Autokary do Kielce

Sprawdź wszystkie połączenia do Kielce i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Kielce - tanie bilety autobusowe do punktu
 • Sindbad
  18:15
  Kovel
  Czas jazdy 13h 5m
  07:20
  Kielce
  od5,40 zł
Jakie najtańsze bilety autobusowe do Kielce znajdujesz najczęściej?
 • PKS Polonus
  10:50
  Skarżysko-Kamienna - Dworzec Główny Autobusowy
  Czas jazdy 0h 35m
  11:25
  Kielce
  od9,00 zł
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-09-28
848 Autobusowe
4 Przystanki autobusowe
7 Przewoźnicy
1,00 zł Najtańszy przejazd
Kielce w skrócie
Polska
208 598
Złoty
Czy chcesz pojechać autobusem do Kielce?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Kielce oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Kielce dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Kielce – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Kielce.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Kielce, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Kielce? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Kielce.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Kielce

Stacje
Kielce
Ogrodowa 35, 25-406 Kielce (Polska)
Kielce
Kielce (Polska)
Kielce Dworzec Główny
Kielce (Polska)
Kielce Zytnia
Żytnia 1, 25-018 Kielce (Polska)

Odkryj inne kierunki

Najczęstsze połączenia autobusowe z i do Kielce

Miasta w pobliżu Kielce: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu Kielce znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Radom, Ostrowiec albo Skarżysko-Kamienna, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Kielce z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Busko-Zdrój, Jędrzejów, Opatow i innych miejscowościach. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.

Tanie i wygodne połączenia autobusowe do innych miast

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.