Autokar z Kraków do Opole i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Kraków do Opole i z powrotem

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Kraków do Opole – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie19,82 zł
Najszybsze połączenie2h 35m
Najwcześniejszy przejazd05:10
Najpóźniejszy pojazd21:10
Codzienne połączenia4 Ø
Dystans158,7 km
Firmy autobusoweFlixBus, Dworzec Online
Czy chcesz pojechać autobusem z Kraków do Opole albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Kraków a Opole i show wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Kraków do Opole dla najbliższych dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Kraków i Opole, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu z Kraków, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Opole, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Kraków i Opole.

Najtańsze połączenie z Kraków do Opole

Dzisiaj
Jutro
12.08
13.08
14.08
15.08
od 19,82 zł

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    21:10
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 2h 35m
    23:45
    Opole - Port Sindbad
    od19,82 zł
  • FlixBus
    09:20
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 3h 30m
    12:50
    Opole - Port Sindbad
    od26,44 zł
  • FlixBus
    17:05
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 3h 35m
    20:40
    Opole - Port Sindbad
    od30,85 zł
  • Dworzec Online
    05:10
    Kraków - Dworzec Główny
    Czas jazdy 3h 10m
    08:20
    Opole - Dworzec Autobusowy PKS
    od200,00 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Kraków do Opole

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    20:40
    Kraków
    Czas jazdy 2h 20m
    23:00
    Opole
    od22,07 zł

Chcesz iść w drugą stronę? Sprawdź wszystkie oferty z Opole do Kraków

Autobus z Kraków do Opole: dalsze informacje

Chcesz dostosować pod siebie wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Kraków jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Opole jako kierunek Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić odwrotną trasę z Opole do Kraków, wystarczy że klikniesz strzałki przy kierunkach.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Opole do Kraków.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ile pasażerów pojedzie ze sobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Kraków - Opole, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak samoloty, pociągi czy samochody.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Kraków do Opole!

Przystanki w Kraków i Opole

Stacje
1 Maja 6, 45-068 Opole (Polska)
Krakowska 48, 45-075 Opole (Polska)
Marii Rodziewiczówny 1, 46-020 Opole (Polska)
Oleska , 46-020 Opole (Polska)
Jerzego i Ryszarda Kowalczyków  56, 46-020 Opole (Polska)
Strzelecka 55, 46-020 Opole (Polska)
Opole (Polska)

Porównaj Kraków i Opole

8,00 zł
10,00 zł
Kraków
Opole
Przejazd taksówką w lokalizacji: Kraków jest 20% tańszy niż w lokalizacji: Opole.
3,80 zł
2,80 zł
Kraków
Opole
Przejazd autobusem w lokalizacji: Kraków jest 27% droższy niż w lokalizacji: Opole.
7,00 zł
6,00 zł
Kraków
Opole
Duży kufel piwa w lokalizacji: Kraków jest 15% droższy niż w lokalizacji: Opole.
1,87 zł
1,40 zł
Kraków
Opole
1 litr wody w lokalizacji: Kraków jest 26% droższy niż w lokalizacji: Opole.
21,59 zł
19,00 zł
Kraków
Opole
Pełny posiłek w lokalizacji: Kraków jest 12% droższy niż w lokalizacji: Opole.

Kontynuuj swoją podróż da Kraków i Opole

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.