Autobus Gliwice

Sprawdź wszystkie połączenia do miasta Gliwice i znajdź najtańsze bilety autobusowe
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Wszystko o autobusach do Gliwiceu

Szukasz taniego autobusu do Gliwiceu? Porównaj wszystkich 20 przewoźników autobusowych do Gliwiceu i dowiedz się o godzinach odjazdu i przyjazdu, wszystkich 7 dworcach autobusowych w Gliwiceie, czasach podróży i oczywiście najlepszych cenach dla 252 autobusów dziennie do Gliwiceu.
const setTime = () => { LocalTime.SetCurrentTimeInUserLocale("time-in-gliwice", 1); }; // Update the time every second window.setInterval(setTime, 1000);
Czas lokalny
Kraj Polska
Waluta Złoty
Autobusowe 252
Przystanki autobusowe 7
Przewoźnicy Neobus, FlixBus, Sindbad, Eurolines Polska, AGAT, East West Eurolines, Ternvoyazh, Eastern European Travel, Avtokombinat 1 , Travel-Bus i 10 innych.

Gliwice - tanie bilety autobusowe do punktu

  • Neobus
    0h 27m
    04:55
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    05:22
    Gliwice
    Dworzec Główny
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 14 zł
  • FlixBus
    0h 32m
    12:15
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    12:47
    Gliwice
    Przystanek autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 15 zł
  • East West Eurolines
    11h 10m
    17:50
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    05:00
    Gliwice
    Przystanek autobusowy
    East West Eurolines
    Ekonomiczna
    od 63 zł
  • Eurolines Polska
    8h 15m
    07:00
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    15:15
    Gliwice
    Przystanek autobusowy
    Eurolines Polska
    Ekonomiczna
    od 75 zł
  • ATP LWÓW
    8h 15m
    07:00
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    15:15
    Gliwice
    Przystanek autobusowy
    ATP LWÓW
    Ekonomiczna
    od 75 zł
  • Eastern European Travel
    8h 50m
    08:10
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    17:00
    Gliwice
    Przystanek autobusowy
    Eastern European Travel
    Ekonomiczna
    od 89 zł
  • LUX Express
    8h 50m
    08:10
    Lwów
    17:00
    Gliwice
    LUX Express
    Ekonomiczna
    od 91 zł
  • Sindbad
    16h 30m
    00:05
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    16:35
    Gliwice
    Przystanek autobusowy
    Sindbad
    Ekonomiczna
    od 95 zł
  • Avtokombinat 1
    8h 20m
    15:30
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    23:50
    Gliwice
    Przystanek autobusowy
    Avtokombinat 1
    Ekonomiczna
    od 95 zł
  • Mandrivnyk Prykarpattia
    9h 10m
    19:00
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    04:10
    Gliwice
    Przystanek autobusowy
    Mandrivnyk Prykarpattia
    Ekonomiczna
    od 95 zł
  • Ternvoyazh
    7h 55m
    02:50
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    10:45
    Gliwice
    Przystanek autobusowy
    Ternvoyazh
    Ekonomiczna
    od 106 zł
  • СТЕЦИК Т.В. ФОП
    7h 25m
    17:50
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    01:15
    Gliwice
    Przystanek autobusowy
    СТЕЦИК Т.В. ФОП
    Ekonomiczna
    od 106 zł
  • Z-TIME.UA
    16h 30m
    00:05
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    16:35
    Gliwice
    Przystanek autobusowy
    Z-TIME.UA
    Ekonomiczna
    od 115 zł
  • AGAT
    8h 50m
    13:00
    Praga
    Dworzec Główny Wilsonova
    21:50
    Gliwice
    Przystanek autobusowy
    AGAT
    Ekonomiczna
    od 120 zł
  • Forsage Auto
    7h 30m
    02:30
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    10:00
    Gliwice
    Przystanek autobusowy
    Forsage Auto
    Ekonomiczna
    od 120 zł
  • Pov Sv LInes
    8h 10m
    18:40
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    02:50
    Gliwice
    Przystanek autobusowy
    Pov Sv LInes
    Ekonomiczna
    od 125 zł
  • Travel-Bus
    7h 55m
    16:15
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    00:10
    Gliwice
    Przystanek autobusowy
    Travel-Bus
    Ekonomiczna
    od 127 zł
  • Prykarpatskyi Express
    8h 20m
    22:40
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    07:00
    Gliwice
    Przystanek autobusowy
    Prykarpatskyi Express
    Ekonomiczna
    od 127 zł
  • Fortuna Tour
    7h 30m
    02:50
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    10:20
    Gliwice
    Przystanek autobusowy
    Fortuna Tour
    Ekonomiczna
    od 130 zł
  • Ideal Travel
    6h 45m
    17:50
    Lwów
    Dworzec Glówny Autobusowy
    00:35
    Gliwice
    Przystanek autobusowy
    Ideal Travel
    Ekonomiczna
    od 135 zł

Gliwice - tanie bilety kolejowe do punktu

  • PKP Intercity
    1h 17m
    07:18
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    08:35
    Gliwice
    Dworzec Główny
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 13 zł
  • PKP Intercity
    1h 15m
    04:11
    Kraków
    05:26
    Gliwice
    Dworzec Główny
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 34 zł
  • PolRegio
    4h 52m
    07:00
    Łódź
    11:52
    Gliwice
    Dworzec Główny
    PolRegio
    Ekonomiczna
    od 65 zł
  • PolRegio
    4h 41m
    16:33
    Łódź
    21:14
    Gliwice
    Dworzec Główny
    PolRegio
    Ekonomiczna
    od 73 zł

Tanie przejazdy do Gliwice

  • BlaBlaCar
    0h 40m
    13:18
    Port lotniczy Katowice
    13:59
    Gliwice
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 9 zł
  • BlaBlaCar
    1h 20m
    18:30
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    19:50
    Gliwice
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 21 zł
  • BlaBlaCar
    3h 50m
    10:20
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    14:10
    Gliwice
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 43 zł
  • BlaBlaCar
    3h 40m
    10:00
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    13:40
    Gliwice
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 61 zł
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Gliwice dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w mieście Gliwice – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do miasta Gliwice.

Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do miasta Gliwice, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.

Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z miasta Gliwice? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.

Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.

Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z miasta Gliwice.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w mieście Gliwice

Najczęściej zadawane pytania dotyczące trasy autobusu do Gliwice

Czy istnieje bezpośredni autobus do Gliwice?

To, czy istnieje bezpośrednie połączenie autobusowe do Gliwice, zależy od miasta, z którego podróżujesz. Dlatego po prostu wprowadź swoje miasto początkowe w naszym wyszukiwaniu, aby dowiedzieć się, czy istnieje bezpośrednie połączenie autobusowe do Gliwice. W tym kontekście pamiętaj, że w zależności od daty podróży bezpośrednich połączeń może być mniej.

Co mogę zabrać ze sobą w podróż autobusem do Gliwice?

W zależności od tego, z którym przewoźnikiem podróżujesz do Gliwice, to, co możesz ze sobą zabrać, może się różnić. Aby dowiedzieć się, czy możesz zabrać ze sobą na przykład rower, deskę snowboardową lub narty, po prostu skorzystaj z naszej wyszukiwarki, aby znaleźć autobus, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom w planowanej dacie podróży.

Jakie wyposażenie i udogodnienia posiada autobus do Gliwice?

Wyposażenie autobusu różni się w zależności od przewoźnika. Większość autobusów ma obecnie klimatyzację, gniazdka i WiFi na pokładzie. Usługi, takie jak Bagaż podręczny i Bezpłatny bagaż, są często bezpłatne. Niektórzy przewoźnicy oferują również dodatkowe usługi za dodatkową opłatą, w tym Bagaż wielkogabarytowy i Napoje. Najlepiej jest skorzystać z naszej wyszukiwarki, aby uzyskać dokładne informacje na temat wyposażenia i usług dostępnych w autobusie do Gliwice w planowanej dacie podróży.

Jakie przystanki autobusowe znajdują się w Gliwice?

W mieście Gliwice znajduje się łącznie 7 przystanków autobusowych. Większość autobusów zatrzymuje się na Plac Piastów. Sprawdź naszą mapę Gliwice, aby znaleźć przystanek autobusowy, który najbardziej Ci odpowiada.

Które linie autobusowe kursują do Gliwice?

Istnieją 20 przewoźnicy autobusowi kursujący do Gliwice: Neobus, FlixBus, Sindbad, Eurolines Polska, AGAT, East West Eurolines, Ternvoyazh, Eastern European Travel, Avtokombinat 1, Travel-Bus, Ideal Travel, Fortuna Tour, Z-TIME.UA, Prykarpatskyi Express, LUX Express, Forsage Auto, СТЕЦИК Т.В. ФОП, Mandrivnyk Prykarpattia, ATP LWÓW i Pov Sv LInes

Jak mogę znaleźć najlepsze oferty biletów autobusowych do Gliwice?

Znajdź najlepsze oferty biletów do Gliwice łatwo z CheckMyBus. Po prostu wpisz miasto początkowe i datę podróży w naszej wyszukiwarce i rozpocznij wyszukiwanie. Następnie możesz filtrować wyniki według swoich potrzeb lub sortować je według ceny lub czasu podróży.

Ile mogę zaoszczędzić porównując autobusy do Gliwice?

To, ile możesz zaoszczędzić, zależy od miasta, z którego podróżujesz do Gliwice. Zazwyczaj możesz zaoszczędzić więcej, rezerwując bilet z dużym wyprzedzeniem. Aby znaleźć najtańszą ofertę do Gliwice, przejdź do naszej wyszukiwarki, wprowadź miasto początkowe i datę podróży, a następnie rozpocznij wyszukiwanie, aby znaleźć wszystkie możliwe opcje.

Odkryj inne kierunki

Najpopularniejsze trasy autobusowe z Gliwice

Oto przegląd najczęściej wybieranych połączeń z Gliwice. Wystarczy kliknąć na wybrane połączenie, aby zobaczyć wszystkie szczegóły trasy!

Najczęściej wyszukiwane połączenia autobusowe w Polsce

Miasta w pobliżu miasta Gliwice: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu miasta Gliwice znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Katowice, Ostrawa albo Częstochowa, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Gliwice z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Zabrze, Bytom, Rybnik i innych miejscowościach. Szukasz przejazdu na lotnisko? Pomożemy Ci znaleźć połączenia do i z okolicznych portów lotniczych, takich jak Lotnisko Ostrava, Port lotniczy Katowice. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.