✈ Autobus Łódź - Port lotniczy Kraków Jana Pawła II (KRK)

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Fakty dotyczące autobusów wahadłowych z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II (KRK)

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak FlixBus, którzy podróżują 2 razy każdego dnia autobusem wahadłowym z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II już od 55 zł!

Najtańsze połączenie 55 zł
Najszybsze połączenie 3h 30m
Najwcześniejszy odjazd 23:59
Najpóźniejszy odjazd 23:59
Codzienne połączenia 2 Ø
Dystans 188,2 km
Firmy autobusowe FlixBus

Najtańsze połączenia wahadłowe z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II

Każdego dnia, 2 autobusy wahadłowe z 1 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus wahadłowy na tej trasie, począwszy od 2024-02-26 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 26.02
90 zł
wtorek 27.02
75 zł
środa 28.02
80 zł
czwartek 29.02
70 zł
piątek 01.03
100 zł
sobota 02.03
90 zł
niedziela 03.03
95 zł
poniedziałek 04.03
75 zł
wtorek 05.03
57 zł
środa 06.03
55 zł
czwartek 07.03
piątek 08.03
70 zł
sobota 09.03
80 zł
niedziela 10.03
70 zł
poniedziałek 11.03
70 zł
wtorek 12.03
środa 13.03
65 zł
czwartek 14.03
70 zł
piątek 15.03
75 zł
sobota 16.03
90 zł
niedziela 17.03
100 zł
poniedziałek 18.03
90 zł
wtorek 19.03
67 zł
środa 20.03
67 zł
czwartek 21.03
90 zł
piątek 22.03
sobota 23.03
80 zł
niedziela 24.03

Najtańszy czas podróży z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 57 zł, wtorek jest najtańszym dniem dla autobusu wahadłowego z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II. Zamiast tego piątek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 100 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II jest wieczór, z 57 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 70 zł jest rano.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie wahadłowym z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy wahadłowe z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II są również bardziej puste.

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów wahadłowych z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II.

Oto wybór najtańszych przejazdów wahadłowych z rozkładu jazdy z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II od różnych operatorów autobusowych, takich jak FlixBus na następne dni.
  • FlixBus
    6h 11m
    23:59
    Łódź
    Fabryczna
    06:10
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    Lotnisko Kraków
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 55 zł
  • FlixBus
    7h 21m
    23:59
    Łódź
    Fabryczna
    07:20
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    Lotnisko Kraków
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 57 zł
  • FlixBus
    5h 30m
    13:20
    Łódź
    Fabryczna
    18:50
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    Lotnisko Kraków
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 65 zł
  • FlixBus
    6h 11m
    23:59
    Łódź
    Fabryczna
    06:10
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    Lotnisko Kraków
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 67 zł
  • FlixBus
    3h 30m
    01:10
    Łódź
    Fabryczna
    04:40
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    Lotnisko Kraków
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 70 zł
  • FlixBus
    7h 21m
    23:59
    Łódź
    Fabryczna
    07:20
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    Lotnisko Kraków
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 75 zł
  • FlixBus
    3h 30m
    01:10
    Łódź
    Fabryczna
    04:40
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    Lotnisko Kraków
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 80 zł
  • FlixBus
    3h 30m
    01:10
    Łódź
    Fabryczna
    04:40
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    Lotnisko Kraków
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 90 zł
  • FlixBus
    5h 15m
    16:35
    Łódź
    Fabryczna
    21:50
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    Lotnisko Kraków
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 95 zł
  • FlixBus
    4h 30m
    09:10
    Łódź
    Fabryczna
    13:40
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    Lotnisko Kraków
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 100 zł
  • FlixBus
    3h 30m
    01:10
    Łódź
    Fabryczna
    04:40
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    Lotnisko Kraków
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 120 zł

Częstotliwość połączeń wahadłowych między miastem Łódź i lotniskiem Port lotniczy Kraków Jana Pawła II

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastem Łódź i lotniskiem Port lotniczy Kraków Jana Pawła II w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest środa, z ponad 3 autobusami wahadłowymi dziennie z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II. Natomiast ma poniedziałek najmniej połączeń, z zaledwie 2 autobusów wahadłowych dziennie między miastem Łódź i lotniskiem Port lotniczy Kraków Jana Pawła II.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest noc, z 6 autobusami wahadłowymi z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II, podczas gdy popołudnie widzi najmniej połączeń między miastem Łódź i lotniskiem Port lotniczy Kraków Jana Pawła II, z ofertami 2.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastem Łódź a lotniskiem Port lotniczy Kraków Jana Pawła II.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w mieście Łódź i na lotnisku Port lotniczy Kraków Jana Pawła II.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w mieście Łódź i na lotnisku Port lotniczy Kraków Jana Pawła II.

Obsługa i komfort w autobusie wahadłowym z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach wahadłowych na trasie od miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II

Ile kosztuje podróż wahadłowa z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd wahadłowy jest dostępny od 55 zł i trwa 6h 11m do osiagnięcia celu na lotnisku Port lotniczy Kraków Jana Pawła II. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów wahadłowych na trasie z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 1. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 55 zł do 120 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II?

Liczba dziennych połączeń wahadłowych obsługujących trasę z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II wynosi: 2. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów wahadłowych i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż wahadłowa z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II?

Najszybsze połączenie wahadłowe z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II oferuje FlixBus a podróż trwa 3h 30m. Najtańsze bilety wahadłowe na tym połączeniu kosztują 80 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus wahadłowy z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II?

Najwcześniejszy autobus wahadłowy na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II odjeżdża z miasta Łódź o 23:59. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus wahadłowy z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II?

Ostatni autobus wahadłowy z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II wyrusza o 23:59. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie wahadłowe z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II?

Podróżując autobusem wahadłowym z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II, pasażerowie mogą wybrać FlixBus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety wahadłowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastem Łódź i lotniskiem Port lotniczy Kraków Jana Pawła II?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastem Łódź i lotniskiem Port lotniczy Kraków Jana Pawła II używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia wahadłowe: FlixBus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego na trasie z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie wahadłowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy wahadłowe obsługujące trasę z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II?

Wyposażenie autobusów wahadłowych różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele autobusów wahadłowych posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu wahadłowego na trasie z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Łódź - Port lotniczy Kraków Jana Pawła II

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II

Nie znalazłeś odpowiedniego autobusu? Oto wybór alternatywnych rodzajów transportu z rozkładu jazdy od miasta Łódź do miasta Port lotniczy Kraków Jana Pawła II na następne dni.

Tanie bilety kolejowe z miasta Łódź do miasta Port lotniczy Kraków Jana Pawła II

Oto wybór najtańszych pociągów z rozkładu jazdy od miasta Łódź do miasta Port lotniczy Kraków Jana Pawła II na następne dni.
  • PKP Intercity
    2h 34m
    08:44
    Łódź
    11:18
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 39 zł
  • PKP Intercity
    3h 9m
    05:30
    Łódź
    08:39
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 52 zł
  • PolRegio
    3h 52m
    13:22
    Łódź
    17:14
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    PolRegio
    Ekonomiczna
    od 56 zł
  • PKP Intercity
    3h 2m
    05:37
    Łódź
    08:39
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 65 zł

Tani carpooling z miasta Łódź do miasta Port lotniczy Kraków Jana Pawła II

Oto wybór najtańszych ofert carpoolingu z rozkładu jazdy od miasta Łódź do miasta Port lotniczy Kraków Jana Pawła II na najbliższe dni.
  • BlaBlaCar
    4h 30m
    16:00
    Łódź
    20:30
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 38 zł
  • BlaBlaCar
    3h 40m
    16:00
    Łódź
    19:40
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 61 zł

Więcej tras autobusowych z miasta Łódź i lotniska Port lotniczy Kraków Jana Pawła II.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Łódź oraz z lotniska Port lotniczy Kraków Jana Pawła II. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.