Autokar z Kraków do Rzeszów i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Kraków do Rzeszów i z powrotem

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Kraków do Rzeszów – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie13,20 zł
Najszybsze połączenie2h 10m
Najwcześniejszy przejazd01:50
Najpóźniejszy pojazd22:50
Codzienne połączenia14 Ø
Dystans147,2 km
Firmy autobusoweFlixBus, Neobus
Czy chcesz pojechać autobusem z Kraków do Rzeszów albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Kraków a Rzeszów i show wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Kraków do Rzeszów dla najbliższych dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Kraków i Rzeszów, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu z Kraków, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Rzeszów, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Kraków i Rzeszów.

Najtańsze połączenie z Kraków do Rzeszów

Dzisiaj
od 15,41 zł
Jutro
od 13,20 zł
12.08
od 13,20 zł
13.08
od 13,20 zł
14.08
15.08

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    09:15
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 2h 20m
    11:35
    Rzeszów - Dworzec Autobusowy
    od13,20 zł
  • FlixBus
    11:55
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 2h 20m
    14:15
    Rzeszów - Dworzec Autobusowy
    od13,20 zł
  • FlixBus
    16:20
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 2h 25m
    18:45
    Rzeszów - Dworzec Autobusowy
    od13,20 zł
  • FlixBus
    13:10
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 2h 20m
    15:30
    Rzeszów - Dworzec Autobusowy
    od15,41 zł
  • FlixBus
    14:10
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 2h 10m
    16:20
    Rzeszów - Dworzec Autobusowy
    od15,41 zł
  • FlixBus
    20:30
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 2h 35m
    23:05
    Rzeszów - Dworzec Autobusowy
    od15,41 zł
  • Neobus
    02:20
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 2h 10m
    04:30
    Rzeszów Dworzec Główny
    od18,00 zł
  • Neobus
    07:50
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 2h 11m
    10:01
    Rzeszów Dworzec Główny
    od18,00 zł
  • Neobus
    11:45
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 2h 26m
    14:11
    Rzeszów Dworzec Główny
    od18,00 zł
  • Neobus
    16:15
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 2h 26m
    18:41
    Rzeszów Dworzec Główny
    od18,00 zł
  • Neobus
    17:50
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 2h 30m
    20:20
    Rzeszów Dworzec Główny
    od18,00 zł
  • Neobus
    19:45
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 2h 18m
    22:03
    Rzeszów Dworzec Główny
    od18,00 zł
  • Neobus
    22:50
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 2h 15m
    01:05
    Rzeszów Dworzec Główny
    od18,00 zł
  • Neobus
    01:50
    Kraków
    Czas jazdy 2h 40m
    04:30
    Rzeszów
    od49,84 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Kraków do Rzeszów

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    15:30
    Kraków
    Czas jazdy 1h 40m
    17:10
    Rzeszów
    od22,07 zł

Chcesz iść w drugą stronę? Sprawdź wszystkie oferty z Rzeszów do Kraków

Autobus z Kraków do Rzeszów: dalsze informacje

Chcesz dostosować pod siebie wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Kraków jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Rzeszów jako kierunek Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić odwrotną trasę z Rzeszów do Kraków, wystarczy że klikniesz strzałki przy kierunkach.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Rzeszów do Kraków.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ile pasażerów pojedzie ze sobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Kraków - Rzeszów, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak samoloty, pociągi czy samochody.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Kraków do Rzeszów!

Przystanki w Kraków i Rzeszów

Stacje
Rzeszów (Polska)
Generała Jarosława Dąbrowskiego 32, 35-036 Rzeszów (Polska)
ul. Kasprowicza 1, 35-010 Rzeszów (Polska)
Warszawska , 35-230 Rzeszów (Polska)
Artura Grottgera 10-12, 35-068 Rzeszów (Polska)

Porównaj Kraków i Rzeszów

8,00 zł
9,40 zł
Kraków
Rzeszów
Przejazd taksówką w lokalizacji: Kraków jest 15% tańszy niż w lokalizacji: Rzeszów.
3,80 zł
3,00 zł
Kraków
Rzeszów
Przejazd autobusem w lokalizacji: Kraków jest 22% droższy niż w lokalizacji: Rzeszów.
7,00 zł
5,00 zł
Kraków
Rzeszów
Duży kufel piwa w lokalizacji: Kraków jest 29% droższy niż w lokalizacji: Rzeszów.
1,87 zł
1,73 zł
Kraków
Rzeszów
1 litr wody w lokalizacji: Kraków jest 8% droższy niż w lokalizacji: Rzeszów.
21,59 zł
21,00 zł
Kraków
Rzeszów
Pełny posiłek w lokalizacji: Kraków jest 3% droższy niż w lokalizacji: Rzeszów.

Kontynuuj swoją podróż da Kraków i Rzeszów

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.