Autokary do Zakopane

Sprawdź wszystkie połączenia do Zakopane i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Zakopane - tanie bilety autobusowe do punktu
 • FlixBus
  14:15
  Rabka Zdrój - Dworzec Autobusowy
  Czas jazdy 1h 5m
  15:20
  Zakopane - Przystanek Autobusowy
  od6,85 zł
Jakie najtańsze bilety autobusowe do Zakopane znajdujesz najczęściej?
 • Voyager Transport
  06:10
  Nowy Targ - Dworzec Autobusowy
  Czas jazdy 0h 30m
  06:40
  Zakopane - Przystanek Autobusowy
  od6,00 zł
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-07-29
185 Autobusowe
4 Przystanki autobusowe
4 Przewoźnicy
4,00 zł Najtańszy przejazd
Zakopane w skrócie
Polska
27 580
Złoty
Czy chcesz pojechać autobusem do Zakopane?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Zakopane oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Zakopane dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Zakopane – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Zakopane.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Zakopane, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Zakopane? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Zakopane.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Zakopane

Stacje
Zakopane
Zakopane (Polska)
Zakopane - Kasprowicza
Jana Kasprowicza , Zakopane (Polska)
Zakopane - Przystanek Autobusowy
Tadeusza Kościuszki 23, 34-500 Zakopane (Polska)
Zakopane Dworzec Główny
Zakopane (Polska)

Odkryj inne kierunki

Najczęstsze połączenia autobusowe z i do Zakopane

Miasta w pobliżu Zakopane: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe

Kilka miejscowości w pobliżu Zakopane znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Poprad, Nowa Wieś Spiska albo Nowy Targ, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Zakopane z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Liptowski Mikułasz, Rużomberk, Andrychów i innych miejscowościach. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.

Tanie i wygodne połączenia autobusowe do innych miast

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.