Najlepsze oferty od 5000+ przewoźników!

Autobus Hamburg

Sprawdź wszystkie połączenia do miasta Hamburg i znajdź najtańsze bilety autobusowe
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Wszystko o autobusach do Hamburgu

Szukasz taniego autobusu do Hamburgu? Porównaj wszystkich 15 przewoźników autobusowych do Hamburgu i dowiedz się o godzinach odjazdu i przyjazdu, wszystkich 11 dworcach autobusowych w Hamburgie, czasach podróży i oczywiście najlepszych cenach dla 39 autobusów dziennie do Hamburgu.
const setTime = () => { LocalTime.SetCurrentTimeInUserLocale("time-in-hamburg", 2); }; // Update the time every second window.setInterval(setTime, 1000);
Czas lokalny
Kraj Niemcy
Waluta Euro
Autobusowe 39
Przystanki autobusowe 11
Najtańszy przejazd 49 zł
Najpopularniejsze Przewoźnicy
FlixBusSindbadECOLINESBlaBlaCar Bus
Inne firmy to Arda Tur, BAM, Bus Trans, Citylines, East West Eurolines, Eurolines Polska i 5 innych.

Hamburg - tanie bilety autobusowe do punktu

  • BAM
    2h 47m
    07:15
    Lotnisko Alicante/Elche
    10:02
    Hamburg
    Dworzec Główny Autobusowy
    BAM
    Ekonomiczna
    49 zł
  • FlixBus
    7h 15m
    14:15
    Frankfurt nad Menem
    Dworzec Główny
    21:30
    Hamburg
    Dworzec Główny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    76 zł
  • BlaBlaCar Bus
    6h 25m
    15:15
    Amsterdam
    Sloterdijk Główny
    21:40
    Hamburg
    Dworzec Główny Autobusowy
    BlaBlaCar Bus
    Ekonomiczna
    108 zł
  • Union Ivkoni
    12h 29m
    03:01
    Praga
    ÚAN Florenc
    15:30
    Hamburg
    Dworzec Główny Autobusowy
    Union Ivkoni
    Ekonomiczna
    124 zł
  • Arda Tur
    9h 20m
    12:30
    Praga
    ÚAN Florenc
    21:50
    Hamburg
    Dworzec Główny Autobusowy
    Arda Tur
    Ekonomiczna
    151 zł
  • Racic Eurobus
    12h 30m
    09:00
    Praga
    ÚAN Florenc
    21:30
    Hamburg
    Dworzec Główny Autobusowy
    Racic Eurobus
    Ekonomiczna
    200 zł
  • Citylines
    12h 15m
    09:00
    Drezno
    Dworzec Głowny
    21:15
    Hamburg
    Dworzec Główny Autobusowy
    Citylines
    Podstawowa
    225 zł
  • Radina VIP
    14h 15m
    07:00
    Praga
    ÚAN Florenc
    21:15
    Hamburg
    Dworzec Główny Autobusowy
    Radina VIP
    Ekonomiczna
    272 zł
  • ECOLINES
    26h 20m
    08:00
    Kaliningrad
    Dworzec Główny Autobusowy
    10:20
    Hamburg
    Dworzec Główny Autobusowy
    ECOLINES
    Ekonomiczna
    446 zł
  • Sindbad
    44h 0m
    10:00
    Kijów
    Yevrovoyazh Vokzal
    06:00
    Hamburg
    Dworzec Główny Autobusowy
    Sindbad
    Ekonomiczna
    459 zł
  • Winew
    36h 0m
    22:00
    Odessa
    Avtovokzal
    10:00
    Hamburg
    Dworzec Główny Autobusowy
    Winew
    Ekonomiczna
    477 zł
  • Bus Trans
    36h 0m
    22:00
    Odessa
    Avtovokzal
    10:00
    Hamburg
    Dworzec Główny Autobusowy
    Bus Trans
    Ekonomiczna
    477 zł
  • Eurolines Polska
    25h 10m
    06:20
    Kijów
    07:30
    Hamburg
    Eurolines Polska
    Ekonomiczna
    515 zł
  • Lux-reisen BIS
    33h 50m
    12:30
    Kijów
    Tsentralniy avtovokzal
    22:20
    Hamburg
    Dworzec Główny Autobusowy
    Lux-reisen BIS
    Ekonomiczna
    543 zł
  • East West Eurolines
    32h 15m
    23:15
    Odessa
    Avtovokzal
    07:30
    Hamburg
    Dworzec Główny Autobusowy
    East West Eurolines
    Ekonomiczna
    590 zł

Hamburg - tanie bilety kolejowe do punktu

  • Deutsche Bahn
    1h 1m
    06:13
    Kilonia
    Dworzec Główny
    07:14
    Hamburg
    Dammtor Dworzec Kolejowy
    Deutsche Bahn
    Ekonomiczna
    od 56 zł
  • FlixTrain
    3h 40m
    15:27
    Düsseldorf
    19:07
    Hamburg
    FlixTrain
    Ekonomiczna
    od 143 zł
  • České dráhy
    1h 30m
    22:15
    Brema
    23:45
    Hamburg
    České dráhy
    Biznes
    od 270 zł
  • Deutsche Bahn
    3h 9m
    00:23
    Berlin
    Gesundbrunnen Dworzec Kolejowy
    03:32
    Hamburg
    Dammtor Dworzec Kolejowy
    Deutsche Bahn
    Ekonomiczna
    od 301 zł

Tanie przejazdy do Hamburg

  • BlaBlaCar
    1h 30m
    20:40
    Fehmarn
    22:10
    Hamburg
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 38 zł
  • BlaBlaCar
    3h 0m
    08:00
    Berlin
    11:00
    Hamburg
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 75 zł
  • BlaBlaCar
    2h 50m
    00:30
    Berlin
    03:20
    Hamburg
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 80 zł
  • BlaBlaCar
    2h 50m
    00:30
    Berlin
    03:20
    Hamburg
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 118 zł
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Hamburg dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w mieście Hamburg – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do miasta Hamburg.

Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do miasta Hamburg, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.

Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z miasta Hamburg? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.

Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.

Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z miasta Hamburg.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w mieście Hamburg

Najczęściej zadawane pytania dotyczące trasy autobusu do Hamburg

Czy istnieje bezpośredni autobus do Hamburg?

To, czy istnieje bezpośrednie połączenie autobusowe do Hamburg, zależy od miasta, z którego podróżujesz. Dlatego po prostu wprowadź swoje miasto początkowe w naszym wyszukiwaniu, aby dowiedzieć się, czy istnieje bezpośrednie połączenie autobusowe do Hamburg. W tym kontekście pamiętaj, że w zależności od daty podróży bezpośrednich połączeń może być mniej.

Co mogę zabrać ze sobą w podróż autobusem do Hamburg?

W zależności od tego, z którym przewoźnikiem podróżujesz do Hamburg, to, co możesz ze sobą zabrać, może się różnić. Aby dowiedzieć się, czy możesz zabrać ze sobą na przykład rower, deskę snowboardową lub narty, po prostu skorzystaj z naszej wyszukiwarki, aby znaleźć autobus, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom w planowanej dacie podróży.

Jakie wyposażenie i udogodnienia posiada autobus do Hamburg?

Wyposażenie autobusu różni się w zależności od przewoźnika. Większość autobusów ma obecnie klimatyzację, gniazdka i WiFi na pokładzie. Usługi, takie jak Bagaż podręczny i Bezpłatny bagaż, są często bezpłatne. Niektórzy przewoźnicy oferują również dodatkowe usługi za dodatkową opłatą, w tym Napoje i Bagaż wielkogabarytowy. Najlepiej jest skorzystać z naszej wyszukiwarki, aby uzyskać dokładne informacje na temat wyposażenia i usług dostępnych w autobusie do Hamburg w planowanej dacie podróży.

Jakie przystanki autobusowe znajdują się w Hamburg?

W mieście Hamburg znajduje się łącznie 11 przystanków autobusowych. Większość autobusów zatrzymuje się na Dworzec Główny Autobusowy. Sprawdź naszą mapę Hamburg, aby znaleźć przystanek autobusowy, który najbardziej Ci odpowiada.

Które linie autobusowe kursują do Hamburg?

Istnieją 15 przewoźnicy autobusowi kursujący do Hamburg: FlixBus, Sindbad, ECOLINES, BlaBlaCar Bus, Arda Tur, BAM, Winew, Bus Trans, Eurolines Polska, East West Eurolines, Radina VIP, Citylines, Lux-reisen BIS, Union Ivkoni i Racic Eurobus

Jak mogę znaleźć najlepsze oferty biletów autobusowych do Hamburg?

Znajdź najlepsze oferty biletów do Hamburg łatwo z CheckMyBus. Po prostu wpisz miasto początkowe i datę podróży w naszej wyszukiwarce i rozpocznij wyszukiwanie. Następnie możesz filtrować wyniki według swoich potrzeb lub sortować je według ceny lub czasu podróży.

Ile mogę zaoszczędzić porównując autobusy do Hamburg?

To, ile możesz zaoszczędzić, zależy od miasta, z którego podróżujesz do Hamburg. Zazwyczaj możesz zaoszczędzić więcej, rezerwując bilet z dużym wyprzedzeniem. Aby znaleźć najtańszą ofertę do Hamburg, przejdź do naszej wyszukiwarki, wprowadź miasto początkowe i datę podróży, a następnie rozpocznij wyszukiwanie, aby znaleźć wszystkie możliwe opcje.

Odkryj inne kierunki

Najpopularniejsze trasy autobusowe z Hamburg

Oto przegląd najczęściej wybieranych połączeń z Hamburg. Wystarczy kliknąć na wybrane połączenie, aby zobaczyć wszystkie szczegóły trasy!

Miasta w pobliżu miasta Hamburg: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu miasta Hamburg znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Lubeka, Neumünster albo Lüneburg, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Hamburg z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Elmshorn, Stade, Itzehoe i innych miejscowościach. Szukasz przejazdu na lotnisko? Pomożemy Ci znaleźć połączenia do i z okolicznych portów lotniczych, takich jak Lotnisko Hamburg, Lotnisko Lubeka. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.