Autokar z Łódź do Zakopane i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Łódź do Zakopane i z powrotem

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Jaki jest najtańszy bilet autobusowy z Łódź do Zakopane. Którym autobusem podróż jest najszybsza? Porównaj wszystkie połączenia i firmy autokarowe dla trasy Łódź - Zakopane. Znajdź wszystkie rozkłady autobusowe jednym kliknięciem!

Łódź do Zakopane – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie39,99 zł
Najszybsze połączenie6h 40m
Najwcześniejszy odjazd09:05
Najpóźniejszy odjazd09:05
Codzienne połączenia1 Ø
Dystans275,4 km
Firmy autobusoweFlixBus, Voyager Transport, SandBus
Czy chcesz pojechać autobusem z Łódź do Zakopane albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Łódź a Zakopane i wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najniższe ceny biletów. Pokażemy Ci bilety autobusowe takich firm obsługujacych tę trasę, jak FlixBus, Voyager Transport albo SandBus. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Łódź do Zakopane na najbliższe dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Łódź i Zakopane, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu do Łódź, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Zakopane, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Łódź i Zakopane.

Najtańsze połączenie z Łódź do Zakopane

Dzisiaj
od 49,99 zł
Jutro
od 45,99 zł
25.10
od 45,99 zł
26.10
27.10
28.10

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

 • FlixBus
  09:05
  Łódź - Fabryczna
  Czas jazdy 6h 40m
  15:45
  Zakopane - Przystanek Autobusowy
  od39,99 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Łódź do Zakopane

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

 • BlaBlaCar
  08:00
  Łódź
  Czas jazdy 5h 50m
  13:50
  Zakopane
  od50,55 zł

Jakie są najtańsze połączenia autobusowe na trasie z Łódź do Zakopane, które zazwyczaj znajdujesz?

Rozkłady jazdy autobusów mogą ulec zmianie. Poniżej znajdziesz firmy autokarowe, które zazwyczaj obsługują trasę z Łódź do Zakopane, ale obecnie nie kursują.
 • Voyager Transport
  00:25
  Łódź - Kaliska Dworzec Autobusowy
  Czas jazdy 6h 15m
  06:40
  Zakopane - Przystanek Autobusowy
  od69,00 zł
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-07-22
 • SandBus
  02:30
  Łódź - Kaliska Dworzec Autobusowy
  Czas jazdy 6h 20m
  08:50
  Zakopane
  od80,00 zł
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-08-30

Autobus z Łódź do Zakopane: pozostałe informacje

Chcesz dostosować swoje wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Łódź jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Zakopane jako kierunek docelowy Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić trasę w przeciwnym kierunku do Zakopane z Łódź wystarczy, że klikniesz strzałki przy miejscu wyjazdu.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd z wyprzedzeniem od trzech do siedmiu dni. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Zakopane do Łódź.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ilu pasażerów pojedzie z Tobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Gdy uzyskasz wyniki wyszukiwania będziesz mógł porównać wszystkie dostepne autobusy z Łódź do Zakopane i rozważyć wiele czynników zanim zarazerwujesz podróż. Najtańśze bilety autobusowe oferuje FlixBus za 39,99 zł, natomiast najszybsze połączenie trwa 6h 40m. To od Ciebie zależy decyzja, czy wolisz wybrać najtańszy bilet, najszybszą podróż albo autobus z największą liczbę udogodnień. Niezależnie czego szukasz, pomożemy Ci znaleźć ofertę, która spełni najlepiej Twoje oczekiwania!
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Łódź - Zakopane, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak kolej, loty czy podróże samochodowe.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Łódź do Zakopane!

Przystanki w Łódź i Zakopane

Stacje
Zakopane
Zakopane  (Polska)
Zakopane - Kasprowicza
Jana Kasprowicza , Zakopane  (Polska)
Zakopane - Przystanek Autobusowy
Tadeusza Kościuszki 23, 34-500  Zakopane  (Polska)
Zakopane Dworzec Główny
Zakopane  (Polska)

Najczęściej zadawane pytania (FAQ) o trasie autobusowej z Łódź do Zakopane

Ile kosztuje podróż autobusowa z Łódź do Zakopane?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 39,99 zł i trwa 6h 40m do osiagnięcia celu w Zakopane. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z Łódź do Zakopane?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 3. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 39,99 zł do 124,98 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do Zakopane.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z Łódź do Zakopane?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z Łódź do Zakopane wynosi: 1. Za pomocą naszej wyszukiwarki możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z Łódź do Zakopane?

Najszybsze połączenie autobusowe z Łódź do Zakopane oferuje FlixBus a podróż trwa 6h 40m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 45,99 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z Łódź do Zakopane?

Najwcześniejszy autobus do Zakopane odjeżdża z Łódź o 09:05. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszej wyszukiwarki.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z Łódź do Zakopane?

Ostatni autobus z Łódź do Zakopane wyrusza o 09:05. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszej wyszukiwarki do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z Łódź do Zakopane?

Podróżując autobusem z Łódź do Zakopane, pasażerowie mogą wybrać FlixBus, Voyager Transport i SandBus. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy kursuje bezposredni autobus z Łódź do Zakopane?

Jeśli szukasz bezpośredniego przejazdu z Łódź do Zakopane, aktualnie liczba porównywanych połączeń autobusowych przez CheckMyBus wynosi: 3. Przejazd oferuje FlixBus

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z Łódź do Zakopane?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z Łódź do Zakopane możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszej wyszukiwarki, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z Łódź do Zakopane?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszej wyszukiwarki do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z Łódź do Zakopane w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Porównaj Łódź i Zakopane

Kontynuuj swoją podróż da Łódź i Zakopane

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.