Autokar z Łódź do Zakopane i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Łódź do Zakopane i z powrotem

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Łódź do Zakopane – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie45,67 zł
Najszybsze połączenie6h 0m
Najwcześniejszy przejazd02:00
Najpóźniejszy pojazd13:05
Codzienne połączenia9 Ø
Dystans275,4 km
Firmy autobusoweFlixBus, SandBus
Czy chcesz pojechać autobusem z Łódź do Zakopane albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Łódź a Zakopane i show wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Łódź do Zakopane dla najbliższych dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Łódź i Zakopane, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu z Łódź, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Zakopane, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Łódź i Zakopane.

Najtańsze połączenie z Łódź do Zakopane

Dzisiaj
Jutro
25.10
26.10
27.10
28.10

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    13:05
    Łódź - Fabryczna
    Czas jazdy 6h 25m
    19:30
    Zakopane - Przystanek Autobusowy
    od45,67 zł
  • FlixBus
    02:00
    Łódź - Fabryczna
    Czas jazdy 6h 0m
    08:00
    Zakopane - Przystanek Autobusowy
    od50,24 zł
  • FlixBus
    09:05
    Łódź - Fabryczna
    Czas jazdy 6h 40m
    15:45
    Zakopane - Przystanek Autobusowy
    od50,24 zł
  • FlixBus
    13:05
    Łódź - Fabryczna
    Czas jazdy 7h 15m
    20:20
    Zakopane - Przystanek Autobusowy
    od59,34 zł
  • FlixBus
    02:20
    Łódź - Fabryczna
    Czas jazdy 10h 5m
    12:25
    Zakopane - Przystanek Autobusowy
    od63,91 zł
  • FlixBus
    02:20
    Łódź - Fabryczna
    Czas jazdy 11h 0m
    13:20
    Zakopane - Przystanek Autobusowy
    od63,91 zł
  • FlixBus
    09:05
    Łódź - Fabryczna
    Czas jazdy 8h 5m
    17:10
    Zakopane - Przystanek Autobusowy
    od66,20 zł
  • SandBus
    05:30
    Łódź - Kaliska Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 6h 10m
    11:40
    Zakopane
    od70,00 zł
  • FlixBus
    02:00
    Łódź - Fabryczna
    Czas jazdy 7h 35m
    09:35
    Zakopane - Przystanek Autobusowy
    od75,34 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Łódź do Zakopane

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    17:00
    Łódź
    Czas jazdy 5h 10m
    22:10
    Zakopane
    od41,15 zł
  • BlaBlaCar
    13:30
    Łódź
    Czas jazdy 5h 50m
    19:20
    Zakopane
    od41,15 zł
  • BlaBlaCar
    21:00
    Łódź
    Czas jazdy 5h 20m
    02:20
    Zakopane
    od54,86 zł
  • BlaBlaCar
    15:00
    Łódź
    Czas jazdy 5h 20m
    20:20
    Zakopane
    od64,00 zł

Chcesz iść w drugą stronę? Sprawdź wszystkie oferty z Zakopane do Łódź

Autobus z Łódź do Zakopane: dalsze informacje

Chcesz dostosować pod siebie wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Łódź jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Zakopane jako kierunek Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić odwrotną trasę z Zakopane do Łódź, wystarczy że klikniesz strzałki przy kierunkach.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Zakopane do Łódź.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ile pasażerów pojedzie ze sobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Łódź - Zakopane, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak samoloty, pociągi czy samochody.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Łódź do Zakopane!

Przystanki w Łódź i Zakopane

Stacje
Zakopane (Polska)
Jana Kasprowicza , Zakopane (Polska)
Tadeusza Kościuszki 23, 34-500 Zakopane (Polska)

Porównaj Łódź i Zakopane

Kontynuuj swoją podróż da Łódź i Zakopane

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.