł
  • FlixBus
    3h 40m
    20:00
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    23:40
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 20 zł
  • Neobus
    4h 0m
    06:55
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    10:55
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 22 zł
  • FlixBus
    3h 40m
    16:00
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    19:40
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 28 zł
  • Neobus
    3h 50m
    03:35
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    07:25
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 29 zł
  • Neobus
    3h 50m
    02:35
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    06:25
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 31 zł
  • Neobus
    3h 50m
    03:35
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    07:25
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 33 zł
  • FlixBus
    3h 35m
    10:05
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    13:40
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 35 zł
  • FlixBus
    3h 40m
    00:10
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    03:50
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 40 zł
  • INTER Sp. z o.o.
    4h 15m
    01:45
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    06:00
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    INTER Sp. z o.o.
    Ekonomiczna
    od 40 zł
  • FlixBus
    4h 5m
    01:50
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    05:55
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 50 zł
  • FlixBus
    3h 55m
    02:00
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    05:55
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 60 zł
  • Neobus
    3h 25m
    04:00
    Kraków
    07:25
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 80 zł
  • Neobus
    3h 25m
    03:00
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    06:25
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 81 zł

Częstotliwość połączeń autobusowych między miastami Kraków i Wrocław.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastami Kraków i Wrocław w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest niedziela, z ponad 54 autobusami dziennie z miasta Kraków do miasta Wrocław. Natomiast ma poniedziałek najmniej połączeń, z zaledwie 38 autobusów dziennie między miastami Kraków i Wrocław.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest rano, z 101 autobusami z miasta Kraków do miasta Wrocław, podczas gdy popołudnie widzi najmniej połączeń między miastami Kraków i Wrocław, z ofertami 78.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Kraków do miasta Wrocław

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastami Kraków a Wrocław.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Kraków i Wrocław.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Kraków i Wrocław.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Kraków do miasta Wrocław

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Kraków do miasta Wrocław? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Kraków do miasta Wrocław? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Kraków do miasta Wrocław

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Kraków do miasta Wrocław?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 19 zł i trwa 3h 50m do osiagnięcia celu w mieście Wrocław. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Kraków do miasta Wrocław?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 3. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 19 zł do 100 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Wrocław.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Kraków do miasta Wrocław?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Kraków do miasta Wrocław wynosi: 45. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Kraków do miasta Wrocław?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Kraków do miasta Wrocław oferuje FlixBus a podróż trwa 3h 15m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 35 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Kraków do miasta Wrocław?

Najwcześniejszy autobus do miasta Wrocław odjeżdża z miasta Kraków o 00:10. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Kraków do miasta Wrocław?

Ostatni autobus z miasta Kraków do miasta Wrocław wyrusza o 21:10. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Kraków do miasta Wrocław?

Podróżując autobusem z miasta Kraków do miasta Wrocław, pasażerowie mogą wybrać Neobus, FlixBus i INTER Sp. z o.o.. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Kraków i Wrocław?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Kraków i Wrocław używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: Neobus, FlixBus i INTER Sp. z o.o..

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Kraków do miasta Wrocław?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Kraków do miasta Wrocław możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Kraków do miasta Wrocław?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Kraków do miasta Wrocław w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Kraków - Wrocław

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z miasta Kraków do miasta Wrocław

Nie znalazłeś odpowiedniego autobusu? Oto wybór alternatywnych rodzajów transportu z rozkładu jazdy od miasta Kraków do miasta Wrocław na następne dni.

Tanie bilety kolejowe z miasta Kraków do miasta Wrocław

Oto wybór najtańszych pociągów z rozkładu jazdy od miasta Kraków do miasta Wrocław na następne dni.
  • PKP Intercity
    2h 52m
    08:37
    Kraków
    11:29
    Wrocław
    Dworzec Główny
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 39 zł
  • PKP Intercity
    3h 14m
    07:16
    Kraków
    10:30
    Wrocław
    Dworzec Główny
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 52 zł
  • PKP Intercity
    2h 49m
    04:11
    Kraków
    07:00
    Wrocław
    Dworzec Główny
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 60 zł
  • PKP Intercity
    3h 37m
    15:13
    Kraków
    18:50
    Wrocław
    Dworzec Główny
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 65 zł

Tani carpooling z miasta Kraków do miasta Wrocław

Oto wybór najtańszych ofert carpoolingu z rozkładu jazdy od miasta Kraków do miasta Wrocław na najbliższe dni.
  • BlaBlaCar
    2h 50m
    06:30
    Kraków
    09:20
    Wrocław
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 41 zł
  • BlaBlaCar
    2h 50m
    03:00
    Kraków
    05:50
    Wrocław
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 43 zł
  • BlaBlaCar
    3h 0m
    06:20
    Kraków
    09:20
    Wrocław
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 44 zł
  • BlaBlaCar
    3h 10m
    01:10
    Kraków
    04:20
    Wrocław
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 64 zł

Więcej tras autobusowych z miasta Kraków i miasta Wrocław.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Kraków oraz z miasta Wrocław. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.