Autokary do Legnica

Sprawdź wszystkie połączenia do Legnica i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Legnica - tanie bilety autobusowe do punktu
 • FlixBus
  21:30
  Bolesławiec - Dolne Młyny
  Czas jazdy 0h 45m
  22:15
  Legnica - Dworzec Autobusowy
  od13,74 zł
Jakie najtańsze bilety autobusowe do Legnica znajdujesz najczęściej?
 • Maxpol
  02:10
  Polkowice
  Czas jazdy 1h 5m
  03:15
  Legnica - Dworzec Autobusowy
  od32,00 zł
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-07-24
745 Autobusowe
3 Przystanki autobusowe
5 Przewoźnicy
13,74 zł Najtańszy przejazd
Legnica w skrócie
Polska
106 033
Złoty
Czy chcesz pojechać autobusem do Legnica?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Legnica oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Legnica dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Legnica – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Legnica.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Legnica, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Legnica? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Legnica.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Legnica

Stacje
Legnica - Dworzec Autobusowy
Dworcowa 5, 59-200 Legnica (Polska)
Legnica - Nowodorska Stacja Orlen
Nowodorska 30 a, 59-220 Legnica (Polska)
Legnica Dworzec Główny
Legnica (Polska)

Odkryj inne kierunki

Najczęstsze połączenia autobusowe z i do Legnica

Miasta w pobliżu Legnica: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu Legnica znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Wrocław, Lubin albo Bolesławiec, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Legnica z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Dzierżoniów, Żagań, Świebodzice i innych miejscowościach. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.

Tanie i wygodne połączenia autobusowe do innych miast

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.