✈ Autobusy do Lotnisko Kraków Jana Pawła II (KRK)

Znajdź wszystkie połączenia do Lotnisko Kraków Jana Pawła II i zobacz najtańsze bilety na przejazdy

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Jakie najtańsze bilety autobusowe do Lotnisko Kraków Jana Pawła II znajdujesz najczęściej?
 • FlixBus
  15:40
  Rabka Zdrój - Dworzec Autobusowy
  Czas jazdy 1h 45m
  17:25
  Lotnisko Kraków
  od27,52 zł
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-06-29
156 Autobusowe
1 Przystanek autobusowy
5 Przewoźnicy
27,52 zł Najtańszy przejazd
Czy chcesz pojechać autobusem do Lotnisko Kraków Jana Pawła II?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Lotnisko Kraków Jana Pawła II oraz pokazujemy czasy wyjazdu i dojazdu, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży oraz najtańsze bilety autokarowe. Znajdziesz również wszystkie informacje o udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź czy autokar ma dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na tej stronie mamy również najtańsze połączenia do Lotnisko Kraków Jana Pawła II dla najbliższych dni. Otrzymasz również informacje o przystankach autobusowych w Lotnisko Kraków Jana Pawła II, co pozwoli Ci się odnaleźć na miejscu. Co więcej, zobaczysz też najczęściej wyszukiwane połączenia doLotnisko Kraków Jana Pawła II.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Lotnisko Kraków Jana Pawła II, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie.
Wiesz już kiedy będziesz wracać z Lotnisko Kraków Jana Pawła II? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasu wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojów. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Lotnisko Kraków Jana Pawła II

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Lotnisko Kraków Jana Pawła II

Stacje
Lotnisko Kraków
Mieczysława Medweckiego 3, Lotnisko Kraków Jana Pawła II (Polska)

Odkryj inne kierunki

Najczęstsze połączenia autobusowe dla i z Lotnisko Kraków Jana Pawła II

Oto przegląd najczęciej wybieranych połączeń ze stacji lub przystanku Lotnisko Kraków Jana Pawła II. Wystarczy kliknąć wybrane połączenie, aby zobaczyć wszystkie szczegóły trasy!
Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.