✈ Autobus Częstochowa - Port lotniczy Kraków Jana Pawła II (KRK)

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z miasta Częstochowa na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Fakty dotyczące autobusów wahadłowych z miasta Częstochowa na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II (KRK)

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak FlixBus, którzy podróżują 2 razy każdego dnia autobusem wahadłowym z miasta Częstochowa na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet z miasta Częstochowa na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II już od 47,42 zł!

Najtańsze połączenie 47,42 zł
Najszybsze połączenie 3h 45m
Najwcześniejszy odjazd 17:05
Najpóźniejszy odjazd 22:25
Codzienne połączenia 2 Ø
Dystans 94,4 km
Firmy autobusowe FlixBus

Najtańsze połączenia wahadłowe z miasta Częstochowa na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II

Każdego dnia, 2 autobusy wahadłowe z 1 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Częstochowa na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus wahadłowy na tej trasie, począwszy od 2023-11-30 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 27.11
wtorek 28.11
środa 29.11
czwartek 30.11
piątek 01.12
sobota 02.12
55 zł
niedziela 03.12
poniedziałek 04.12
wtorek 05.12
48 zł
środa 06.12
czwartek 07.12
piątek 08.12
sobota 09.12
niedziela 10.12
55 zł
poniedziałek 11.12
wtorek 12.12
środa 13.12
70 zł
czwartek 14.12
48 zł
piątek 15.12
sobota 16.12
55 zł
niedziela 17.12
poniedziałek 18.12
wtorek 19.12
środa 20.12
czwartek 21.12
piątek 22.12
70 zł
sobota 23.12
80 zł
niedziela 24.12

Najtańszy czas podróży z miasta Częstochowa na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet z miasta Częstochowa na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 48,00 zł, wtorek jest najtańszym dniem dla autobusu wahadłowego z miasta Częstochowa na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II. Zamiast tego sobota jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 55,00 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Częstochowa na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II jest wieczór, z 47,00 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 55,00 zł jest popołudnie.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Częstochowa na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Częstochowa na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie wahadłowym z miasta Częstochowa na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy wahadłowe z miasta Częstochowa na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II są również bardziej puste.

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów wahadłowych z miasta Częstochowa na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II.

Oto wybór najtańszych przejazdów wahadłowych z rozkładu jazdy z miasta Częstochowa na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II od różnych operatorów autobusowych, takich jak FlixBus na następne dni.
 • FlixBus
  6h 20m
  11:35
  Częstochowa
  Dworzec Autobusowy
  17:55
  Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
  Lotnisko Kraków
  FlixBus
  Ekonomiczna
  od 47,42 zł
 • FlixBus
  3h 45m
  17:05
  Częstochowa
  Dworzec Autobusowy
  20:50
  Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
  Lotnisko Kraków
  FlixBus
  Ekonomiczna
  od 54,97 zł
 • FlixBus
  3h 50m
  11:35
  Częstochowa
  Dworzec Autobusowy
  15:25
  Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
  Lotnisko Kraków
  FlixBus
  Ekonomiczna
  od 56,93 zł
 • FlixBus
  3h 45m
  17:05
  Częstochowa
  Dworzec Autobusowy
  20:50
  Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
  Lotnisko Kraków
  FlixBus
  Ekonomiczna
  od 61,68 zł

Częstotliwość połączeń wahadłowych między miastem Częstochowa i lotniskiem Port lotniczy Kraków Jana Pawła II.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastem Częstochowa i lotniskiem Port lotniczy Kraków Jana Pawła II w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest wtorek , z ponad 4 autobusami wahadłowymi dziennie z miasta Częstochowa na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II. Natomiast ma sobota najmniej połączeń, z zaledwie 1 autobusów wahadłowych dziennie między miastem Częstochowa i lotniskiem Port lotniczy Kraków Jana Pawła II.
.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest rano, z 2 autobusami wahadłowymi z miasta Częstochowa na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II, podczas gdy wieczór widzi najmniej połączeń między miastem Częstochowa i lotniskiem Port lotniczy Kraków Jana Pawła II, z ofertami 1.
.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Częstochowa na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastem Częstochowa a lotniskiem Port lotniczy Kraków Jana Pawła II.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w mieście Częstochowa i na lotnisku Port lotniczy Kraków Jana Pawła II.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w mieście Częstochowa i na lotnisku Port lotniczy Kraków Jana Pawła II.

Stacje
BP
aleja Wojska Polskiego 87,
C.h. Jagiellończycy
Dworzec Autobusowy
Stanisława Orzechowskiego ,
Dworzec Kolejowy ""
Marszałka Józefa Piłsudskiego 19,
Estakada
aleja Wojska Polskiego 120A,
Katedralna 18
Katedralna  18,
McDonald's
Drogowców 1,
Raków
Aleja Pokoju ,
Stacje
Lotnisko Kraków
Mieczysława Medweckiego 3,

Obsługa i komfort w autobusie wahadłowym z miasta Częstochowa na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach wahadłowych na trasie od miasta Częstochowa na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Częstochowa na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Częstochowa na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II

Ile kosztuje podróż wahadłowa z miasta Częstochowa na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd wahadłowy jest dostępny od 47,42 zł i trwa 6h 20m do osiagnięcia celu na lotnisku Port lotniczy Kraków Jana Pawła II. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów wahadłowych na trasie z miasta Częstochowa na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 1. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 47,42 zł do 61,68 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Częstochowa na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II?

Liczba dziennych połączeń wahadłowych obsługujących trasę z miasta Częstochowa na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II wynosi: 2. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów wahadłowych i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż wahadłowa z miasta Częstochowa na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II?

Najszybsze połączenie wahadłowe z miasta Częstochowa na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II oferuje FlixBus a podróż trwa 3h 45m. Najtańsze bilety wahadłowe na tym połączeniu kosztują 54,97 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus wahadłowy z miasta Częstochowa na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II?

Najwcześniejszy autobus wahadłowy na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II odjeżdża z miasta Częstochowa o 17:05. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus wahadłowy z miasta Częstochowa na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II?

Ostatni autobus wahadłowy z miasta Częstochowa na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II wyrusza o 22:25. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie wahadłowe z miasta Częstochowa na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II?

Podróżując autobusem wahadłowym z miasta Częstochowa na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II, pasażerowie mogą wybrać FlixBus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety wahadłowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastem Częstochowa i lotniskiem Port lotniczy Kraków Jana Pawła II?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastem Częstochowa i lotniskiem Port lotniczy Kraków Jana Pawła II używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia wahadłowe: FlixBus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego na trasie z miasta Częstochowa na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Częstochowa na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie wahadłowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy wahadłowe obsługujące trasę z miasta Częstochowa na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II?

Wyposażenie autobusów wahadłowych różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele autobusów wahadłowych posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu wahadłowego na trasie z miasta Częstochowa na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Częstochowa - Port lotniczy Kraków Jana Pawła II

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z miasta Częstochowa na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II

Nie znalazłeś odpowiedniego autobusu? Oto wybór alternatywnych rodzajów transportu z rozkładu jazdy od miasta Częstochowa do miasta Port lotniczy Kraków Jana Pawła II na następne dni.

Tanie bilety kolejowe z miasta Częstochowa do miasta Port lotniczy Kraków Jana Pawła II

Oto wybór najtańszych pociągów z rozkładu jazdy od miasta Częstochowa do miasta Port lotniczy Kraków Jana Pawła II na następne dni.
 • PKP Intercity
  1h 39m
  02:08
  Częstochowa
  Dworzec Główny
  03:47
  Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
  PKP Intercity
  Ekonomiczna
  od 21,59 zł
 • PKP Intercity
  1h 36m
  18:44
  Częstochowa
  20:20
  Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
  PKP Intercity
  Ekonomiczna
  od 25,91 zł
 • PKP Intercity
  1h 35m
  09:19
  Częstochowa
  10:54
  Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
  PKP Intercity
  Ekonomiczna
  od 38,87 zł
 • PKP Intercity
  1h 32m
  11:18
  Częstochowa
  12:50
  Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
  PKP Intercity
  Ekonomiczna
  od 43,19 zł

Więcej tras autobusowych z miasta Częstochowa i lotniska Port lotniczy Kraków Jana Pawła II.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Częstochowa oraz z lotniska Port lotniczy Kraków Jana Pawła II. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.