Autokary do Zakopane

Sprawdź wszystkie połączenia do Zakopane i znajdź najtańsze bilety autobusowe

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Zakopane - tanie bilety autobusowe do punktu
 • FlixBus
  12:45
  Kraków Dworzec Główny Autobusowy
  Czas jazdy 2h 15m
  15:00
  Zakopane - Przystanek Autobusowy
  od20,40 zł
 • Neobus
  11:30
  Warszawa - Dworzec Zachodni
  Czas jazdy 6h 10m
  17:40
  Zakopane
  od70,00 zł
 • FlixBus
  23:55
  Lotnisko Warszawa Chopina
  Czas jazdy 6h 45m
  06:40
  Zakopane - Przystanek Autobusowy
  od79,99 zł
 • FlixBus
  15:30
  Łomża
  Czas jazdy 15h 10m
  06:40
  Zakopane - Przystanek Autobusowy
  od122,64 zł
378 Autobusowe
4 Przystanki autobusowe
5 Przewoźnicy
20,40 zł Najtańszy przejazd
Zakopane w skrócie
Polska
27 580
Złoty
Czy chcesz pojechać autobusem do Zakopane?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia do Zakopane oraz pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży oraz oczywiście najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również wszystkie informacje i udogodnieniach na pokładzie. Sprawdź, kto oferuje dostęp do Wi-Fi, gniazdek elektrycznych i klimatyzacji.
Na stronie pokażemy również najtańsze połączenia do Zakopane dla najbliższych dni.. Sprawdź także listę przystanków dla połączeń międzymiastowych w Zakopane – pomoże Ci to odnaleźć się na miejscu. Mamy też dla Ciebie najpopularniejsze połączenia autobusowe do Zakopane.
Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do Zakopane, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.
Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia od trzech do siedmiu dni przed wyjazdem. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie. Wiesz już kiedy będziesz wracać z Zakopane? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania.
Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasie wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojowych. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z Zakopane.

Wszystkie przystanki międzymiastowe w Zakopane

Stacje
Zakopane (Polska)
Jana Kasprowicza , Zakopane (Polska)
Tadeusza Kościuszki 23, 34-500 Zakopane (Polska)
Zakopane (Polska)

Odkryj inne kierunki

Najczęstsze połączenia autobusowe z i do Zakopane

Oto przegląd najczęciej wybieranych połączeń ze stacji lub przystanku Zakopane. Wystarczy kliknąć wybrane połączenie, aby zobaczyć wszystkie szczegóły trasy!

Miasta w pobliżu Zakopane: sprawdź pozostałe dostępne miejsca docelowe
Kilka miejscowości w pobliżu Zakopane znajduje się w zasięgu krajowych lub międzypaństwowych sieci połączeń autokarowych. Jeżeli chcesz uwzględnić w wynikach takie miasta, jak Poprad, Nowa Wieś Spiska albo Nowy Targ, zwiększ zakres wyszukiwań, a zobaczysz trasy okolicznych autobusów i pociągów. Możesz sprawdzić połączenia autokarowe łączące Zakopane z lokalnym transportem publicznym albo autobusami międzymiastowymi w Liptowski Mikułasz, Rużomberk, Andrychów i innych miejscowościach. Dla miejscowości, gdzie rozkład jazdy jest dostępny, zaproponujemy dodatkowe opcje skorzystania z lokalnej sieci połączeń transportowych.

Tanie i wygodne połączenia autobusowe do innych miast

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.